Įkraunama...
Įkraunama...

Namelis ar kamuoliukų baseinas?

O mes vietoj baseiniuko, nupirkom palapinę - mašinytę, tai mano mažiui labai pakolkas patinka bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2009 03 27, 13:49)
O mes vietoj baseiniuko, nupirkom palapinę - mašinytę, tai mano mažiui labai pakolkas patinka bigsmile.gif
user posted image

kur radot tokia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2009 03 27, 13:44)
kur radot tokia? g.gif



Senukuose mirksiukas.gif , ten mačiau ne tik tokias palapines - mašinėles, bet buvo ir namuko tipo, bet ten lygtais truputi didesni buvo tai mums netiko.
O taip pat buvo visokių pripučiamų baseinėlių rolleyes.gif
Atsakyti
Man labiau patinka tie baseinliai su kamuoliukais... Mes esam airijoj,yra esu nuziurejusi panasiai kaip ta palapine,tik atviresne truputi... Maciau,kaip draugu vaikai neislipdavo is ten,labai fainas daiktas. thumbup.gif
Atsakyti
Manau baseine su kamuoliukais zais dabar, o namelis bus veliau apie 4 metus, nes bent jau su musiskiu taip buvo.. O kamuoliukus pirkit po viena maisa, senukuose yra, dar paklausinekit, gal kas turi parduoti jau nebenaudojamu? Mes palaipsniui pirkome po viena maisa, paskui dar vis kas knors dovanu atnesdavo, gavosi azartas kuo greiciau baseina uzpildyti:)
Atsakyti
Mes irgi savo maziui nupirkome baseina su kamuoliukais, baseinas didelis, o kamuoliuku 100vnt mazoka. Gal kuri mamyte parduoda?? 4u.gif ieskau, bet nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dygliuke @ 2009 04 01, 22:55)
Mes irgi savo maziui nupirkome baseina su kamuoliukais, baseinas didelis, o kamuoliuku 100vnt mazoka. Gal kuri mamyte parduoda??  4u.gif  ieskau, bet nerandu  doh.gif

Mes vakar pirkom paprasta baseiniuka ir atskirai kamuoliuku.O kamuoliukus pirkom Senukuose Banginio,Siaures miestelyje,ten po simta i maisus supakuota.labai faini,spalvoti ir svarbiausia minkstuciai thumbup.gif ir kaina apie 23 lt
Atsakyti
QUOTE(*Perla* @ 2009 04 10, 13:29)
Mes vakar pirkom paprasta baseiniuka ir atskirai kamuoliuku.O kamuoliukus pirkom Senukuose Banginio,Siaures miestelyje,ten po simta i maisus supakuota.labai faini,spalvoti ir svarbiausia minkstuciai thumbup.gif ir kaina apie 23 lt


O kiek baseinas kainavo? 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi pirkom kamuoliukus senukiuose,tai sakyciau kaina ju arciau 30 lt(28lt), o baseina irgi siule konsultantas,tai apie 30 lt neblogas buvo. Bet as nepirkau,nes tos palapines man labiau patiko.
Atsakyti
sveikutes.o kiek kainuoja tokia palapine masina
Atsakyti
QUOTE(MAILUTE @ 2009 04 14, 13:59)
sveikutes.o kiek kainuoja tokia palapine masina

Senukuose - 51,49Lt palapine-masina, o kamuoliuku maisas - 24,99LT
Atsakyti
o mes turim tarpinį variantą, tėtis iš Vokietijos parvežė. tai išlankstomas namelis, į kurio dugną pripilama 240 kamuoliukų. namelis primena palapinę, lengvai transportuojamas, tad vasarą nešimės į kiemą. labai mėgstamas žaislas. išpylus kamuoliukus eina ten su savo lėlėm, meškinais. superinis daiktas. prieš šventes buvau sulanksčiusi ir į dėžę sudėjusi, tai kilo skandalas, gavau ištraukti. nei dienos be šios pramogos.
Atsakyti