Įkraunama...
Įkraunama...

kaip susitaikyti su negalia

QUOTE(Daniella @ 2006 11 29, 12:11)
Sorry,  4u.gif  as ne visai i tema. Bet gal kai jau surinkai 20 zinuciu, ileis i skyreli?


Matyt taip ir bus. Nes jau įleido thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės.
Aš taip pat auginu saulės zuikutį(berniuką).Jam - 4mėn.
Jau baigiu atsigauti, nuo šoko.Pradėjau matyti pasaulio spalvas.Nepergyvenk, Trude.Aš jau džiaugiuosi.Jie tokie mieli vaikučiai.Labai dažnai paskaitinėju jūsų puslapėlį, bet dar neleidžia prisijungti.Kai galėsiu būtinai prisijungsiu prie jūsų.Sėkmės ir sveikatytės Jums ir Jūsų vaikučiams. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesi spalva @ 2007 01 08, 21:08)
Sveikutės mamytės.
Aš taip pat auginu saulės zuikutį(berniuką).Jam - 4mėn.
Jau baigiu atsigauti, nuo šoko.Pradėjau matyti pasaulio spalvas.Nepergyvenk, Trude.Aš jau džiaugiuosi.Jie tokie mieli vaikučiai.Labai dažnai paskaitinėju jūsų puslapėlį, bet dar neleidžia prisijungti.Kai galėsiu būtinai prisijungsiu prie jūsų.Sėkmės ir sveikatytės Jums ir Jūsų vaikučiams. 4u.gif


Sveika,
dabar ir aš jau suprantu, kad mano mažylė fantastiška 4u.gif wub.gif
prisimenu kai jai buvo 4 mėn. Jaučiausi dar nelabai stipri. Bet dabar kasdien vis lengviau. Matydama kaip ji auga labai džiaugiuosi bigsmile.gif

lauksim taves aname skyrelyje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trude: 08 sausio 2007 - 22:07
sveikos mamytes!

prie sios temos prisijungiam ir mes...nepykit, kad nezinau,kas per negalia yra vadinama "saulyte". gal galit paaiskinti. mes irgi susidureme su negalia: mano zuikiui itaria desines puses paralyziu..bet as taip tikiu,kad jis isaugs...ir net nezinau,ar jis ji turi: tiesiog valdo desine kojyte ir rankyte daug prasciau nei kaires puses...jam jau 5menesiukai,o kai bandai imti uz rankyciu ir sodinti, jis nesugeba kelti galvytes, atsilosia atgal ir suglemba visas ir t.t. gal kas susiduret su sia bedute???
Atsakyti
QUOTE(sviesi spalva @ 2007 01 08, 22:08)
Sveikutės mamytės.
Aš taip pat auginu saulės zuikutį(berniuką).Jam - 4mėn.
Jau baigiu atsigauti, nuo šoko.Pradėjau matyti pasaulio spalvas.Nepergyvenk, Trude.Aš jau džiaugiuosi.Jie tokie mieli vaikučiai.Labai dažnai paskaitinėju jūsų puslapėlį, bet dar neleidžia prisijungti.Kai galėsiu būtinai prisijungsiu prie jūsų.Sėkmės ir sveikatytės Jums ir Jūsų vaikučiams. 4u.gif

sveikute 4u.gif turbut mes visos mamytes turejom pergyventi ta laikotarpi kai labai skauda sirdi del to,kad vaikutis su negalia,bet laikas nestovi vietoje ir po truputi tas skausmas atlegsta,pradedi gyventi ir dziaugtis savo vaikeliu.Mano saulutei(Goda) jau 10 metu.Lauksim taves saules vaikai,skyrelije 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(A&A @ 2007 01 10, 14:26)
sveikos mamytes!

prie sios temos prisijungiam ir mes...nepykit, kad nezinau,kas per negalia yra vadinama "saulyte". gal galit paaiskinti. mes irgi susidureme su negalia: mano zuikiui itaria desines puses paralyziu..bet as taip tikiu,kad jis isaugs...ir net nezinau,ar jis ji turi: tiesiog valdo desine kojyte ir rankyte daug prasciau nei kaires puses...jam jau 5menesiukai,o kai bandai imti uz rankyciu ir sodinti, jis nesugeba kelti galvytes, atsilosia atgal ir suglemba visas ir t.t. gal kas susiduret su sia bedute???

labutis 4u.gif ,,saulyte,, tai vaikuciai turintys dauno sindroma.
Atsakyti
QUOTE(A&A @ 2007 01 10, 12:26)
sveikos mamytes!

prie sios temos prisijungiam ir mes...nepykit, kad nezinau,kas per negalia yra vadinama "saulyte". gal galit paaiskinti. mes irgi susidureme su negalia: mano zuikiui itaria desines puses paralyziu..bet as taip tikiu,kad jis isaugs...ir net nezinau,ar jis ji turi: tiesiog valdo desine kojyte ir rankyte daug prasciau nei kaires puses...jam jau 5menesiukai,o kai bandai imti uz rankyciu ir sodinti, jis nesugeba kelti galvytes, atsilosia atgal ir suglemba visas ir t.t. gal kas susiduret su sia bedute???



sveikute prisijungus prie musu A&A 4u.gif ir as turiu cerebrini paralyziu taip pat labiau desines puses. vaikysteje buvau labai sunki ligoniuke, labai velai pradejau sedet, mazdaug nuo 3m pati stotis, megint po truputuka vaiksciuoti. bet metai is metu, daug mankstinantis, visur vazinejant po sanatorijas, ir keliu operaciju siuo metu galima sakyt gyvenu normalu aktyvu gyvenimeli, esu beveik savarankiska, tik kur isvaziuot pati viena vis dar nelabai galiu, bet tikiu kad su mano uzsispyrimu, kada nors galesiu bigsmile.gif smagu kad tiki,kad tavo vaikutis isaugs sia negalyte. daugiau ar maziau tai tikrai imanoma. gal visiskai ir ne bet kazkiek tikrai galima tai nugalet. svarbiausia tuo tikek, ir nuo pat mazu dieneliu skatink vaikelio savarankiskuma, nora daryti manksteles ir viskas bus thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis.Ačiū labai, kad priimate ir mane į savo ratelį.Labai nedrįsau pradžioje blush2.gif .Kai parsivežiau savo zuikį namo iš gimdymo namų, puoliau ieškoti informacijos, radau Jūsų skyrelį.Skaitydavau po kelis kartus ir verkdavau.Iki šiol nebuvau artimiau susidūrusi su tokiais vaikučiais.Atrodė, išprotėsiu...Kai perskaičiau apie Trude, vėl suspaudė širdelę.Taip panorėjau paguosti verysad.gif
Dabar jau daug geriau.Mano mažylis kol kas neturi jokių problemų nei su širdele, nei kitų ligelių.Kol kas puikiai vystosi, raida beveik neatsilieka nuo bendraamžių.
Labai norėčiau paklausti, kaip jūsų mažyliai augo iki metukų?Ar problemėlių turėjot iš kart, ar vėliau?Kaip su raida?Ar guguoti pradėjot laiku, ar truputį vėliau?

Praeitą savaitę pradėjom važinėti į Lopšelio gatvę.Paskyrė mankštas.Nelabai suvokiu to "Lopšelio" specifiką.Ar ten lankytis kursais (pvz. 10 mankštų) ir daryti pertrauką?

Atsiprašau, kad taip užverčiau klausimais blush2.gif ax.gif ...
Papildyta:
Tiesa, dar - rašote, kad sutikot suaugusių saulutės vaikučių.
Ir aš girdėjau, tiksliau mano gydytoja pasakojo, kad jos apykinkėje yra toks vaikinukas.Jis baigė vidurinę mokyklą, baigė net kolegiją thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif !Ir net sėkmingai kažkur dirba thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Tik iš to džiaugsmingo susijaudinimo nepaklausiau kuo dirba g.gif smile.gif

p.s.Aš tikriausiai ne tame skyrelyje skaičiau blush2.gif blush2.gif .Bet ten manęs dar neįleidžia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesi spalva @ 2007 01 12, 01:22)
Labas vakarėlis.Ačiū labai, kad priimate ir mane į savo ratelį.Labai nedrįsau pradžioje blush2.gif .Kai parsivežiau savo zuikį namo iš gimdymo namų, puoliau ieškoti informacijos, radau Jūsų skyrelį.Skaitydavau po kelis kartus ir verkdavau.Iki šiol nebuvau  artimiau susidūrusi su tokiais vaikučiais.Atrodė, išprotėsiu...Kai perskaičiau apie Trude, vėl suspaudė širdelę.Taip panorėjau paguosti verysad.gif
Dabar jau daug geriau.Mano mažylis kol kas neturi jokių problemų nei su širdele, nei kitų ligelių.Kol kas puikiai vystosi, raida beveik neatsilieka nuo bendraamžių.
Labai norėčiau paklausti, kaip jūsų mažyliai augo iki metukų?Ar problemėlių turėjot iš kart, ar vėliau?Kaip su raida?Ar guguoti pradėjot laiku, ar truputį vėliau?

Praeitą savaitę pradėjom važinėti į Lopšelio gatvę.Paskyrė mankštas.Nelabai suvokiu to "Lopšelio" specifiką.Ar ten lankytis kursais (pvz. 10 mankštų) ir daryti pertrauką?

Atsiprašau, kad taip užverčiau klausimais blush2.gif  ax.gif ...
Papildyta:
Tiesa, dar -  rašote, kad sutikot suaugusių saulutės vaikučių.
Ir aš girdėjau, tiksliau mano gydytoja pasakojo, kad jos apykinkėje yra toks vaikinukas.Jis baigė vidurinę mokyklą, baigė net kolegiją thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif !Ir net sėkmingai kažkur dirba thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .Tik iš to džiaugsmingo susijaudinimo nepaklausiau kuo dirba g.gif  smile.gif

p.s.Aš tikriausiai ne tame skyrelyje skaičiau blush2.gif  blush2.gif .Bet ten manęs dar neįleidžia verysad.gif

labutis 4u.gif mano mergyte sedeti savarankiskai pradejo 9menesiu,o vaikscioti pradejo budama 1metu ir4menesiu,bet aisku kol tvirtai pradejo eiti praejo ne menuo ir ne du,bet koks skirtumas,svarbu,kad vaiksto 4u.gif .Dukryte atsilikdavo ir svoriu ir ugiu nuo bendraamziu,bet gyditojai sakydavo,kad visa tai del sudetingos sirdies ydos sad.gif ,bet siaip ji buvo smalsi,linksma,guvi,kaip ir sveiki vaikai smile.gif
Atsakyti
Labas rytas.Toks vėjuotas šeštadienis, kad nesinori niekur nosies iškišti.

Mano mažius vakar pradėjo perimti žaisliuką iš vienos rankytės į kitą thumbup.gif 4u.gif

Tikriausiai išprotėsiu iš laimės.Taip norisi visam pasauliui rėkti kokia aš laiminga thumbup.gif !

Suprantu, kad tai tokia smulkmenytė ir kad visi turi savo džiaugsmų ir rūpestėlių, bet noriu pasakyti, kad esu be proto laiminga turėdama būtent tokį vaikutį.Tokį, kokį man davė Dievulis.

Būkit laimingos, mamytės.Džiaukitės savo vaikučiais.Džiaukitės kad ir mažiausiais jų pasiekimais.
Atsakyti
QUOTE(sviesi spalva @ 2007 01 13, 13:18)
Labas rytas.Toks vėjuotas šeštadienis, kad nesinori niekur nosies iškišti.

Mano mažius vakar pradėjo perimti žaisliuką iš vienos rankytės į kitą thumbup.gif  4u.gif

Tikriausiai išprotėsiu iš laimės.Taip norisi visam pasauliui rėkti kokia aš laiminga thumbup.gif !

Suprantu, kad tai tokia smulkmenytė ir kad visi turi savo džiaugsmų ir rūpestėlių, bet noriu pasakyti, kad esu be proto laiminga turėdama būtent tokį vaikutį.Tokį, kokį man davė Dievulis.

Būkit laimingos, mamytės.Džiaukitės savo vaikučiais.Džiaukitės kad ir mažiausiais jų pasiekimais.

Labutis 4u.gif nu oras tikrai bjaurus verysad.gif .O jusu lelius tikras saunuolis thumbup.gif 4u.gif wub.gif beje jei nepaslaptis koks leliaus vardas ax.gif
Atsakyti
[quote=sviesi spalva,2007 01 11, 23:22]
Labas vakarėlis.Ačiū labai, kad priimate ir mane į savo ratelį.Labai nedrįsau pradžioje blush2.gif .Kai parsivežiau savo zuikį namo iš gimdymo namų, puoliau ieškoti informacijos, radau Jūsų skyrelį.Skaitydavau po kelis kartus ir verkdavau.Iki šiol nebuvau artimiau susidūrusi su tokiais vaikučiais.Atrodė, išprotėsiu...Kai perskaičiau apie Trude, vėl suspaudė širdelę.Taip panorėjau paguosti verysad.gif
Dabar jau daug geriau.Mano mažylis kol kas neturi jokių problemų nei su širdele, nei kitų ligelių.Kol kas puikiai vystosi, raida beveik neatsilieka nuo bendraamžių.
Labai norėčiau paklausti, kaip jūsų mažyliai augo iki metukų?Ar problemėlių turėjot iš kart, ar vėliau?Kaip su raida?Ar guguoti pradėjot laiku, ar truputį vėliau?

Praeitą savaitę pradėjom važinėti į Lopšelio gatvę.Paskyrė mankštas.Nelabai suvokiu to "Lopšelio" specifiką.Ar ten lankytis kursais (pvz. 10 mankštų) ir daryti pertrauką?

Atsiprašau, kad taip užverčiau klausimais blush2.gif ax.gif ...
Papildyta:
Tiesa, dar - rašote, kad sutikot suaugusių saulutės vaikučių.
Ir aš girdėjau, tiksliau mano gydytoja pasakojo, kad jos apykinkėje yra toks vaikinukas.Jis baigė vidurinę mokyklą, baigė net kolegiją thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif !Ir net sėkmingai kažkur dirba thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Tik iš to džiaugsmingo susijaudinimo nepaklausiau kuo dirba g.gif smile.gif

sveikute 4u.gif ir as cia kazkur esu rasius kad pazystu kelis suaugusius saules "vaikucius" bigsmile.gif tiksliau ne vaikucius o jau tikrus jaunus ir saunius vyrukus thumbup.gif ir viens is ju net ruosiasi vedyboms! thumbup.gif yra be galo draugiskas ir paslaugus, visi mano neigaliojo jaunimo uzimtumo centriuke negalim juo atsizaveti. ir kaip esu minejus tokie kokie jie bus labai lemia tevu ir aplinkiniu pasitikejimas jais, nuosirdus be gailescio bendravimas. nes kiek teko pastebeti gailescio ir ignoravimo tai jie labai nemegsta schmoll.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Linukas - mano mažylis.Toks mėlynakis linksmuolis Linukas.Kiekvienai mamai savas vaikelis pats gražiausias ir mieliausias blush2.gif , bet Linukas - labai simpatiškas .Kai išmoksiu labiau valdyti kompiuterį blush2.gif , įdėsiu nuotraukytę.
Papildyta:
Tikrai, šventai tikiu tuo, kad labai daug priklauso nuo tėvų ir aplinkos.Darau ir padarysiu viską ir dar daugiau, kad mano mažyliui būtų kuo geriau.Jau dabar matau rezultatus thumbup.gif .
Atsakyti