Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

4u.gif ale triufelio torta su avitetem labai bijojau daryt, abejojau ar man tas specialus susukimas iseis, na bet isejo, ir paprastas, bet skanus tortukas gavos.. va o ta krema su avietem as viena galeciau susveist jei istengciau, pirsciukus apsilaizyt..
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif kokių krekerių skruzdėlynui reikia?
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 12 22, 11:56)
help.gif  help.gif  help.gif kokių krekerių skruzdėlynui reikia?


Nesuriu - as naudociau saldzius paprastus arba su aguonom.
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 12 22, 10:56)
help.gif  help.gif  help.gif kokių krekerių skruzdėlynui reikia?

aš nusipirkau žuvyčių su aguonom mirksiukas.gif
Atsakyti
Gelbekit verysad.gif

Kodel kai idejau zelatina i majoneza - ji sutrauke, ty susoko gabalais? (silke pataluos)? Atausinau, bet gal majonezas per saltas buvo?
Atsakyti
Sveikos šeimininkautojėlės 4u.gif
Vakar kepiau Varškės keksą su šokolado gabaliukais essen.gif gavosi visai neblogas, tik kažko sausokas... nors, rodos, viską dariau pagal receptą. Kita vertus, nedidelė čia problema - šaukštą ledų į lėkštę įsikrauni ir liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2006 12 23, 01:08)
Gelbekit  verysad.gif

Kodel kai idejau zelatina i majoneza - ji sutrauke, ty susoko gabalais? (silke pataluos)? Atausinau, bet gal majonezas per saltas buvo?

Man irgi taip buvo doh.gif gal zelatinos per daug g.gif
Atsakyti
dariau vakar zuvi prancuziskai thumbup.gif MB liko patenkintas, vienas beveik viska suvalge blink.gif gerai, kad spejau pagriebti pora gabaliuiku bigsmile.gif
Atsakyti
siandien kepiau,,varskes keksa su sokolado gabaliukais,,.jis man gavosi slapokas,sukrito ir biski per saldus.ka as ne taip padariau.




newyear.gif
Atsakyti
Sonatiną ir visas merginas sveikinu su artėjančiom šventėm

Ne visuomet būna taip, kaip mes svajojame.
Ne visuomet pavyksta būti tokiais, kokiais norėtume.
Bet visada galime svajoti, siekti, norėti.
O tai jau daug...
Lai ateinančiais metais svajonės virsta realybe.
Tegul Šv.Kalėdos dovanoja Jums mažytį stebuklą,
o Naujieji 2007-ieji metai būna turtingi puikiomis
idėjomis ir prasmingais darbais.

user posted image

Atsakyti
merginos,help!kas yra tie zhelatinos lapeliai?kur ju gaut?akropoly nebutu??? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2006 12 24, 11:25)
merginos,help!kas yra tie zhelatinos lapeliai?kur ju gaut?akropoly nebutu??? doh.gif


tai yra deficitas biggrin.gif

man geriau pasakykit (nes tikrai kažkur buvo rašyta, tik kad neberandu) jei reikia 9 želatinos lapelių, tai kiek reikės paprastos želatinos? t.y. koks ten santykis lapelių su paprasta?
Atsakyti