Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

[quote=katiliukas,2006 12 05, 01:41]
Kepiau citrininius keksiukus, gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Sonatina ką reik daryt kad apačia mažiau apkeptų , tai biški per daug blush2.gif .

Pasidalinsiu savo patirtimi dėl kepinių apačios apskrudimo.
Mano orkaitė dujinė, senų tarybinių laikų. Todėl ką nors kepdama į orkaitės apačią (na, tiesiog ant orkaitės dugno) pastatau gal kokių 3 l talpos dubenį su vandeniu. Ir viskas gaunasi OK. Tiesa, orkaitės apačia ir viršus kaista atskirai, t. y. kaista vienu metu arba tik viršus, arba apačia. Visada pradedu kepti ijungus apačią. Taip kepu ir pyragus, ir mėsos gaminius ir t. t. ir viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
karsta.gif vsio, išeinu į poilsį, nes jau neišeina man nei tie patiekalai ar kepiniai, kurie prieš tai puikiai pavykdavo, nei nauji schmoll.gif verysad.gif

paskutinis naujas išbandytas receptas buvo "Šokoladinis keksas su varškės – apelsinų įdaru".
Gavosi šiaip skanus, tik mano improvizacija nelabai pavyko verysad.gif Namuose turėjau labai daug grietinės, tai vietoj kefyro naudojau grietinę (biški dar pieno įpiliau), tai tešla gavosi kietoka, o varškės masę atvirkščiai - skystoka, tai vietoj to, kad į tešlą ką nors dapylt, aš į varškės masę dadėjau pakelį pudingo. Tai biški tą dalis, kur buvo varškė gavosi guminė verysad.gif

O vaikui patiko labai glazūrą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image

user posted image


QUOTE(marinulia @ 2006 12 04, 20:04)
Mama Tania gal blyneliu kai gaminai eiliskuma sumaisiai g.gif ,nes man tai pat buvo kai patingejau pagal tvarka sudet,tai ir nesigavo doh.gif  doh.gif  doh.gif

schmoll.gif viską dariau pagal receptą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2006 12 04, 23:17)
sveika sonatina, dariau varskecius, viska dariau pagal tavo recepta, bet man gavos labai skysta tesla, visiems iseina o man ne  verysad.gif
kazin kodel? blush2.gif

aš varškėčiaus kepiau porą kartų ir galiu pasakyti, kad tešlos skystumas priklauso nuo varškės riebumo. kitą kartą pabandyk liesesnę varškę imti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 12 05, 12:02)
aš varškėčiaus kepiau porą kartų ir galiu pasakyti, kad tešlos skystumas priklauso nuo varškės riebumo. kitą kartą pabandyk liesesnę varškę imti  4u.gif


Kepiniuose liesa varškė nelabai skanu - gausis sprangus įdaras...
O šiaip ir man tas keksas normaliai nesigavo - sukrito, varškės įdaras gavosi guminis, nors vyrui patiko, suvalgė viską vienas ar su bendradarbiais... smile.gif
Atsakyti
Uzvakar kepem Modeliu kojytes wub.gif Skanumelis rolleyes.gif O vakar kepiau Mesos apkepa thumbup.gif Ot cia tai dalykas tongue.gif Ir kvapas ir skonis nerealus bigsmile.gif Ir dar Varskes spurgas viriau. As ploniau tesla kociojau, tai gavosi tokios plonokos, bet labai skanios vis tiek 4u.gif Sonatina, eilini karta aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadiga: 05 gruodžio 2006 - 12:13
Aš dabar aip tik gaminu Kiaušinių - faršo vyniotinį. Labai jis man skanus, bet labai bijau jo gaminimo doh.gif , nes praeitą kartą prilipo popierius verysad.gif .
Tai šiandien vėl prisiverčiau pabandyti, tik jau plakinį pyliau į mažą skardą ir be jokio popieriaus. Nu tikiuosi, kad neprilips dabar prie skardos rolleyes.gif .
Atsakyti
Gaminau sufle su nutella, tik be alkoholio, tikrai super desertas ir beje labai sotus bigsmile.gif Tik va iš tų silikoninių formelių nenorėjo išsiimti gražiai, gal želatinos per mažai įdėjau? unsure.gif
Mėsos apkepas be žodžių, tiesiog puikus patiekalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2006 12 05, 12:06)
Kepiniuose liesa varškė nelabai skanu - gausis sprangus įdaras...
O šiaip ir man tas keksas normaliai nesigavo - sukrito, varškės įdaras gavosi guminis, nors vyrui patiko, suvalgė viską vienas ar su bendradarbiais... smile.gif

aš kalbėjau ne apie keksą, o apie varškėčius 4u.gif
Atsakyti
Man irgi varškes - šokolado keksas sukrito. ax.gif
Atsakyti
Dariau MAKARONU LIZDELIUS,viskas pavyko neblogai,tik mano klaida buvo kad dejau jautienos farsa,tai per kietas idaras gavosi,kita karta desiu per puse su kiaulienos maisyta.ir dar norejau paklaust,ar padazo kuriame troskinosi lizdeliai turi likti? g.gif nes man viskas susigere,neliko ne laso g.gif
kepiau KEKSA SU SOKOLADO GABALIUKAIS,tik va su juo taip nelabai gavosi,kadangi uzdejus kept isejau vaiko parsivest is darzelio,palikau vyra saugot.tik iejus uzuodziu dega! doh.gif pasirodo jis netycia isjunge,po to prisimine kad ten buvo keksas,tada ijunge ir nenureguliavo ugnies stiprumo mega_shok.gif zodziu via apacia pridege.apipjauscius visi suvalge,man siek tiek saldokas,bet skanus.skanesnis atsales ax.gif aciu sonatina aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2006 12 05, 14:25)
Dariau MAKARONU LIZDELIUS,viskas pavyko neblogai,tik mano klaida buvo kad dejau jautienos farsa,tai per kietas idaras gavosi,kita karta desiu per puse su kiaulienos maisyta.ir dar norejau paklaust,ar padazo kuriame troskinosi lizdeliai turi likti? g.gif nes

man truputį liko, bet norėjosi kad daugiau liktų
Atsakyti
Kepiau kalakutienos vyniotinį su slyvomis, tik neturėjau slyvų, tai dėjau sūrio įdarą. Gavosi labai skanu, o kalakutieną valgėm pirmą kartą su vyru, kažkaip niekad neperkam, bet čia atvežė mums, tai va išbandėm.

Beskaitydama matau, kad sunkiausiai sekasi kepti keksus. Aš niekad nebandžiau, nes neturiu keksinės formos. Galvoju įsigyti ir pamėginti, nes įdomu ar man gausis. Pyragai gaunasi ax.gif

Sugalvojau, kad noriu konditerinio švirkšto, formelių silikoninių ir kekso formos. Teks įsigyti.
Atsakyti