Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

dariau kepenėles su kopūstais smile.gif . Kadangi mano vyras kepenėles valgo tik iš bėdos, tai įsidėjo pora šaukštų. Klausiu ko tiek mažai, sako - taigi kepenys. Paskui žiūriu eina kartot hihihi.gif , sakau - tai kam kartoji, taigi kepenys... lotuliukas.gif

žodžiu abiem labai patiko thumbup.gif , ačiū Sonatina 4u.gif

tiesa vietoj poro dėjau svogūną, nes ano neturėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 28, 11:22)

kriziuk, o kepdamos bandelės dar kažkiek iškilo? g.gif Kiek pamenu, aš tai ir nelaukiau, kol bandelės pakils dvigubai - tiesiog, kol kažkiek pakyla ir bandelių paviršius pasidaro lygus smile.gif Tikiu, kad tau vis tiek pavyks taip, kaip tu nori smile.gif




o kaip jos tada gavosi pas tave tokios iškilusios? g.gif nes pas mane kažkiek pakilo, bet kepant tai jau nebeišsikėlė... o gal aš tiesiog jas per dideles darau g.gif nes pas tave mačiau daug ir mažų...
na bandysiu dar kartą tongue.gif nes skonis tai nepavedė bigsmile.gif

dar kepiau kepenėles su kopūstais ir porais, skonis thumbup.gif pasidariau ir aš kepenėlių mėgėja, nors anksčiau tai schmoll.gif
Atsakyti
Vakar išsikepiau varškinius raguoliukus, nu tai marmelado nerasta, įdėjau aviečių uogienės, kitą kartą bandysiu dėti banano ar obuolio, nes bais saldu buvo, bet vis tiek skanu... Šiandien dar norėčiau, bet nei varškės, nei sviesto šaldytuve neliko, o toks PMS, kad taip saldaus kažko norisi g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
ačiū, Sonatina, kad taip skaniai ir šauniai gamini - tapau tavo fanė 4u.gif Net prisiregistruoti teko blush-anim-cl.gif
Jau gaminau Sagas (dingo visos ir iškart, tik kitą dieną dukra pareiškė, kad tešla jai nelabai, o sūnus pasiryžęs tris kartus per dieną kirsti) ir varškinius ragelius. Pastarieji dingo net nespėję ataušti. Taigi, laukia varškinis tinginys, marokietiškas viščiukas, prancūziška žuvis ir visi kiti nuostabūs patiekalai.
Ačiū už įkvėpimą. notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 28, 19:43)
Mama_Tania, dėl skonio nesiginčijama smile.gif Džiaugiuosi, kad išbandei 4u.gif

biggrin.gif tikslas - išbandyti nors pusę tavo pasiūlytų receptų - dar nepasiektas pioneer.gif

gaminau Maltos jautienos stroganovą ir Vištieną havajietiškai thumbup.gif kaip visada nuostabūs receptai

aciuks.gif Sonatinai
Atsakyti
liusinda, spėju, kad uogos galėjos susmukti dėl to, kad iš uogienės, tad sunkesnės... Bet gi skonis nuo to visiškai nesikeičia ax.gif Kokių formų pirkai? rolleyes.gif

LIAN, na tai labai smagu girdėti, kad torto neteko išmesti biggrin.gif Tik man labai keista, kad biskvitas gavosi storas... O tikrai kepei toje didelėje skardoje, kur standartiškai būna prie orkaitės? g.gif

vytule, ir višta, ir sausainiai atrodo tiesiog thumbup.gif Labai džiaugiuosi, kad patiko smile.gif

Sadi, labai malonu, kad vyniotinis patiko smile.gif

Katu, ir kaip skonis to nepavykusio kekso? Šiaip varškė ir turėjo gautis viduje, čia man tik nepavyko tongue.gif Matyt per daug tešlos įdėjau į apačią ir neužteko normaliai viršui uždengti, todėl man taip ir gavosi... ax.gif Na svarbu nors kiti keksiukai gavosi skanūs rolleyes.gif

smike, džiaugiuosi, kad kiaušiniai, t. y. orkaitė tongue.gif nesugadino tavo zuikio biggrin.gif

katiliuk, tikrai labai malonu, kad kepenėlės patiko thumbup.gif

kriziuk, man labiau patinka nedidelės bandelės, todėl aš dažniausiai darau visai mažulytes (tešlą spaudžiu spausdama kumštį taip, kad išlystų tarp nykščio ir rodomojo piršto toks nedidelis kamuoliukas, tada ir bandelės paviršius būna labai lygus...) smile.gif Na tikiuosi aišku, ką čia pribūriau... doh.gif Ir gal kartais tešla per kieta tau gaunasi, tada ir bandelės ne taip gerai pakyla?.. Aš stengiuosi minkydama beveik nebeberti miltų, geriau jau patepu stalą ir rankas šlakeliu aliejaus...
Smagu, kad ir kepenėlės patiko smile.gif

kregzde, tikrai tie rageliai gaunasi labai saldūs... ax.gif Ten reikėtų kokio saldžiarūgščio marmelado... rolleyes.gif

Mamiliuk, labai malonu, kad tau teko prisiregistruoti biggrin.gif Tikiuosi, kad ir kiti išbandyti patiekalai nenuslopins tavo įkvėpimo mirksiukas.gif
Papildyta:
Mama_Tania, o kiek dar trūksta iki tikslo? bigsmile.gif tongue.gif Labai džiaugiuosi, kad stroganovas ir višta patiko thumbup.gif
Atsakyti
Ką tik iškepiau lietinius. Labai skanūs,tik įdarą kitokį dėjau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 29, 12:31)

Katu, ir kaip skonis to nepavykusio kekso? Šiaip varškė ir turėjo gautis viduje, čia man tik nepavyko tongue.gif Matyt per daug tešlos įdėjau į apačią ir neužteko normaliai viršui uždengti, todėl man taip ir gavosi... ax.gif Na svarbu nors kiti keksiukai gavosi skanūs rolleyes.gif



Siaip keksas gavosi saknus, tik labai neisvaizdus smile.gif Aisku, sukrito jis man, ale skanus, pusryciams pats tas - as irgi nedariau glajaus, tai vyrui biski cukraus ten truksta ir tris kartus klause, ar tikrai su varske, nes jis ten "jokios varskes nejaucia" smile.gif
Siaip nefotogravau, nes geda toki nevykusi gaminuka publikuot biggrin.gif
Atsakyti
Sonatina, o tas tuno tortas darytas mazoje tuperware zele ziede? As turiu maza, tai man turbut visus produktus per puse dalint reik? Jau sudarineju Kuciu/Kaledu meniu smile.gif
Atsakyti
sonatina,formos tai tokios-tortine,keksam,keksiukam silikonine ir zema forma pyragams.
Papildyta:
dar pamirsau darasyt,dar nusipirkau silikonini pagrinda ir sausainiu formeliu.dabar viskas.kad tik speciau kept biggrin.gif
Atsakyti
Sonatina, puriems kotletams reikia 1 šaukštelio garstyčių, tai čia miltukų tiek? O jei pas mane ne miltukai, tai kiek tada dėti? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
matre, džiaugiuosi, kad lietiniai patiko smile.gif

Katu, supratau 4u.gif

laurechka, taip, dariau želė žiede... Tiesiog palygink, kokios jie talpos ir tada jau skaičiuok, kiek reikia mažinti proporcijas smile.gif

liusinda, šauniai apsipirkai bigsmile.gif Tai tikrai dabar tik spėk kepti biggrin.gif

kregzde, čia reikia 1 a. š. paprastų garstyčių, ne miltelių smile.gif
Atsakyti