Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

Sonatina, sumaniau varskes spurgas issikepti fritiurineje, tik kokia temperatura nusistatyti? Kad nesudegtu jos man ten g.gif
Atsakyti
vakar kepiau varškės apkepą thumbup.gif labai skanus apkepas, jo per vakarą ir suvalgėm, bei Pyragą su obuolių - varškės įdaru, tik dadėjau razinų, valgėm šiandien, labai skanus pyragas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Sonatina aciuks.gif
Atsakyti
Kepiau pyragą "OBUOLIŲ RUDUO" labai skanus thumbup.gif tik įdomu o baltymai turi gautis minkšti ar kieti.Mano vyras kažko suabejojo sako gal turi buti kieti g.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

betite, aš jei randu kokį įdomų receptą internete - atsispausdinu ir segu į segtuvą smile.gif Be to, dar išsisaugau ir kompiuteryje ax.gif

rimule, manau, kad galima pakeisti kiaulieną ir kita mėsa smile.gif Jei darysi su vištiena, parašyk kaip gavosi... rolleyes.gif

WANDA, ilgokai buvai dingusi mirksiukas.gif Na bet jau kai atsiradai, tai ne tuščiom rankom bigsmile.gif Viskas atrodo tiesiog thumbup.gif Džiaugiuosi, kad patiko smile.gif

Uliuliuska, labai malonu, kad viskas pavyko ir patiko 4u.gif O kokias daržoves dėjai į troškinį? Pastebėjau, kad normaliai nesuminkštėja, jei įdedu kokių nors šaldytų daržovių doh.gif

krika, labai džiaugiuosi, kad kukuliai pavyko ir gavosi skanūs smile.gif

laurindre, labai malonu, kad keksas pavyko thumbup.gif

Will, o kokių vaisių ar uogų dėjai? bigsmile.gif O šiaip labai smagu, kad tinginys patiko smile.gif

Sandriuks, labai malonu, kad manų apkepas - pyragas patiko smile.gif

Jurblond, dėl fritiūrinės nelabai galiu atsakyti - jau kelis metus padėta į spintelę ir nenaudojama doh.gif Man atrodo ant fritiūrinių būna nurodyta, kokioje temperatūroje virti spurgas (bent jau ant maniškės tikrai yra, tik kad ji namie dabar...) Manyčiau - 160 - 180...

Mama_Tania, labai džiaugiuosi, kad ir apkepas ir improvizacinis pyragas patiko thumbup.gif

noir1, baltymai sukietėja tik ant pačio paviršiaus, o po plutele būna minkšti smile.gif O šiaip labai smagu, kad ir jums šis pyragas patiko 4u.gif
Atsakyti
sonatina sedziu cia visa diena viska skaitai ,viska kepu,kas pavyksta visiem rodau vaisinu,giriu thumbup.gif ,tik va bijau rasinet vien tik sian kepsiu ta ir ana mirksiukas.gif ,bea gi su sluota vaiksto lotuliukas.gif ,ir dabar va sedi stebi,seka kad tik tvarka butu 4u.gif drinks_cheers.gif
o seip jau daznai kartoju tuos pacius isbandytus ir visu jau pamegtus patiekalus 4u.gif

tik niekajp nesuprantu is kur suzinojai,kad keksiukai man nepatiko,juk cia nerasiau,nes nzn ar man jie gavosi tajp kajp turejo mirksiukas.gif ,o tu viska jau zinai,man cia misle nr. 1 biggrin.gif ,isduok a,kad nesikankinciau smile.gif
Atsakyti
norėjau paklausti tokio techninio dalyko - ar kaiušinių baltymus išplakčiau kokteilinėj g.gif
Atsakyti
WANDA, nesikankink - tiesiog netyčia užklydau į bendraamžius (mano mažasis beveik iš tos pačios serijos, kaip tavo vyresnioji) ir perskaičiau... blush2.gif

krika, na žinok labai smarkiai abejoju, nors nesu visiškai tikra, kad garantuotai nepavyks... unsure.gif Man regis, teks tau pačiai pamėginti ir sužinosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 11 23, 12:51)
norėjau paklausti tokio techninio dalyko - ar kaiušinių baltymus išplakčiau kokteilinėj  g.gif


Bandžiau, man neišsiplakė.
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 23, 10:54)
krika, na žinok labai smarkiai abejoju, nors nesu visiškai tikra, kad garantuotai nepavyks... unsure.gif Man regis, teks tau pačiai pamėginti ir sužinosi smile.gif

nepavyks bandžiau visiškas fasko doh.gif
Atsakyti
dėkui 4u.gif
vadinasi kalėdų senio prašysim mikserio, bo spėju kombaino nepaneš doh.gif
Atsakyti
Sonatina Sonatinėle, turiu namie jautienos gabalą, noriu pamarinuoti ir kepti orkaitėje visą (mb gimtadienis artėja). Bet kažkaip be tavo receptų nesirįžtu to daryti blush2.gif gal žinai kokį 4u.gif
krika- su kiaušinių baltymais vargstu ir aš biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolančiukas: 23 lapkričio 2006 - 12:01
Sonatina jautiena ir as megstu, tik jos receptu mazoka. Gal galetum kokiu pasiulyti. Is didelio gabalo bijau kepti. O guliasam jau fantazija isseko.
Atsakyti