Įkraunama...
Įkraunama...

Namelis ar kamuoliukų baseinas?

Man rodos namelis, mes turim tu kamuoliuku, tai jie mums teisinasi tik vonioj, kai ju i vonia daug daug pridedam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Perla* @ 2009 02 03, 14:23)
palapiniu su 100 kamuoliuku yra pirkti Jyske ax.gif apie 100 lt kainuoja ax.gif


o kazin kamuoliukai nepardavinejami atskirai,mes ju ir ieskom bet nerandam
Atsakyti
QUOTE(neferite @ 2009 02 05, 11:12)
o kazin kamuoliukai nepardavinejami atskirai,mes ju ir ieskom bet nerandam

Kamuoliuku tai radau cia:
http://www.zaislai.l...products_id=195

Ir aciu toms mamytems, kurios buvo negobsios ir parduoda mums baseiniukus su kamuoliukais thumbup.gif
Atsakyti
Idekit foto ar atsiuskit kas paziuret,kaip atrodo tie baseinai.aciu labai 4u.gif
sm.ingrida@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2009 02 05, 17:58)
Kamuoliuku tai radau cia:
http://www.zaislai.l...products_id=195

Ir aciu toms mamytems, kurios buvo negobsios ir parduoda mums baseiniukus su kamuoliukais thumbup.gif


aciu,uz info,bet man isbrangsta iki 8olt,idomu butu pasiziureti ta palapine gal verta dadet pinigu ir ja nusipirkti,gal galima ir man butu foto:daiva.balakauskiene@greitas.lt
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivavit @ 2009 01 21, 15:28)
Aš taip pat ieškau kamuoliukų,pas pusbrolį kai nuvažiuojam,tai vaikas taip žaidžia su jais. 4u.gif  o aš visus senukus Šiauliuose aplaksčiau, norfas,maximas,nu nerandu nors tu ką. schmoll.gif  O jų būna įvairių pakuočių,ar tik dideliais kiekiais? Nes mūsų nedidelis butelis,pakaktų vaikui ir koki 10 vnt.pažaist. ax.gif



Nagi Šiaulietės mamytės-saulytės,negi nei viena neturite parduoti kokį 10 vnt.tų kamuoliukų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivavit @ 2009 02 13, 14:46)
Nagi Šiaulietės mamytės-saulytės,negi nei viena neturite parduoti kokį 10 vnt.tų  kamuoliukų. 4u.gif

Jau radau thumbup.gif Labai labai labai esu dėkinga šauniai supermamytei 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif mano mažiukui tai tikrai nuostabi dovana,artėjančio vienerių metukų gimtadienio proga bigsmile.gif Mat gudrutis per moters dieną mus aplankė mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mes irgi turim mini kamuoliuku baseineli, stai toki:
http://www.zaisluaka...i...-esu-Bosas
mums jis neprilipo...nors man paciai atrodo nuostabus dalykas...vaikas praleidzia nedaug laiko jame, jis skaitosi ir lavinamasis, nes vietomis traska, yra veidrodeliai, barska ir galima uzsegus laisvai ji nesiotis, nesunkus net vaikui biggrin.gif zodziu mielas daikciukas, wub.gif , bet perleisim kitai seimai, jis pas mus beveik naujas. Jei kas susidomes, rasykit i a.z.
Atsakyti
mes is jysko nupirkom vaikui palapine su kamuoliukais, tai mazoji labai megsta jame zaisti, tai manau pirkinys pasiteisino thumbup.gif
Atsakyti
mes namie turim baseina ir esam sumete visus zaislus tai kai nori pasiema jisai juos dar ant baseino krasto pasokineja vienu zodziu jam gerai teveliams taip pat biggrin.gif
Atsakyti
Mes kažkada(gal 4m. atgal) Maximoj pirkom povandeninį pripučiamą laivą ( gana uždaras,su liukais ir įėjimu).Kartu buvo ir 100kamuoliukų.O kaip vaikui patiko.... thumbup.gif Verta.
Atsakyti
musu merginai patiko zaisti baseine su kamuoliukais.o jai kam dabar reikia kamuoliuku,tai maciau senukuose ukmerges g.100vnt,jei gerai pamenu 30lt.
Atsakyti