Įkraunama...
Įkraunama...

Influcid, umcalor, aflubin

Uzkimus nuolat, o ryte labiausiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Finka @ 2012 01 19, 18:53)
Uzkimus nuolat, o ryte labiausiai  verysad.gif


tuomet galite pabandyti homeovox tabletytes 4u.gif Jas galima istirpdyti ir sugirdyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2012 01 04, 21:03)
umcalor yra vaistas o ne imuninteta stiprinanti priemone..
tai homeopatinis antibiotikas...


Sutinku su pirmuoju teiginiu, bet antrasis yra klaidinantis. Tokio teigionio kaip homeopatinis antibiotikas nera. Vaistas pagamintas arba zoliniu pagrindu (t.y. homeopatinis); arba antibiotikas (pagamintas chemiskai, kuris naikina visas blogasias ir gerasias bakterijas). UmCalor yra pats stipriausias homeopatinis preparatas. Visi kiti tik antivirusiniai, o sis yra antivirusinis + antibakterinis, bet jokiu budu ne antibiotikas. Galima naudoti ilgai, taciau kuo ilgiau naudojat, tuo mazesni poveiki jis turi kovojant su liga, t.y. profilaktikai naudoti patartina, taciau girdyti nuolatos Ne.
Atsakyti
QUOTE(Iewuzze @ 2012 01 20, 10:46)
tuomet galite pabandyti homeovox tabletytes 4u.gif Jas galima istirpdyti ir sugirdyti 4u.gif



gal jusu vaikui tiesiog balsu stygu uzdegimas??
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama pirkti/parduoti/platinti vaistus, maisto papildus, kontraceptikus ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 18 kovo 2012 - 00:13
umckolor galiu tik pagirti ir tikrai rekomenduoti thumbup.gif
mazajai buvo sloga, kurios jau nuo gruodzio negalejom niekaip normaliai issigydyti doh.gif ir ko tik nebandem.is Lietuvos prisisiuntem daugybe vaistu, nes cia musu geruju lasiuku nei su ziburiu buvo neimanoma surast doh.gif galiausiai issigydem (arba gal tik taip galvojom), nes uzteko 1 isejimo i lauka pries savaite.ir vel sloga didziausia, naktys tiek jai tiek man bemieges.o smurgiukai tokie jau tasus pasidare, kiek betrauksi tiek tempiasi ilgiausi.jau buvau issigandus kad koks sinusitas ar dar kas nebutu.vel vaziavom pas gydytoja, vel israse tu paciu lasiuku (si karta radom pirkti) ir tik pries kelias dienas kazkaip issikalbejom su mano kriksto mama, tai sako "gi turi umckolor".daviau po 10 lasiuku 3 kartus per diena, lasinau tuos lasiukus (pries tai jau visa vibrocil buteliuka islasine buvom ir nieko, nors zinau kad negalima) uzteko pagert ne pilna savaite ir esam jau sveikos thumbup.gif tik dar duosiu pora dienu po 5 lasiukus ryte ir vakare smile.gif
Atsakyti
Noriu paklaust del tos smugines dozes umckalor. Kai reikia duoti kas 2 val. O duoti pilna doze, kokia parasyta. Tarki musu amziui 10lasu * 3k. Tai duoti pirmas dienas kas dvi val po 10 lasu. Nebus kokio perdozavimo? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
mano panikei daznai gerkle paskauda, kazin kuris labiausiai tiktu profilaktikai? smile.gif
Atsakyti
Sveikos

Mažam leliukui 4 mėnesių daviau Umcalor o didesniai 1,5 m jau kramtėm Influcid mums jis patinka ir tinka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 24 lapkričio 2012 - 14:15
musu dukrytei 1,5 men. daktare liepe nusipirkti umcalor nes ji kosti ir gerkle paraudus. sake kad rimtu vaistu nenori israsyt nes nemato reikalo, o sie bus kaip tik. gryzus su vyru susibarem, nes jis nusistates pries homeopatinius vaistus. tai man ir kyla klausimas ar realiai jus matot kad jusu vaikui pagereja nuo siu vaistu?
Atsakyti
QUOTE(menulelisw @ 2012 12 04, 17:34)
musu dukrytei 1,5 men. daktare liepe nusipirkti umcalor nes ji kosti ir gerkle paraudus. sake kad rimtu vaistu nenori israsyt nes nemato reikalo, o sie bus kaip tik. gryzus su vyru susibarem, nes jis nusistates pries homeopatinius vaistus. tai man ir kyla klausimas ar realiai jus matot kad jusu vaikui pagereja nuo siu vaistu?


Umcalor ne homeopatinis, o žolinis - pelargonijų šaknų ektraktas.

Ir iš tikro geras (jei laikomas tinkamai ir nevartojamas po ilgo pastovėjimo atidarius). Priklausomai nuo susirgimo, mes visad jie jau reikai vaistų pradedam nuo jo arba gelomirtolio, ar kito panašaus vaisto, nes efektas tikrai geras, ir nereikia jokių daugiau chemijų, net nosies purškiklių.
Atsakyti
sveikutės,

ir dar apie umcalorą.... puikiai suveikia jo smūginė dozė, net ir ligai įsisenėjus- musm pasiteisino nuo dvi savaites trukusio šlapio kosulio thumbup.gif ir tai dar sakyčiau ir tą smūginę sudavėme nelabai taip jau sąžiningai blush2.gif , bet sekančią dieną nuėjus pas gyd, buvo stiprus pagerėjimas thumbup.gif

o apie smūginės dozės vartojimą rasite pasigooglinę internete vienos daktarės paruoštas skaidres su visa info thumbup.gif

Fedes, prašom sugrįžti ir į kitas temukes, bent trumpam biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 05 gruodžio 2012 - 09:22