Įkraunama...
Įkraunama...

Influcid, umcalor, aflubin

QUOTE(Ruanda @ 2013 07 26, 17:40)
Labutis smile.gif
Norejau paklausti del Influcid: mergaitei 3 metukai, pradejo sloguoti, temperature truputi virs 37C laikosi, tai Influcid tabletemis vaistineje dave, sake, kad reiktu, kad kuo ilgiau paciulptu ta tabletele, taciau maniske ja viens-du sukramto ir viskas. Turiu kvailoka klausima - ar nuo to vaistuko veikimas nesusilpneja?
Teiravaus vaistinej del umckalor, bet kadangi tik slogele, tai parekomendavo butent Influcid  g.gif

svarbiausia nevalgyti nieko daugiau po 30min pries ir po vaisto davimo. na kad skrandukas butu tuscias.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 07 26, 21:47)
svarbiausia nevalgyti nieko daugiau po 30min pries ir po vaisto davimo. na kad skrandukas butu tuscias.


Tik kai reikia ciulpti 6 kartus per diena - tai nelabai isderinsi, kad ciulpti tabletyte tusciu skranduku, o ir suciulpus nieko nevalgyti doh.gif
Atsakyti
mums irgi bėdos su tokiu vaistų davimu. Šiaip tai gydytoja yra sakiusi, kad didelės reikšmės neturi kada valgyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 07 26, 22:22)
mums irgi bėdos su tokiu vaistų davimu. Šiaip tai gydytoja yra sakiusi, kad didelės reikšmės neturi kada valgyti wink.gif


O musiske, kaip tik akcentavo tuscia skrandi... Tik va, kai ligoniukas ir taip be apetito, o pagaliau ima ir papraso valgyti visai nelaiku arba pats nusiciumpa, sirdis neleidzia atimti blush2.gif . Taip ir gaunasi tie vaistukai ir maistas susimaiso rolleyes.gif
Atsakyti
o mums jei nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki, man Aflubinas yra veiksmingesnis. Ir pačiai ir vaikams mirksiukas.gif
Atsakyti
homeopatija netikiu ir neperku nors vaistinėje ir norėjo įkišti. aš vaikams net bijau tokios mistikos. nupirkau vaikams vaistažolinį preparatą Imunomosą, tai nors matau kokios žolės ir kiek jų tenai įdėta..dar bičių pikis. skonis neblgoas, juodų serbentų, geria abi, tikiuosi nesirgs.
Atsakyti
Mes vartojam INFLUCID'a tabletes lengvai tirpsta burnoj ir yra saldus. Vaikas mielai juos ciulpia. Pati juos vartoju. Nezinau, bet man padeda. thumbup.gif
Aflubina ir bandziau, bet jis labai neskanus, ir vaikui duot sunkiau.
Atsakyti
laba,

savo vaikui duodu influcid profilaktiskai taciau niekur nerandu info kaip ilgai ji galima naudoti...gal kas zinot?
Atsakyti