Įkraunama...
Įkraunama...

Tabako malonumai

QUOTE(GalBut @ 2007 09 05, 17:18)
Primetu pagal pasisakymą...studentas rūkiau,+3 metus mečiau,+4 metus vėl rūkiau,+8 metus vėl nerūkiau...nebetoli 40...senas tėvai esi...nebepradėk...plaučiai tavo turtas...nesakau,kad visas...bet be jo nekas...

taigi pats zinau , atsimenu, kaip jauciausi rukydamas (surukydavau per 2d. pokeli), bet aciu uz rupesti smile.gif Cia gal , kaip nescioms moterims, traukia prie to, ko organizmui labiausia truksta smile.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš mest...ir bandęs buvau...bet kai pašneku su metusiais,paaiškėja,kad neužteks pakentėt savaitę,mėnesį ar metus...norėsi ir kankinsiesi ir po 3, 5 ar 10metų...ir tada dingsta entuziazmas...
Atsakyti
QUOTE(GalBut @ 2007 09 06, 12:42)
Norėčiau ir aš mest...ir bandęs buvau...bet kai pašneku su metusiais,paaiškėja,kad neužteks pakentėt savaitę,mėnesį ar metus...norėsi ir kankinsiesi ir po 3, 5 ar 10metų...ir tada dingsta entuziazmas...

tikra teisybe sako, man tai nikotinas-narkotikas. Kartais erzina ir tabako dumu kvapas, o kartais, oi kaip uzsinoriu uztraukti. Pamazu tikrai nemesi, reikia uzbrezti linija ir nei cigaretes i dantis,geriausia ir be pasyvaus rukymo. Pirma kart metes net cigaretes nebuvau uzdeges 3 metus, poto pagalvojau, kad galiu kompanijoj parukyti-valdausi...ir vel prasidejo. Bet as savo potruki zinau, tai dar kazkaip kovoju.
Atsakyti
kas norit mesti rukyti, butinai skaitot sia knyga:

http://lib.aldebaran...t_kurit__0.html

smile.gif

rukiau rukiau ir jau neisivaizdavau saves be cigaretes, dabar neberukau nuo sausio ar vasario - labai padejo si knyga smile.gif beje vyrui savo rekomendavau skaityti, nelabai norejo ir tikejo,bet perskaite ir mete biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperDuper @ 2007 09 15, 01:46)
kas norit mesti rukyti, butinai skaitot sia knyga:

http://lib.aldebaran...t_kurit__0.html

smile.gif

rukiau rukiau ir jau neisivaizdavau saves be cigaretes, dabar neberukau nuo sausio ar vasario - labai padejo si knyga smile.gif  beje vyrui savo rekomendavau skaityti, nelabai norejo ir tikejo,bet perskaite ir mete biggrin.gif

Taigi tema apie malonumą, o ne apie problemą. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, gal žinote Vilniuje vietelių kur galima rūkyti, nes kai šalta labai nesmagu eiti i lauka rukyti, tai gal liko vieteliu, kur galima ramiai pasėdėti, išgerti kavos drinks_cheers.gif ir parukyti smoke.gif
Atsakyti
Rukau Marlboro auksini, bet bandau pamazu mesti.
Atsakyti
siaip rukau metines KENT patinka vanilines cigariles ir SLIMS cigeretes stipriu nerukau 4u.gif thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(kofas @ 2008 02 12, 15:21)
Rukau Marlboro auksini, bet bandau pamazu mesti.


pa mazu nemesi niekaip smile.gif Jei jau pasiryzti mest,tai nuo tos dienos ne vienos cigaretes.
Atsakyti
Brolis,išrūkęs 20 metų po 2 pakelius į dieną ,metė su rusišku TABEX.Jau tuoj pusmetis,kaip nerūko.. thumbup.gif Ruošiuosi ir aš.Šiaip, Winstoną sidabrinį rūkau n metų.. doh.gif
Atsakyti
tema apie tabako gaminius ir malonuma... ko kisat nosi tos kurios netukot... dieve mano visteles matai neruko ir didvyres... as rukau man patinka cigarai (parveza dede is kubos) taip pat cigariles o cigaretes rukau tai tik LM...patinka man jos... galiu metsi lengvai nes jei reikia nerukau ir po menesi , bet man patinka rukyt ir rukysiu kol priver gyvrenimas atsisakyt to malonumo... o apie zala galiu pasakyt tiek kad kenkia viskas kas aplink tave...seip ar taip numirsi..
Atsakyti
Aš irgi anksčiau rūkiau, apie 15 metų, dabar mečiau ir tuo didžiuojuosi.
Bet kalba ne apie tai. Kai rūkiau, tai buvau prisirišęs prie vienos markės ir vienos rūšies cigarečių (dabar nesvarbu kokios). Tiek prisirišęs, kad bet kokios kitokios būdavo "neskanios". Ar ir kitiems kažkas panašaus.
Atsakyti