Įkraunama...
Įkraunama...

Gresiantis persileidimas

QUOTE(Majaj @ 2012 05 13, 18:34)
Neatspesi kiek jums laiko? Man penktadieni buvo irgi panasiai, nuejau i wc sokas kraujas, darau sysiu, jauciu kaip guzas iskrito, vajeeeee koks sokas, nulekem i ligonine, pries tai susitaike su blogiausiu, nes jau patyriau viena persileidima, ir ka gydytojas ziuri kad leliukas sveikas, juda, niekas jam negresia  4u.gif  taigi varyk i ligonines priimamaji jei nestumui bent 5-6 sav. Jei maziau kazin ar kaeina padaryt, nes echo dar nelabai ka matys ir gales vertinti  unsure.gif


turbut tiek ir yra. 5-6 sav. bet jei persileidimas vadinasi kazkas buvo negerai, nes nei tampiausi nei geriau nei ka...kaip tik atvirksciai...tokia laiminga pabudau...be to iki 12 sav. gi nieko nedaro...tik lovos rezimas...tai ir cia gulet galiu...tik ziauru...viena namie esu ir ilgai dar busiu...nei pasiguost kam...kaip lemta...bet rytoj i jokias paskaitas neisiu...reiktu i ligonine...tik neregistruota as cia niekur, ar priims? ir i bet kokia ligonine kur arciau galiu varyti? be to, siandien sekmadienis, jei neduodi pinigu tai nieko be pirmadienio nedarys...bus pikti kad sutrugdziau ir pagulde rytojaus lauks...bet taip skauda...ir kraujuoju vis dar...
Atsakyti
QUOTE(neatspesi @ 2012 05 13, 19:45)
turbut tiek ir yra. 5-6 sav. bet jei persileidimas vadinasi kazkas buvo negerai, nes nei tampiausi nei geriau nei ka...kaip tik atvirksciai...tokia laiminga pabudau...be to iki 12 sav. gi nieko nedaro...tik lovos rezimas...tai ir cia gulet galiu...tik ziauru...viena namie esu ir ilgai dar busiu...nei pasiguost kam...kaip lemta...bet rytoj i jokias paskaitas neisiu...reiktu i ligonine...tik neregistruota as cia niekur, ar priims? ir i bet kokia ligonine kur arciau galiu varyti? be to, siandien sekmadienis, jei neduodi pinigu tai nieko be pirmadienio nedarys...bus pikti kad sutrugdziau ir pagulde rytojaus lauks...bet taip skauda...ir kraujuoju vis dar...

Jei esi studente turi seveikatos draudima, tai bet kuriam ligonines skubios pagalbos skyriui tave apziures ginekologas, gal tau tik reikia vaistuku vaikui isitvirtinti padeti, tavo vietoj neguleciau o lekciau i priimamaji, artimiausios ligonines savo mieste.
Beje nesivystamtis nestumas nepriklauso ar tu persitempi fiziskai ar ne, jei lasteles pasidalina neteisinai, vaikas nustoja vystytis ir moteriai prasideda persileidimas arba kartais ne ir reikia valyma daryti. Bet kol nezinai kas tau, nestresuok, vyk i ligonine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Majaj: 13 gegužės 2012 - 19:54
esu viena dabar...nera kas nuveztu...tai manau dar labiau pakenkciau per miesta su autobusu varydama...kol nueiciau dar...tada tikrai blogiau butu...o tik paguldytu ir neziuretu...reik ryto kazkaip sulaukt...gal tada nuvarius bent priimtu ir apziuretu normaliai
Atsakyti
QUOTE(neatspesi @ 2012 05 13, 21:54)
esu viena dabar...nera kas nuveztu...tai manau dar labiau pakenkciau per miesta su autobusu varydama...kol nueiciau dar...tada tikrai blogiau butu...o tik paguldytu ir neziuretu...reik ryto kazkaip sulaukt...gal tada nuvarius bent priimtu ir apziuretu normaliai


galima skambinti greitajai pagalbai, atvažiuotų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamytes! 4u.gif man jau ilga laika yra infekcija kazkokia turbut nes isskyru daug buvo visada ir vis nesigaudavo niekaip issigydyti. Net mano gine jau sako nebeturiu kokiu ir vaistu ar zvakuciu tau israsyti nes kiek buvau israsiu niekas nepadeda.. (mano mamai visa laika tai pat budavo kol manes nepagimde ir tada viskas praejo) Ir nesu dar issigydziusi tos infekcijos ir suzinojau kad laukiuosi. nestuke.gif Buvau pas gine sendien, nustate 4 - 5 savaiteles. Bet pasake kad daug labai isskyru ir dave siuntima tyrimams atlikti. Tikiuosi neras jokiu chlamidiju ar dar kokiu parazitu.. Nes sake nezino kaip toliau gali vystytis vaisius. verysad.gif Tai dabar taip bijau ... prigasdino mane.. verysad.gif Bijau kad tai gali viskas pasibajgti persileidimu, nors pusseseres vyro mama ji daro abortus, ir zino apie sias infekcijas tai sako kad nera ko baimintis kad yra isgydoma ir kad nebijociau... g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,labai nepykit jei sita tema jau yra bet tiesiog neturiu nei laiko nei kantrybes jos ieskot..Tai va,penktadieni pasidariau nestumo testa nes ir nuojauta sake kad nescia galiu but,ir siaip negerai jauciaus..Testas parode vos vos matoma vaiduokliuka,o vat vakar(sestadieni) pradejau kraujuot kresuliais ir gleivem,gan nestipriai sakyciau..o dar tie diegliai pilvo apacioj,tokie gan astrus,ne tokie kaip per menesines.Net neisivaizduoju ka daryt,manau jog tai persileidimas,o pas daktara galiu nuvaziuot tik ryt..Labai laukiu jusu atsiliepimu,aciu:)
Atsakyti
taip turbut persileidai deja sad.gif, arba tiesiog klaidingai parode nestumo testas, kada mmm turejo but?
Atsakyti
14-15 diena turetu but..na kiek zinau jei jau teigiamas tai klaidingai rodyt negali.Oi,nelabai malonus jausmas jei jau istikruju yra kaip sakai sad.gif bet tikiuos kad ne!!
Atsakyti
Gali ir tegiamas būt klaidingas, o taip anksti ir nelabai galėjo parodyt g.gif
Atsakyti
labas vakaras, rasau nes nebezinau kam issisneketi... zodziu mano istorija tokia... neperseniausiai Suzinojau kad laukiuosi.. labai apsidziaugiau ir staiga preita penktadieni kraujas... ligonine ir verduktas laukim... ketvirtadieni ekoskopas, po truputi kraujuoju, temp laikosi 37.0 kartais 36.8... nestumo testas deje jau neigiamas... nezinau nei kaip jaustis nei ka begalvoti... kiekviena diena sutinku su asarom ir ja palydziu asaromis... laukiu ketvirtadienio ir daktaru verdikto... esu ne lt... sunku labai sunku... gal yra kazkam taip buve? kokia pabaiga?kraujuoju mazai ir jokiu skausmu nejauciu...
Atsakyti
QUOTE(lialia4 @ 2012 10 22, 21:08)
labas vakaras, rasau nes nebezinau kam issisneketi... zodziu mano istorija tokia... neperseniausiai Suzinojau kad laukiuosi.. labai apsidziaugiau ir staiga preita penktadieni kraujas... ligonine ir verduktas laukim... ketvirtadieni ekoskopas, po truputi kraujuoju, temp laikosi 37.0 kartais 36.8... nestumo testas deje jau neigiamas... nezinau nei kaip jaustis nei ka begalvoti... kiekviena diena sutinku su asarom ir ja palydziu asaromis... laukiu ketvirtadienio ir daktaru verdikto... esu ne lt... sunku labai sunku... gal yra kazkam taip buve? kokia pabaiga?kraujuoju mazai ir jokiu skausmu nejauciu...

Stiprybės Jums 4u.gif Ašaros tikrai nepadės, tik blogos emocijos pakenks blush2.gif Viskas bus gerai, jei nebekraujuojat 4u.gif Įdomu, ar žiūri augimą vaisiaus pagal kraujo tyrimą Jums daktarai?
Vat keista su testu, gal kas parašys, kam yra klaidingai parodę taip neigiamą g.gif
Atsakyti
esu uk ir kai nuvaziavau i priimamaji kraujo tyrimo net nedare, paeme tik slapima, padare nest testa( sake ~4-6 savaites) pagal paskutines mm... ant stalo apziurejo ir namo isvare... pagal mane tokia neatsakinga apziura..taip manau stiprybes dabar reikia labiausiai!kraujuot nekraujuoju bet teplioja..;( viliuosi kad viskas bus gerai!
Atsakyti