Įkraunama...
Įkraunama...

Influcid, umcalor, aflubin

ar galima influcida profilaktiskai vaikui, kad nuo kitu neuzsikrestu. Kiek galima jo duoti 4m vaikui, kiek ilgai?
Atsakyti
labai neaišku man tas vaisto vartojimas(influcid), nes jau antra diena geriu kas 1h 12 tablečių per parą, bet jaučiuosi prastai, nes skauda galvą, kurios gyvenime neskaudėdavo. Tem buvo 38,5, dabar apmazejo ir kartais visai dingsta, bet savijauta labai prasta, tad nežinau kiek dar man reiks jas gerti kol pageretu, gal nereiks visa savaitę. Daviau ir vaikui, nes ten rešo, kad galima nuo 3m, bet ja temperatūra tai pakyla 38, tai nukrenta, nieko nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2010 12 21, 19:03)
labai neaišku man tas vaisto vartojimas(influcid), nes jau antra diena geriu kas 1h 12 tablečių per parą, bet jaučiuosi prastai, nes skauda galvą, kurios gyvenime neskaudėdavo. Tem buvo 38,5, dabar apmazejo ir kartais visai dingsta, bet savijauta labai prasta, tad nežinau kiek dar man reiks jas gerti kol pageretu, gal nereiks visa savaitę. Daviau ir vaikui, nes ten rešo, kad galima nuo 3m, bet ja temperatūra tai pakyla 38, tai nukrenta, nieko nesuprantu.

kaip raso duoti nuo 3 metu? kokiomis dozemis? ant skysto vaisto lapelio nieko neraso.
Atsakyti
na mums tai labai padeda aflubino lasiukai. jei slogai tik pasirodzius pradedam gert,tai dazniausiai tuo ta sloga ir uzsibaigia.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 12 21, 11:09)
ar galima influcida profilaktiskai vaikui, kad nuo kitu neuzsikrestu. Kiek galima jo duoti 4m vaikui, kiek ilgai?

Mums gydytoja rekomendavo, ypac situo laiku, profilaktiskai po 1x3 thumbup.gif
Atsakyti
O kuris išvis geriau: Influcid ar Aflubin? Gal kas žino? Nes kai paskaičiau anotaciją, tai daug maš panašiai abu, tai kažkaip pasimečiau kuris geriau... g.gif
Atsakyti
Liepa, čia niekas nepasakys, kuris geriau... Arba pati imat ir nagrinėjatės sudėtines dalis, arba kreipiatės konsultacijos į homeopatą, kad parinktų pagal žmogų individualiai....
Galit pasiskaityti, pvz. www.homeopathyandmore.com, viršuje yra abėcėlės raidės, pagal jas susirandi pavadinimą ir skaitai... jeigu peršalimo metu būdingi tie simptomai - padės. Ne - ieškai kito varianto. Gi mes visi į virusus reaguojam skirtingai: vienų silpna vieta gerklė, kitų bronchai, dar kiti sinusitą vis įsigyja...
Atsakyti
Dėkui, bandysiu nagrinėtis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 11 sausio 2011 - 21:28
QUOTE(letuciukas @ 2010 12 21, 18:03)
labai neaišku man tas vaisto vartojimas(influcid), nes jau antra diena geriu kas 1h 12 tablečių per parą, bet jaučiuosi prastai, nes skauda galvą, kurios gyvenime neskaudėdavo. Tem buvo 38,5, dabar apmazejo ir kartais visai dingsta, bet savijauta labai prasta, tad nežinau kiek dar man reiks jas gerti kol pageretu, gal nereiks visa savaitę. Daviau ir vaikui, nes ten rešo, kad galima nuo 3m, bet ja temperatūra tai pakyla 38, tai nukrenta, nieko nesuprantu.

Kai temperatūra 38 ir daugiau, tai jau reikia ir vaistų nuo temperatūros, vien influcid'as nepadės schmoll.gif Jis tik kaip priedas, gal esant lengvesniems simptomams padeda. Kai blogai pasijaučiu, ir pati geriu influcid'ą, ir vaikui duodu, kai serga. Na, man atrodo, kad padeda jisai, lengviau kažkaip vaikas perserga, greičiau temperatūra nukrinta ir kiti simptomai palengvėja smile.gif Galima influcid'ą vartoti ir mažesniems nei 3 m. vaikams. Informaciniame lapelyje rašoma: "Vaikams iki 3 metų amžiaus tabletės ištirpinamos vandenyje". mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurmila: 11 sausio 2011 - 22:29
QUOTE(Jurmila @ 2011 01 11, 22:28)
Kai temperatūra 38 ir daugiau, tai jau reikia ir vaistų nuo temperatūros, vien influcid'as nepadės  schmoll.gif Jis tik kaip priedas, gal esant lengvesniems simptomams padeda. Kai blogai pasijaučiu, ir pati geriu influcid'ą, ir vaikui duodu, kai serga. Na, man atrodo, kad padeda jisai, lengviau kažkaip vaikas perserga, greičiau temperatūra nukrinta ir kiti simptomai palengvėja  smile.gif Galima influcid'ą vartoti ir mažesniems nei 3 m. vaikams. Informaciniame lapelyje rašoma: "Vaikams iki 3 metų amžiaus tabletės ištirpinamos vandenyje".  mirksiukas.gif


Vien influcidas gali ir nepadėt, tačiau yra kitų homeopatinių, kurie veikia būtent aukštą temperatūrą. ax.gif
Tiek influcid, tiek aflubin yra skirti patiems pirmiesiems peršalimo simptomams, kai procesas dar nėra stiprus. Pagausit - padės, nepagausit - sakysit, kad neveikia. rolleyes.gif O kai jau procesas įsisiūbavęs, reikalingi kiti homeopatiniai.
Umckalor, šiaip, procentaliai, pakankamai mažai daliai suveikia. Asmeniškai, nesuprantu, kokiems požymiams esant jis yra reikalingas.
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 01 12, 11:27)
Vien influcidas gali ir nepadėt, tačiau yra kitų homeopatinių, kurie veikia būtent aukštą temperatūrą.  ax.gif
Tiek influcid, tiek aflubin yra skirti patiems pirmiesiems peršalimo simptomams, kai procesas dar nėra stiprus. Pagausit - padės, nepagausit - sakysit, kad neveikia.  rolleyes.gif  O kai jau procesas įsisiūbavęs, reikalingi kiti homeopatiniai.
Umckalor, šiaip, procentaliai, pakankamai mažai daliai suveikia. Asmeniškai, nesuprantu, kokiems požymiams esant jis yra reikalingas.


O kas tai būtų...? rolleyes.gif

Mano dukrai Umckalor daug kartų tikrai padėjo... Net nežinau, gal ir sutapimai, bet jį vartojant jau ne vieną kartą išvengėme antibiotikų.
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2011 01 12, 10:34)
O kas tai būtų...? rolleyes.gif

Mano dukrai Umckalor daug kartų tikrai padėjo... Net nežinau, gal ir sutapimai, bet jį vartojant jau ne vieną kartą išvengėme antibiotikų.


Ui, tokiu atveju siūlau persikraustyt į gretimą homeopatijos temą biggrin.gif (tiesą sakant, jų yra jau užbaigtų geras desėtkas, ten informacijos surašyta daug). Nes tada pasaka ilga... Gali būti Aconitum, Belladonna, Gelsemium ir t.t.

Bėda ta, kad LT informacijos pakankamai išsamios ir sistemingos niekas nėra sudaręs...
Atsakyti