Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

man taip buvo, varske per riebi.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 12 10, 21:58)
man taip buvo, varske per riebi.

nu taip...varske MB 9%parnese,ale maniau kad dar skaniau bus doh.gif
o su liesa kitaip gausis,kazkaip jau bijau kad vel neiseis g.gif
Atsakyti
O aš juos dariau su riebia varške ir man viskas gavosi, tikrai skanučiai, o jau purūs tokie... thumbup.gif dabar tik tokius ir kepsiu thumbup.gif
Atsakyti
man su riebia niekad nesigauna, be to reikia kept ant labai mazos ugnies.
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2006 12 10, 19:55)
kepiau vakar varskecius nu ir nesigavo verysad.gif kadangi labai mazai miltu ten reikia tai man ju niekaip apverst nejo doh.gif tik verciu o jie kaip kose krenta.paskui traukt prie keptuves dugno pradejo mega_shok.gif zodziu nepavyko...nezinau kas buvo netaip g.gif

man kai pirmųjų varškėčių nepavyko apverst normaliai, aš dar įdėjau miltų ir viskas gavosi thumbup.gif , nes labai priklauso nuo varškės: su vienos firmos užtenka Sonatinos nurodyto miltų kiekio, o su kitos būna reikia dar truputuką įdėti ir viskas bus ok. Tokie pat purūs ir skanūs mirksiukas.gif .
Atsakyti
Sveikutes,

Prisijungiu ir aš į Jūsų būrįsmile.gif Kepiau aną dieną menų apkepą...bet gavosi kažkaip kepta manų košė... aš galvoju gal kokio cukraus mažai dėjau..bet nenorėjau labai saldaus daryti. Lyg visko dėjau po stiklinę kaip ir parašyta... Na gal kitą kartą pavyks smile.gif

O varškės apkepas - tai tikrai liuks. Aš visuomet dėdavau vietoj paprastų manų - manų košės, bet dedant ir sausus manus gavosi labai liuks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2006 12 10, 22:47)
nu taip...varske MB 9%parnese,ale maniau kad dar skaniau bus doh.gif
o su liesa kitaip gausis,kazkaip jau bijau kad vel neiseis g.gif

išeis išeis irnesakyk.gif man iš antro karto pavyko
Atsakyti
Kepiau piemenų pyragą ir prancūziškai žuvies file 4u.gif Ir vėl gaminau varškinį tinginį, tik prisiplakiau plaktos grietinėlės, papuošiau ja pyragą, o ant jos pabėriau spanguolių, buvo skanu ir gražu wub.gif
Atsakyti
Kepiau žuvį grietinėlėje ir gaminau rizotą su vištiena- laaaabai skanūs, švelnūs patiekaliukai. Ir gaminasi paprastai ir greitai. thumbup.gif
Ačiū už receptus, Sonatina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2006 12 10, 19:55)
kepiau vakar varskecius nu ir nesigavo verysad.gif kadangi labai mazai miltu ten reikia tai man ju niekaip apverst nejo doh.gif tik verciu o jie kaip kose krenta.paskui traukt prie keptuves dugno pradejo mega_shok.gif zodziu nepavyko...nezinau kas buvo netaip g.gif


Man skaniausi varškėčiai gaunasi iš močiutės varškės, vat kokios jinai firmos nepamenu, berods Bariūnų pieninė. Ji tokia sausesnė, nei kitos, tai ir miltų mažiau reikia, tuomet varškėčiai minkštesni būna 4u.gif
Atsakyti
Kiek gerų receptukų užtikau thumbup.gif . Reiks kurį vakarą visą paskirti tik šios temos analizavimui biggrin.gif .......
Atsakyti
dariau lizdus, visai nieko, tik garstyciu gal biski per daug, vel kepiau kalakutienos vyniotini su suriu ir tingini dariau su kons. ananasais ir dziov abrikosai. nu ri zinok siandien miargos pasidariau citrinu torta, tik ta kita varanta, kur su braskem ir tamsiais sausainiais. ojezau doh.gif toks tortas bet kuriam vyrui impotencija isgydytu bigsmile.gif nu kazkas neitiketino .....rekomenduoju.... rolleyes.gif
sausainius maisiau ne su sviestu, o su vysniu uogienes skysciu, daug skaniau nei su sviestu, ir jogurta dejau naturalu , irgi daug skaniau, dar virsu apliejau kivi zele, nes kitokios neturejau, bet geriau aisku butu raudona smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shiduh: 12 gruodžio 2006 - 20:39