Įkraunama...
Įkraunama...

Gresiantis persileidimas

QUOTE(linadd @ 2010 06 17, 09:39)
Sveikos, pries kelias dienas suzinojau, kad esu  nestuke.gif. Pastoviai maudzia pilvo apacia kaip pries mm., duria sonus  schmoll.gif gine sake, kad gali buti gresiantis persileidimas, skyre magnio, vitamino e, folines rugsties. taip pat geriu duphaston nuo 16 CD, nes man buvo nustatytas geltonkunio nepakankamumas. taip pat visa laika guliu ir taip ruosiuosi ilsetis visa savaite, nes noriu, kad zirniukas isitvirtintu


O kaip nustatė geltonkūnio nepakankamumą? darė kažkokį tyrimą?
Atsakyti
Sveikos,
as cia su savo beda ir nezinau kur kreiptis,kur rasyti,nepykit,tiesiog nukrepkit reikiama linkme.
Taigi,paskuties mano menstruacijos buvo rugpjucio 31-rugsejo 4 dienomis.
Po keliu savaiciu turejome su vaikinu lytiniu santykiu,ir kai jau turejo buti kitos mentruacijos ju nesulaukiau..sunerimau ir pasidariau nestumo testa.1asis rode tegiama - taciau viena juostele buvo ne tokia ryski kaip pirmoji,kita diena vel kartojau testa - vel tas pats.na ka gi,AS NESCIA! taciau dar naiviai tikejau o gal testas meluoja,gal vis del to ne..kadangi ir ne laikas man dar,ir sis gyvenimo tarpsnis man nera is lengvuju..
taigi,..vakar nakti prasidejo stiprus pilvo apacios skausmai,o nuejus i WC pamaciau kad susirgau MM..kaip tai suprasti ?
aciu uz bet kokia informacija
Atsakyti
As ir norejau paklausti, laukiuosi tik 4 savaites pagal mano apskaiciavimus, pagal daktaru butu 5, bet snd pastebejau ant kelnaiciu tokia lyg rausvos spalvos gleive, pagal viska man turetu prasideti mmm. Sakau gal uz tai man cia taip dabar ir patepa, kad menesiniu laikas g.gif
Atsakyti
Sveiki. Nors cia jau niekas nesilanko,bet as pasirasysiu. esu nescia 8 sav,man teplioja rudai.Geriu duphastona 3kartus i diena,bet vistik teplioja.Labai baisu,nors ir stengiuosi mastyti blaiviai. Esu pastojus 3 karta, du pirmi pastojimai pasibaige persileidimu.
Atsakyti
QUOTE(lialiusia @ 2012 04 03, 17:35)
Sveiki. Nors cia jau niekas nesilanko,bet as pasirasysiu. esu nescia 8 sav,man teplioja rudai.Geriu duphastona 3kartus i diena,bet vistik teplioja.Labai baisu,nors ir stengiuosi mastyti blaiviai. Esu pastojus 3 karta, du pirmi pastojimai pasibaige persileidimu.

Jūsų vietoje aš tiesiu taikymu skubėžiau į ligoninės priimimąmąjį. Man dar buvo mažiau laiko, kai dėl tepliojimų atsiguliau į ligoninę, tiesiai į priimimamąjį variau, buvo savaitgalis.
Saugokit save 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aujusa @ 2012 04 04, 15:46)
Jūsų vietoje aš tiesiu taikymu skubėžiau į ligoninės priimimąmąjį. Man dar buvo mažiau laiko, kai dėl tepliojimų atsiguliau į ligoninę, tiesiai į priimimamąjį variau, buvo savaitgalis.
Saugokit save  4u.gif

Labai pritariu rolleyes.gif
Lialiusia butinai pasirodykit gydytojui.
Gal reiks Duphastono kieki pareguliuot, o gal tiesiog kuo daugiau poilsio ar pan.
Sekmes Jums 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As vaikstau pas nevaisingumo spec. ginekologa. Ateinu kas savaite,daktaras zino kad teplioja.Todel ir skyre man duphastona gerti. Ir pasake :israsiau tau vaistu ir kad tavo nestumas laikosi,tai tik ant onutes plauko.
Atsakyti
QUOTE(Aujusa @ 2012 04 04, 15:46)
Jūsų vietoje aš tiesiu taikymu skubėžiau į ligoninės priimimąmąjį. Man dar buvo mažiau laiko, kai dėl tepliojimų atsiguliau į ligoninę, tiesiai į priimimamąjį variau, buvo savaitgalis.
Saugokit save  4u.gif


Ir laike lygonineje? Ka dare? mellow.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiusia @ 2012 04 04, 15:40)
Ir laike lygonineje? Ka dare? mellow.gif

Nieko ypatingo nedarė,keletą dienų pralaikė, pastiprino organizmą lašelinėm, gulimą režimą paskyrė, namie po to dar beveik 2 savaites pragulėjau. To pakako smile.gif
Atsakyti
Idomiai kaip.
Atsakyti
sveikos merginos,

...jau pati buvau nusiteikus gerai...pasiskambinau ginekologei...eiliu laukti nenorejau po puses menesi...o be to seimos daktaras vyras ir as plius gyvenu dabar kitame mieste, o vyras isvykes ...tai uzsiregistravau privaciai...antradieniui ...nes galvojau kitas dienas paskaitos...o ir gerai jauciausi
...tik siandien atsikeliau, taip gerai buvo, susisiekiau su vyru uzsienyje...parasiau jam kad II juosteles...
ir uzejo pilvo spazmai ...galvojau nu gal normalu...anksciau ir tai skaudedavo, tai mausdavo, stresas ir pan...
bet nuejau i tualeta...siek tiek rudu isskyru ...nebejau nei i parduotuve, pagulejau...skausmas tai aprimdavo tai praeidavo, vel siek tiek rudai patepliojo...ir staiga kraujas...juodas, tirstas, lyg su kresuliukais...nemazai jo ...nusikriokiaus negaliu...kodel taip butent...lyg saipytusi kas is manes...tik pasakiau vyrui ir viskas...kai jam pasakiau maniau numirsiu, taip nuliudo, nes taip noorejo vaikelio...sedziu ir verkiu...bijau eit i tualeta...bijau kad kraujuoju dar stipriai...
nezinau negimdinis cia ar persileidimas...tik zinau kad nebera vaikelio...asaros plusta, nezinau ka daryt...kodel taip nesiseka...matyt nelemta, bet nu kodel butent dabar...kai jau pasidziaugt norejau suvyru....ziauru...
Atsakyti
Neatspesi kiek jums laiko? Man penktadieni buvo irgi panasiai, nuejau i wc sokas kraujas, darau sysiu, jauciu kaip guzas iskrito, vajeeeee koks sokas, nulekem i ligonine, pries tai susitaike su blogiausiu, nes jau patyriau viena persileidima, ir ka gydytojas ziuri kad leliukas sveikas, juda, niekas jam negresia 4u.gif taigi varyk i ligonines priimamaji jei nestumui bent 5-6 sav. Jei maziau kazin ar kaeina padaryt, nes echo dar nelabai ka matys ir gales vertinti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Majaj: 13 gegužės 2012 - 18:34