Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

sveikute Sonatina, labai malonu jog neisejai ir tema pratesta biggrin.gif

Noreciau pasiteorauti apie triufeliu torta, atrodo fantastiskai ir laaabi noreciau pasigaminti, bet zinai nesupratu to biskvito isdeliojimo technikos, kaip pjauti susukus ta viniotini ax.gif ?
Kaip ji delioti tai isvis mistika, buk gera gal gali paaiskinti paprasciau, t.y
pjauti ne kaip paprastai pjaunam vyniotini? o isviniojus juostelem pagal ilgi ar kaip?
paskui tas juosteles pertepti kremu?
o kaip jas delioji tai isvis mistika, ar suki jas ten? o kaip kremas neisbyra, ir kokio storio tos juosteles, na nieko nesupratau verysad.gif
o taip norisi torto....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 23 lapkričio 2006 - 14:20
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 21, 14:51)
Mėsos apkepas

blush2.gif Sonatina, mėsa reiks supjaustyti panašiai kaip guliašui? ir ar galima dar pridėti bulvių? ar nelabai gausis tada? ir ar galima sūrį sumaišyti kartu su majonezu ar reikia, kaip pas tave parašyta, sluoksniai dėti?

ačiū :aciuks
Atsakyti
jolančiuk, betite, mėsa - mano silpnoji vieta unsure.gif O neišbandytų receptų nelabai norių rašyti...

xxkamane, gaila nenufotografavau, kai dariau doh.gif Bet radau internete kelias nuotraukas, tai pabandysiu paaiškinti smile.gif
Pirmiausiai reikia iškepti ploną biskvitą per visą didelę skardą. Iškeptą reikia susukti su popieriumi, kad atauštų. Tada išvynioti ir supjaustyti siauromis juostelėmis:

user posted image

Tada aptepti glazūra ir kremu

user posted image

Tada susukti kaip vyniotinį

user posted image user posted image

Tada aplinkui vynioti kitas krepu apteptas biskvito juosteles

user posted image user posted image

Viską susukus, aplinkui pastatyti reguliuojamą bortelį ir lengvai suspausti.

Mama_Tania, mėsą supjausčiau maždaug 2 x 2 cm dydžio gabaliukais... Dėl bulvių nelabai žinau, bet manyčiau smulkiai supjausčius turėtų spėti iškepti... Manau, kad sūrį sumaišius su majonezu tikrai blogiau nebus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2006 11 23, 15:14)
sveikute Sonatina, labai malonu jog neisejai ir tema pratesta biggrin.gif

Noreciau pasiteorauti apie triufeliu torta, atrodo fantastiskai ir laaabi noreciau pasigaminti, bet zinai  nesupratu to biskvito isdeliojimo technikos, kaip pjauti susukus ta viniotini  ax.gif ?
Kaip ji delioti tai isvis mistika, buk gera gal gali paaiskinti paprasciau, t.y
pjauti ne kaip paprastai pjaunam vyniotini? o isviniojus juostelem pagal ilgi ar kaip?
paskui tas juosteles pertepti kremu?
o kaip jas delioji tai isvis mistika, ar suki jas ten? o kaip kremas neisbyra, ir kokio storio tos juosteles, na nieko nesupratau verysad.gif
o taip norisi torto....


Na, as irgi kazkaip nesupratau to susukimo... Siaip issivaizduoju, kad biskvita reikia kepti ne apvalioj, o kvadratinej skardoj, gal net toj orkaitinej... Pilt tesla plonai, kad gautusi vienas sluoksnis, tada iskepta pjaustyt juostelem, tas juosteles susukt i vuniotinius, pradedant trumuoju galiuku. Kai atves, isvyniot juosteles (bet issivaizuoju, kad jos bus linke vistiek susivynioti lengvai), tada aptept kremu. Tada imt viena juostele, jau suvyniot kaip pries tai (skirtumas tik tas, kad bus su kremu), ir statyt i lekstes vidury staciai. Tada imt antra juostele, ir ja apjuost pirma "vyniotinuka", imt trecia, apjuost abu vyniotinukus ir t.t. Paskutine juostele speju apsivynios tik koki viena karta...
bet cia tik as taip isisvaziduoju, lauksim, ka Sonataina atsakys smile.gif tikiuos, kad mastau i tema, o jei ne, tada reikes fotografiju, kad suprasciau... doh.gif
Papildyta:
Va, Sonatina mane aplenke... smile.gif
O pasirodo, mano fantacija ne visai ir atsokusi... Ir as dabar jau butinai darysiu kada nors sita torciuka, tik reikia ta borteli issigyt blush2.gif
Atsakyti
user posted image

Silkės užkanda

1 silkės filė
1 nedidelė svogūno galva
1 kietai virtas kiaušinis
1 virtas burokėlis
50 g fermentinio sūrio
majonezo

Silkę, svogūną, kiaušinį smulkiai supjaustyti, burokėlį ir sūrį sutarkuoti. Viską sumaišyti su majonezu.

P. S. burokėlius naudojau konservuotus (Kėdainių konservų fabriko su obuolių sultimis). Greita ir skanu smile.gif
Atsakyti
Sonatina, o jei neturiu to bortelio suspaudimui torto g.gif Ar galima kaip nors ji suverzti su maiseliu kokiu ar pan??? Man labai noretus sventem ta torta pagaminti.....
Atsakyti
Aš gaminau Triufelių torčiuką, tai padariau ir be tos torto juostos ax.gif . Turiu aš ją, bet padariau vieną klaidą ir supjausčiau biskvitą ne į 6 juosteles (kaip buvo recepte), bet į keturias. Tortas gavosi aukštas ir mažesnis nei mano torto formos juosta - taigi negalėjau suspausti blush2.gif . Bet kadangi, grietinėlės kremas gavosi labai standus, tai ir be juostos puikiai išlaikė formą, dar įkišau į šaldiklį prieš glaistant ir viskas buvo thumbup.gif .
Taigi, tokia mano patirtis biggrin.gif , bet aišku, siūlau daryt pagal receptą - taip ramesne širdim gali miegot, kad tiek darbo nenueis veltui smile.gif
Atsakyti
Katu, tikrai su tavo fantazija viskas tvarkoje biggrin.gif Tikiuosi tortas puikiai pavyks smile.gif

laurechka, pabandyk smile.gif Tik tada suk juosteles gana standžiai... O šiaip tikriausiai turi kokią nors torto formą, tad gal tiks bortelis ir nuo jos... Manau 22 cm skersmens formos bortelis turėtų tikti... g.gif

Ugnuže, aš pirmiausiai kažkodėl perpjoviau į tris dalis doh.gif , susukau ir pamačiau, kad nesąmonė... Tada išvyniojau viską, perpjoviau kiekvieną juostelę pusiau ir vėl sukau blush2.gif Tada viskas gavosi labai neblogai - ir torto aukštis ir plotis beveik pagal standartą biggrin.gif
Atsakyti
friends.gif aciu aciu notworthy.gif
tu tikra stebukladare ir profe, dabar tai bandysiu su savo neveksliskom rankom (amzinai neiseina lygiai kazkas (cia nuo mokyklos laiku) unsure.gif ) padaryti si tortuka
Atsakyti
ax.gif Oi Sonatina,buvo gėda įkyrėti dėl to torto vyniojimo ir laukiau kol kas paklaus už mane blush2.gif dabar jau ir aš darysiu aš jo taip noriu.AČIŪ essen.gif clap_1.gif
Atsakyti
Sonatina, ta faršo ir tešlos vyniotinio nuotrauka, kur 5 temoj prie mėsos patiekalų įdėta, prie kurio recepto? nu niekaip nerandu doh.gif
Atsakyti
xxkamane, noir1, tikiuosi abiem tortas puikiai pavyks smile.gif

elia, tai yra Kiaušinių – faršo vyniotinis smile.gif Tik čia ne tešla, o omletas biggrin.gif
Atsakyti