Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiau savo vestuves!

Va padirbėjau ir suradau forume savo pasakojimą rašyta beveik prieš metus wub.gif . Truputi pakoregavau ir pateikiu jums:


Diena priesh vestuves ant lupos ishshoko pusleline - niu beijsiu beijsiu.
Ish vakaro su mama ir sesute ikalem vynioko tai ishkart uzmigau, ir miegojau gerai gerai. Ryte pabudau anksciau nei reikejo, ishgeriau kavkes ir po to sedinejau ir laukiau kol bus laikas i kirpykla aijti. Kirpykloj viskas chiki piki, tik ten jau pradejau jaudintis, rankos drebejo..
Truputi uzgaisau, ir kai grizau namo daug sveciu buvo jau atvyke. Ash staigiai apsirengiau ir buvau visa pasiruosusi. Jaunikis vilnietis Kaune pasiklydo ti velavo kokias 15 min.. gerai kad buvom laiko uzsimete ..
Kai atvyko jaunikis, jam uzrisho akis ir liepe ish rankos rasti savo jaunaja.. l fainai buvo.. Bet nieks nezinojo kad mes buvom susitare pagal ka jis mane atpazins
Niu ti atpazino ir buvo viskas liuks.
Beeinant link masinu liudininkas prisimine,kad pamisho kamera namie, tai, kadangi jis netoli gyvena, mes nusprendeme palaukti kol jis nuvaziuot paimti. Per ta laika puoseme masinas.. Niu ir skambutis - liudininkas uzstrigo lifte, pasai ir ziedai pas ji. Truputi strioko. .. Niu bet asiu Dievui kazkas ji isvadavo... I fotoatelje nuvaziavom kaip tik laiku..
Fotoatelje buvo vienas ish fainiausiu etapu vestuvese. Labai labai patiko..
Po to ejom i rotuse (Kaune).. Viskas buvo labai grazu. Kazkas cia minejo kad ten varo kaip konvejeriu, poru milijonas. Mes nesutikom ne vienos kitos poros, tik po to kai prie masinu vaisinomes maciau dar vienus jaunuosius ir daugiau ne. Rotusej visas demesys atrodo tik mums vieniems, nesijaucia kad mes ten vieni ish daugelio ta diena
Niu va.. po to buvo daug sveijkinimu, saldainiu, sampano.. Faina..
Vaziavom ant tilto - panemunes pesciuju.. Ten prisidurnavojom senima palike prie masinu.. Maniskis teip nemazai nese mani, beveik visa tilta, kas kaunieciai tai zino koooookioooooo ilgumo tas tiltukas
Niu a pato i jachtkluba.. ten pavalgem karstus ir saltus, paplaukiojom kateriu.. Nuplaukem i meiles ilanka.. Ten tikrai labai grazu.. Tas plaukiojimas labai fainai, kazkaip paivairina svente. Labai labai smagu Beto kapitonas dave pavairuoti kateri man, padarem graziu fotkiu .
Na po to pratesem baliuka, jaunuju sokis, tortas... Labai viskas patiko..
Ta vakara ishvaziavom i Vilniu... I savo nuomojama buteli..
Cia jau visai nebuvo romantiska, nes ash ejau skalbti sukneles padelkas
mat ryte turejau vel visa grazi stoveti baznycioje, o suknele su uodega, ir tokia "truputi" pasipurvinusi
Niu ryte atsikelem, pasipuosem ir nulekem i baznycia.. Cia buvo unreal.. Visi kokie 400 zmoniu ziuri i mus, o mano vyras sako : pasizadu tave myleti, atiduoti tau visa ka turiu geriausia, gerbsiu tave........ ir tt. ash vos neapsiverkiau.. Kai ash sakiau savo priesaika, maniskis sypsojosi visas laimingas laimingas
Po to vel geles sveijkinimai..... Geliu gavom tiek, kad ojojoi i visas vazas, puodelius sumerkem po kelias puokstes, dar dabar visas kambarys jose paskendes..
Niu va po baznycios staigiai persirengem ir su draugais isvarem prie ezero i kaimo turizma. Ten valgem saslykus, zaidem badmintona, krepsini, jodinejom arkliais, plaukiojom valtimis... niu buvo labai labai labai smagu
Teip ir baigesi musu vestuves...
Pirmadienio ryta mano vyras pristate pusrycius i lova - kava ir tortas nuo vestuviu
Labai faina
I povestuvine nevaziavom, nes finansai neishnesha (uz visas vestuves mokejom patys per puse, tevam neleidom prisideti).. Va nuo vakar jau sedziu naujajam darbe Vilniuje.. Patapau vilniete, nors sirdy visad liksiu kauniete


Atsakyti
Man ir labai gražu. Labai gerai kai jūs šitaip savo įspūdžius papasakojat. Dar daug pasakojimų yra temoj "po vestuvių", tai kai skaičiau tai net susigraudinau.Ir įsitikinau, kad daug ką reikia tą savaitę paskutinę prieš vestuves atlikti, kad neliktų paskutinei dienai viskas. Aš atsimenu kaip maža buvau vestuvėse, tai jaunoji 1-ą val. nakties dar sausainius iš orkaitės traukė.
Atsakyti
As keliausi 5.30, nors atsiguliau 3 val. atsiguliau isejus ir duso ir atsikelus tiesiai i dusa. Sveikatos buvo daug, nuotaika gera. 7 val. buvau kirpykloje, grifka niekaip nenorejo klausyti, vien prie jos uztruko 45 mn. Tada visa susukuota i masinyte uz vairo ir i kita puse miesto pas visaziste. Veliumas drakstosi, visi spokso, ypac prie sviesaforo, aki koks trulis ar miksrikas salia stovi. Is visazistes aisku veluoju, todel skambinu jaunikiui, kad dar uztruktu nevaziuotu. Tas: mes jau isvarem, bet ka nors sugalvosim. (per ta laika suskyne tikru lauko geliu puokstele). Tada griztu, visos pamerges laukia, as greit apsirengiu, dabar veluoja svocia. Vaikinai jau kieme, tai isvarom pamerges masinu puost. Visi kalnieciai per balkona sposko, nes velavimai ilgai truko, tai baikai jau isvaziuojant is kiemo ragatke uztvere.
Pravaraom pro mano kirpyjkla, pristabdom ant signalu ir i rotuse. en vienos pamerges drauge yra ta Ignataviciau padejeja, tai ceremonija liuksine, niekas neskubino. Isivaizduojat net 20 minuciu mus tuoke Tada Nusifotkinom su statybiniku salmais prie rotuses, bet darugas dar fotkiu neatidave. tada Kauno pilis, paskui Raudondvario, Tada tiltukas, lieptelis, tada Raudones, tada, etnografine sodyba, po to azuolu giraiteje pagoniskos tuoktuves ir galiausiai Panemunes pilis ir tvenkiniai. Jonavos gatveje visos masinos isirikiavo kaskadiniam filmavimui, prie kiekvienos pilies vaikai tai dainas dainavo, tai deklamavo - saldainiu uz tai gavo. Malonu, kai neiko neprasomi tai daro . Tada sventimo vieta: rengiu, ne vystau leliuka, vyras skuta bulves. Floriste staigmena padarius, is zvakuciu ir gyvu geliu takelis paruostas Nu saleje karsta, bet puiku viskas. Su tradicijom ir taip toliau. Superinis fejerverkas, islekiam miegucio. Saldfziai parleidziam naktele toki siurpriziuka maniskiui buvau paruosus, jo sena svajone ispildziau, tai abu kaip pirma karta pasijutom. Tada rytas, dar maniskiui skubiai i darba prireike nebuvo kam pavaduot veluojam i sale 1 val. Visi laukia, laikrastuka skaito, nuotraukytes ziuri. Vel staliukas ir baliukas. Pakaria pirsli. Trecia diena priduodam su jaunikiu sale ir su jaunimu varom i sodyba. Ten maudomes upeje, galiausiai prisimaudzius, jaunikiui biski ikausus uzejo noras mane pagazdint, kad i vandeni imes su drabuziais. As juo tikiu, kad gazdins ir ibrendu jis mane pakelia, pasuka mes pazvengiam. Draugai fotkina. O tada neislaikom ir abu pliuks i vandeni. Tada dar padukstam, as aisku slapia su darbuziais, o jis tai tik su plavkem. Kakas kazka ant kranto saukia, o mums dzin. Pasirodo jie sauke, kad as su mobiliu kiseneje maudaus. elefui sakes, gerai, akd daruge buvo darugas, kuris juos taiso, tai jau sake, akd veikia Tada dar viena naktis su darugais, saslykais ir zaidimais.


Va kokios mano vestuves buvo
Atsakyti
rolleyes.gif Sveikos,
na gal but ir as galiu parasyti, kaip mes sventėme vestuves... Net keista, kad jau viskas greit praejo...
Pries vestuves abu su vyru įnirtingai skaiteme supermamos puslapį ieškodami patarimų... ACIU
Vestuves manau buvo netradicines, nors jau tampa įprasta taip daryt. Nebuvo pas mus pulko, nes visi buvome kartu... kam jo mums.
Mes prisiekėme vienas kitam bažnyčioje, Šv. Mišių metu. Tai buvo išties gera ir iškilminga. Buvo visi svečiai susirinkę, todėl bažnyčia buvo netuščia... Aišku čia patarimas tiems, kurie tikėjimas nėra tik tradicija, bet gyvenimo būdas. Šventė įgauna visai kitą atspalvį.
Po šv. Mišių mūsų svečiai važiavo į vietinį kraštotyros muziejų, kur buvo nusamdyti 3 folkloristai... jie ten svečius ir šokdino ir dainuot mokino. O mes tuo tarpu pas fotografą nuvažiavome... (gaila, dar nuotrauku neturime). po to ir mes prisijungeme...
Po muziejaus nuvykome į kavinę, kur mūsų laukė furšetinis stalas. Jokių kitokių muzikantų nebuvo, išskyrus pačius svečius ir mane pačią, bei muzikinį centrą...
Buvo be galo smagu, nes mes patys savo laiką ir eigą reguliavome, kaip norėjome. Aišku mes turejome draugę, kuri buvo pasiruosusi programą vesti.
Kadangi buvo fursetinio tipo stalas, tai svečiai galėjo judėti ir su visais pabendrauti... Todėl buvo aktyvu ir smagu... buvo demokratiška aplinka, kas norėjo sėdėt, galėjo sėdėt, kas norėjo krutėt, krutėjo... Tiesa fotografo profesionalaus neturėjome, bet tos nuotraukos, kurias padarė mūsų draugas su mūsų fotoaparatu mes esame patenkinti.
biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dar karta apie savo vestuves smile.gif
zmonių buvo daug, bent jau kiti mums tai sake - 70 (30giminaičių, 40 draugų)
Dar nesuskaičiavome kiek išleidome, bet jei darai provincijoje, kaip mes daug nekainuoja: kavine 1800 Lt, muziejus 50lt, folklorininkai 100 lt, musu kostiumai su ziedais ir visais būtinais priedais - 1150lt, tortai ir saldumynai - apie 410 Lt vynas ir šampanas, bei alus, kitų gėrimų nebuvo, o kas norėjo, tas pats nusipirko - 280 lt. o dar kiek jo liko...
Baznycioje turėjo liudininkai palikti 200 lt, bent jau taip buvome sutare, bet nezinau ar klebonas paėmė, nes mes pažįstami ir iš mūsų, jaunavedžių neėmė... o aš ir nepaklausiau ar po to kaip nors jam įpiršo tuos pinigus... smile.gif
kitą dieną parašysiu į patarimų skyrelį kaip ir kas detaliau...smile.gif
Sėkmės organizuojant savaip.
Tiesa balius pasibaige po 00 val., nes 13 val. buvo Sv. Misios, 15.00 muziejuje, 17.30 kavinėje. mūsų svečiai buvo iš kitų miestų dalis, tad jiems dar reikėjo namo grižti, bet ir vietiniai buvo "nusikalę". aš įsivaizduoju,kai tu visuomet ant koju, kavinėje retkarčiais pasėdi...tai nuvargo... o dar kai programa "įtempta" smile.gif
Antra diena buvo tik užbaigti ko nesuvalgėme ir susipažinti giminei... bet tai buvo tik pietų forma su prisistatymais ir padainavimais (pasiėmiau gitarą ir dainavom..)
Atsakyti
na as tai tikrai galiu pasakyti,kad turejau savo svajoniu vestuvias butent tokias kokiu ir norejau ir kokias planavau.tik vienas mazas minusiukas kurio neimanoma suplanuoti ar uzsisakyti,tai lietutis.bet gerai ,kad retkarciais lyjo,o ne isvien.ir tikrai su saviskiu sakeme,kad pakartotume dar begalia kartu tik aisku vienas su kitu tongue.gif noriu ir kitoms palinketi,kad tai butu jusu pati paciausia svente 4u.gif
Atsakyti
ax.gif ax.gif ax.gif pasidalinkit ispudziais, kiek ilgai gyvenot vestuviu akimirkom?

as iki siol negaliu pamirsti, nelabai tikiu kai pagalvoju, kad ten tada buvo mano ir mano brangiausio vestuves smile.gif gal as cia per daug uzsisvajojus???
o kai pamatau vestuviu nuotraukas ar kitas vestuves is karto kyla noras organizuoti biggrin.gif
niu vat, tikiuosi ne as viena tokia pakvaisusi doh.gif
Atsakyti
Na tiesa pasakius as taip pat dar svajingomis mintymis gristu i ta diena wub.gif Su vyru daznai vakare pavartom vestuviniu nuotrauku albuma ar paziurim vaizdajuoste. Atrodo, kad viskas buvo tik vakar ax.gif Labai sviesus ir grazus prisiminimai, nes ta diena buvo ideali thumbup.gif Tiesiog viskas buvo taip, kaip norejome wub.gif
Kai kurie pasakoja kaip jiems kazkas nepasiseke, ar kaip ivyko netaip kai jie planavo ir pan. O pas mus viskas buvo geraiu nei tikejomes 4u.gif
Taip ir noretusi pakartoti viska is pradziu thumbup.gif Tada gal butume dar drasesni clap.gif
Na mano prisiminimai labai sviesus ir kadangi zinau, kad savo vestuviu nebepakartosi, tai kalbinu drauges greiciau zengti jau ju ir taip suplanuota zingsni mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurraciukas @ 2006 01 24, 19:06)
Na mano prisiminimai labai sviesus ir kadangi zinau, kad savo vestuviu nebepakartosi, tai kalbinu drauges greiciau zengti jau ju ir taip suplanuota zingsni  mirksiukas.gif  thumbup.gif


Tikrai be galo daug prisiminimu, graziu prisiminimu wub.gif as taip pat galvoju i kokias cia vestuves isipaisius smile.gif vel pabuti toj atmosferoj tongue.gif nepakartojama !
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2006 01 24, 17:27)
niu vat, tikiuosi ne as viena tokia pakvaisusi  doh.gif

manau tikrai ne viena mirksiukas.gif
Aš nuotraukas vartau ir vartau... wub.gif

Buvom su vyru liudininkais draugų vestuvėse, tai taip įdomu iš šalies viską stebėti...
Atsakyti
as tai pries vestuves nesapnavau savo vedybu.. jokie kosmarai nesivaideno. na isskyrus viena, kad ne kaip susukavo..
bet po vestuviu tris savaites kasnakt sapnavau savo vestuves ... ir svarbiausia, kaip kosmara.. kartais net apsiverkdavau..
tai skaiciau sapnininke kad: verkti sapne tai dziaugsmas.. o vestuves sapnuoti - netekejusiai.. bus vedybos.. istekejusiai greitas nestumas..
va prisiskaiciau.. tai dabar ziuresim.. ar sapnai pranasingi hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
o vestuves prisimenu labai daznai. ir dar negaliu patiketi, kad jau esu žmona flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaina @ 2006 01 24, 23:46)
as tai pries vestuves nesapnavau savo vedybu.. jokie kosmarai nesivaideno. na isskyrus viena, kad ne kaip susukavo..
bet po vestuviu tris savaites kasnakt sapnavau savo vestuves ... ir svarbiausia, kaip kosmara.. kartais net apsiverkdavau..
tai skaiciau sapnininke kad: verkti sapne tai dziaugsmas.. o vestuves sapnuoti - netekejusiai.. bus vedybos.. istekejusiai greitas nestumas..
va prisiskaiciau.. tai dabar ziuresim.. ar sapnai pranasingi  hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif
o vestuves prisimenu labai daznai. ir dar negaliu patiketi, kad jau esu žmona flirt.gif


O as tai pries vestuves sapnavau toki baisu sapna, kad neradau savo baltu bateliu ir apsiaviau juodus, o kai tetis atvede iki altoriaus pamaciau kad jaunikis vietoj sviesiu kostiminiu kelniu uzsidejes juodus dzinsus blink.gif As jo klausiau kodel jis su juodom kelnem, o jis atsake, kad nerado, kur as jas jam padejau, tai uzsidejo dzinsus ir palinkes prie ausies susnabzdejo, kad nieks nepastebes biggrin.gif o manes paklause kodel jis negali but su juodom kelnem, kai as su juodais bateliais g.gif Sapne tai nebuvo juokinga, bet pabudus, tai juokemes abu, kai papasakojau. Bet viskas praejo labai sklandziai su tinkamais drabuziais ir avalyne thumbup.gif
Atsakyti