Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

QUOTE(Nolina @ 2006 12 21, 09:31)
tai kiek tu saisainiuku gramais butu, nes pas mus sveriamu yra pigiau gaunasi  ax.gif

Apie 350-400gr. 4u.gif
Atsakyti
Dariau torčiuką su krekeriais ir Rududu.Skanu,bet man per saldu.Dar bandysiu su grietine,tik supratau iš merginų pasisakymų,kad reikia dėti mažiau cukraus(aišku tik toms kurios nemėgsta labai saldžiai biggrin.gif )Ačiū Sonatina už paprastus receptus 4u.gif
Atsakyti
Spygle, aš šiandien vaišinau vieną kolegę, kuri perspėjo, jei bus sladu tai nevalgys doh.gif bet valgė, vadinasi tas saldumas proto ribose.
p.s. aš dėjau du bananus, gal dėl to tą saldumą numušė?
Atsakyti
SONATINA labi ačiū už nuostabius patiekalus 4u.gif , tikrai jau ne vieną esu išbandžiusi. thumbup.gif
Noriu pasiklausti, kažkur skaičiau, kad mielinę tešlą kildini orkaiteje, tik neįsidemėjau iki kiek laipsnių pakaitinį orkaitę? Nes kai dabar šildymo beveik nėra doh.gif , nežinau kaip pakildyti mielinę tešlą verysad.gif Pakonsultuok blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAUKVILE: 21 gruodžio 2006 - 19:44
man rodos lyg tai 50 laipsniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arinva @ 2006 12 21, 20:42)
man rodos lyg tai 50 laipsniu  g.gif


Tikrai 50 laipsnių - gerai prisimenu ir pati išbandžiau. Puikiai pakyla 4u.gif
Atsakyti
Kaledoms bandysiu ta biskvitini torta su varskes kremu, norejau paklaust kas tie zelatinos lapeliai?as turiu saldvos paprastos, ar netinka?kaip isviso su ta zelatina elgtis sitame recepte, bo as viena karta stingdziau jogurta ir nesustingo, tai bijau dabar labai smile.gif kaip garantuoti kad iseitu viskas be jokiu nesamoniu ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 12 19, 12:11)
blush2.gif ragaut nebuvo kada, bet atrodo štai taip (tik iš šaldytuvo išėmus ax.gif )

user posted image

Sveikos 4u.gif
Noreciau ir as pasigirti blush2.gif savo "Varskiniu tinginiu" pagal Sonatina.Abrikosus ir razinas ismirkiau rome, tai skonis thumbup.gif
http://public.fotki....i/pb060974.html
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2006 12 21, 21:25)
Sveikos 4u.gif
Noreciau ir as pasigirti  blush2.gif  savo "Varskiniu tinginiu"  pagal Sonatina.Abrikosus ir razinas ismirkiau rome, tai skonis thumbup.gif
http://public.fotki....i/pb060974.html


Ar lengvai išsiėmė iš žele žiedo g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2006 12 21, 22:35)
Ar lengvai išsiėmė iš žele žiedo g.gif

Cia pirmas prisviles blynas, tai is vidaus matosi, kad truputeli isbyrejo ax.gif bet dabar jau zinau ka reikia daryti smartass.gif trumpam panardinti i karsta vandeni ir bus good.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2006 12 21, 21:21)
Kaledoms bandysiu ta biskvitini torta su varskes kremu, norejau paklaust kas tie zelatinos lapeliai?as turiu saldvos paprastos, ar netinka?kaip isviso su ta zelatina elgtis sitame recepte, bo as viena karta stingdziau jogurta ir nesustingo, tai bijau dabar labai smile.gif kaip garantuoti kad iseitu viskas be jokiu nesamoniu ? smile.gif


Na, nežinau kaip kitos, bet aš želatinos lapelių randu tik Thomas Philipps parduotuvėse. O su ta paprasta turiu labai negeros patirties - man dažnai nesustingdavo patiekalas doh.gif . Ją ten lygtai reikia užvirti ir tik tada tinka naudoti. O su želatinos lapeliais viskas daug paprasčiau -palaikei 5 min šaltam vandeny, o po to ištirpinti karštame skystyje. Na manęs niekada dar nenuvylė. Beje, lapeliai RUF firmos. Sonatina kažkur yra įdėjus ir nuotraukytę pakelio mirksiukas.gif
Atsakyti
Milde, želatino lapeliai nerealus dalykas thumbup.gif Man su paprasta želatina irgi ne visada gaudavosi tortai (tiksliau dažniausiai nesigaudavo), bet kai pabandžiau želatino lapelius, galiu garantuoti, kad 100 proc. tortas pavyks mirksiukas.gif Sonatina sakė, kad Thomas Philips parduotuvėse jų yra (pas mus tai visi prekybcentriai to gėrio pilni). O elgtis labai paprastai (viskas parašyta ant pakelio) - pamirkyti kokias 5-10 min. šaltame vandenyje ir tada ištirpinti karšose sultyse/vandenyje, žodžiu kaip receptas reikalauja smile.gif
Atsakyti