Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiau savo vestuves!

meginos, tokie dalykai lengvai nepasimirsta bigsmile.gif Ta diena prisimeu daznai, kai kurie dalykai iki siol nervina, kiti suteikia daug dziaugsmo..
nuotrauku daznai neziuriu,bet labai megstu vestuviu filmuka paziuret. kaskart atrandu nauju dalyku smile.gif
Atsakyti
Labai gerai, pasirodo, kad ta savijauta visai naturali visoms neseniai tekejusioms bigsmile.gif
Priprasti prie zmonos 'titulo', o savo isrinktaji kitiems pristatyti kaip vyra - manau tikrai dideli pasikeitimai. Mes po vestuviu i uzsieni isdumem, tai kartais issprusta 'boyfriend' lotuliukas.gif
Neseniai vieni kaimynai tuokesi ir po to perziurinejo savo kasete, tai toks nerealus jausmas, kai zinai kad jie taip pat isgyveno tuos nepaprastus jausmus ax.gif atrodo tekeciau ir tekeciau smile.gif
greiciausiai kiti tokie stiprus ispudziai turetu buti gimus leliukui nestuke.gif

Alaina, o cia geras tas tavo sapnininkas? nenoriu dar seimos gausinti, bet vestuves kartais pasapnuoju unsure.gif
Atsakyti
nei viena is musu niekada nepamirsim sios dienos, kad ir kie kmetu praeitu smile.gif vis pasakosim ir pasakosim savo vaiakms ir vaikaiciamso gal kai kurios is musu ir provaikaiciams tongue.gif As tai pries vestuves jau toki sapna sapnavau, kad net juokas imi, o spane tai zliumbiau, spanavau, ka mes pritrukom maisto, tiesa saknat jo is vis nebuvo ir mes jaunieji grize is po baznycios valgem ne duona su druska ir vandeniu, o...... McDonald's Big Mac dalinomes per puse lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tunisija @ 2006 02 03, 17:37)
nei viena is musu niekada nepamirsim sios dienos, kad ir kie kmetu praeitu  smile.gif vis pasakosim ir pasakosim savo vaiakms ir vaikaiciamso gal kai kurios is musu ir provaikaiciams  tongue.gif As tai pries vestuves jau toki sapna sapnavau, kad net juokas imi, o spane tai zliumbiau, spanavau, ka mes pritrukom maisto, tiesa saknat jo is vis nebuvo ir mes jaunieji grize is po baznycios  valgem ne duona su druska ir vandeniu, o...... McDonald's Big Mac dalinomes per puse  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


McDonald's Big Mac dalinomes per puse thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Na tikrai labai jau baisus sapnas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurraciukas @ 2006 02 03, 21:05)
McDonald's Big Mac dalinomes per puse  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Na tikrai labai jau baisus sapnas wink.gif

aha ir man dabar juokinga tada nebuvo verysad.gif matyt tas mcDonaldas jau mano kraujyje iauges lotuliukas.gif
Atsakyti
As taip pat atsimenu gan daznai musu vestuves... O vestuvini filma teko jau koki 15-20 kartu ziureti (su visais artimaisiais, draugais ir giminaiciais), jau atmintinai viska atsimenu biggrin.gif Daznai ilendu paskaitineti i si foruma ir paziureti, kokiom nuotaikom gyvena besiruosiancios teketi... Kai ruosiausi savo vestuvems irgi skaitydavau, o dabar gal ir patarti kai ka galesiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,gal papasakojusios kas ir kaip buvo per jūsų Didžiąją diena, pagelbėsim tom,kurios dar ruošiasi tuoktis:) gal jūsų istorijoje ras atsakymus kurių ieškojo:
Tai pradedu aš
Mano vestuvių diena....
2006-07-06 NIDA

ech...nuolat smagu prisiminimais sugrizti i TA pasaka...
Viskas buvo taaaaip nerealu ir pasakiska....
taip kaip svajojau budama maza mergaite:) gal net geriau, nes tada nezinojau apie daugeli graziu dalyku kurioos apturejau realiai.
tai gi...viskas nuo pradziu...
galeciau pradeti nuo vidurnakcio...nes visa nakti neramiai miegojau ...taip laukiau ir jaudinausi...
bet pradesiu nuo ryto 7v.
prasibudau ir varciausi iki 9val. nes 9.30 reikejo i grozio proceduras...
nueinam su busimuoju i salona...ten prisistaciau, kad jaunoji del sukuosenos ir makiazo...
cia prasidejo siurprizai...
kirpeja pasake,kad mano vieta jau uzima!!!!! turejau ateiti 8val.!!!! (o diena pries tai buvau atejusi pasitikslinti laiko!!! sake "uzrasyta 9.30", nors geguzes men. uzrezervavo 9.30 ir 8val.)
tai zodziu turejo buti 8val sukuosena, o 9.30 makiazas...
Nu man jau sirdis kulnuose, stoviu visa susivelus ir perbalus
tai mano busimasis viska sutvarke, nes pati savininke man buvo uzsakyta makiazui. tai ji jau lauke manes ir kai kilo nesusipratimu su sukuosena...ji suderino.
zodziu 15min dare sukuosena,15min makiaza, vel sukuosena vel...taip pasikeisdamos mane padabino:)galu gale- TAIP KAIP NOREJAU!!! smile.gif (naturaliai garbanotai,o vakarop-tiesus.jega

O jetai jei viska taip smulkiai rasysiu....uzknisiu.
niu bet sakiau VISKA, VISKA...

tai va, paskui i salona atejo sese su savo busimuoju ir mano drauge liudininke.
sese su liudininke isvaziavo i Nida. ir uz koki 10m min. as su seses busimuoju "pajudejom"(nes jis maziau nei 160 nevaziuoja).
Dar viena kliutis lauke- KELTAS . primenu, kad vestuves vyko liepos 6d. per Mindaugo karunavimo svente. tai buvo 4d. laisvos-ilgas savaitgalis ir dar ilgesnes eiles prie kelto!"!!!! jei neperdejus kokie 3km!!!! zodziu besansu pravaziuoti(nors mes ir vietiniai be eiles).
is salono pajudejom apie 12val. vestuviu pradzia 15val. tai 3val pasirode netaip daug!
Bet seses busimasis kazkokiais uosto tarnybiniais keliais.. pro gelezinkeli..aplenke visas eiles ir islindom eiles pradzioje:) pries mus, uz poros masinu , vaziavo mano karieta su arkliuku:)o gale sese su liudininke:) tai mes per pusvalanduka ,su laidimais ir vos ne su mero skambuciu buvom kelte!as jau su veliumu pro langa mojavau ir rodziau,kad cia RIMTAS REIKALAS:)sese su balionais mojavo.
skambinau savo mylimajam ir daviau patarimus kaip cia jiems neiklimti i ta kose!!nes ji veze jo brolis su seima. tai va galvoju,kad tik netektu prie altoriaus laukti!
bet ir jiems pavyko!
zodziu cia visi nesklandumai baigesi..prasidejo dziaugsmas ir linksmybes:)
tiesa iki Nidos netaip paprasta nusigauti..dar lauke postas ir eiles masinu vaziuojanciu i Nida ir is jos! tai aplenkti visa eile....tokiam kely....
jo...mergaites...reikejo atsidurti mano sedyneje. kai lekiam 190km/h greiciu ir is priekio kalnas atba kita masina...ir taip visa kelia!!!!! (tikiuosi policininkai neskaito sios istorijos)
Gerai ,kad vairuotojas geras ir apskaiciuojantis rizikos laipsni.
zodziu finale 13val buvome vietoje!!!!!! uz 5min.pasirode sese su liudininke!!!!!!! tai pagalvokit ,kad jos igi -TAIP vare!!!!!! nu joo!!!
jau budama namie atsipalaidavau...dar issilyginau rytojaus rubus...suvalgiau sureli
ir apie 14v. pradejom rengtis.sese ir liudininke man pagelbejo.
pries 15val. pasirode planuotoja-dave paskutinius patarimus ir visi lauke baznycioje:)
mane mama palaimino namuose, taip kaip norejau- atvirai ir nuosirdziai-dviese. be fotografu, kameru ir ziurovu.tada su mama,sese ir liudininke ejom iki baznycios.
pagal scenariju raimundas mane turi pamatyti tik baznycioje, prasidejus Mendelsono marsui- paciame efektingiausiame momente!
(net dabar berasant ir prisiminus viska- sirdis dreba)
As su sese laukeme prie baznycios "pasislepusios" kol duos zenkla:)
o ziuuuurovu kiek buvo!!!! visi ejo, ziurejo, kalbino,filmavo ir fotografavo...ir lietuviai ir kiti pasaulieciai:) buvo tokiu kurie atkalbinejo ir siule uz ju teketi. zodziu visi aikciojo.
o man sirdele drebejo ir dziaugsmo asaros norejo riedeti! bet valdziausi-nezliumbiau!
ir stai...pagaliau ta melodija ..tam..ta-dam...tam..ta-dam...taaa- taaa ta-ta-ta-tata...
Vargonu fone grojo smuikas ir saksofonas...dege zvakes ir puikavosi kaspinai...
prie altoriaus vede kriksto tetis.
Kai tik padejau pirmuosius zingsnius...pamaciau savo mylimaji!!!!
visa TOKI grazu!!! balta kaip angela su prisekta SAULEGRAZA svarke:)
besisypsanti ir tramdanti asaras...tokie susijaudine buvom,kad nieko daugiau nebematem.as ejau ziuredama jam i akis asaros savaime rieda-nieko cia nepadarysi zmogau! tikiuosi kameros neuzfiksavo. nes taaaip nenorejau apsizliumti!! ir visiem prisakiau"nebandykit verkti-dziaukites gi !!! " bet va...nieko nesuvaldysi ...
tiesa sakant...visa ceremonija pamenu kaip per sapna...nes ta akimirka kai maniskis paeme uz ranku..daugiau nieko nepamenu. tik priesaika:)
ir ta tvirta TAIP! ir tai,kad nuolat ziurejom i akis ir sypsojomes...
kad buvom laimingiausi pasaulyje....
kad cia TAS zmogus!!! CIA MANO GYVENIMO ZMOGUTIS!!!!!
tas supratimas ir ta meile perskruodzianti visa kuna...yra nepakeiciama, nepakartojama ir zodziais neapsakoma!!!
po priesaikos, ziedu ir parasu visiem PLOJANT IR BRAUKIANT ASARAS iskilmingai isejome...
Zmoniu buvo tiek....kad visos vietos uzimtos buvo, puse zmoniu stovejo, kita puse (nesutilpe i baznycia) lauke lauke.buvo seima ir gimines , pirmoji mokytoja, draugai, pazystami ir nepazystami, kaimynai ir siaip smalsuoliai...
kvieteme 60zmoniu.dalyvavo 50,o baznycioje buvo....nezinia kiek- visi kas norejo matyt 100koks.
po baznycios visi pasveikino ir musu lauke grazuolis arklys Parametras ir ispuosta karieta!!! (pagal scenariju sveciai plaukiojo su jachta, o mes su karieta i fotosesija po Nida!) jatau!!! siurpai eina kai prisimenu!!!!
buvo NEREALU!!!!!
sedom i karieta ir zirgeli pirmyn! planuotojai +foto ir video su dzipu ir muzika ant viso garso ispaskos!
per visa nida riedejom!!!!
Kad tu mergyt butum maciusi kas daresi!!! kokios zmoniu reakcijos!
(siaip arkliai ir karietos Nidoje -draudziama! tik smiltyneje ne. tai cia visiem sokas buvo! o mes leidimus gavom:) ir musu planuotojai karieta su arkliuku is Palangos atgabeno.
Zodziu tik pralekiam su karieta ir visi AIKCIOJA!! PLOJA!!! SVEIKINA!!! FOTOGRAFUOJA!!!.... zinok kaip tikros holivudo zvaigzdes pasijutom doh.gif
buvo nerealu! diena buvo pasakiska-apie 28-29t. o vejas plaukus kedena....arklys zvengia, vazniciuotojas su spec. pipyne pypsina ir aisku is visur kameros ir fotikai:).
nulekem i kapines (pas mano teveli) , prie juros, i miska, prie saules laikrodzio(cia pasimokinom valsa:)lankem privacias pamokas,bet taip ir nebuvo kada pasirepetuoti), ant kopu, prie mariu , prieplaukos....
ir tada 18.30val. i restorana "Eserine" ....ten visi po pasiplaukiojimo lauke musu.
pasitiko mus su plaojimais, muzika, juoku ir sypsenomis.
prie ispuosto takelio stovejo dvi mazytes mergytes aprengtos kaip gelytes fainos tokios:)
teveliai tradiciskai pasitiko su vandeniu ,duona ir druska. (is tradicisku elementu buvo trys-man atrodo patys svarbiausi: palaiminimas,pasitikimas su duona ir seimos zidinio perdavimas).
po sutikimo perejom per tilteli, kurio gale buvo lekste.sake " i kiek gabaliuku ji sudus- tiek lialiuku bus" smile.gif.
speki kiek!?.....
neatspesit... lygiai 26 .
chi-chi-chi-chi-hi-hi smile.gif
jega visi zvenge ir rekomendavo jau dabar pradeti smile.gif.
tai mes ilgai ir nelauksim smile.gif
toliau....
visi susedom prie staliuku,pavalgem pasisnekejom...
pertraukelemis vedeja buvo priruosusi iv. bajeriu.
ziurejom kas seimoje valdys financus.
is bliudo su grudais rinkome monetas kas daugiau?
aisku as. visos mergos plojo . o vyram tik susitaikyti liko
pririnkaiu dvigubai! vyras apie 37, o as apie 65 ...va taip
tostai...sveikinimai...dainos...
tiesa turejom DJ ir laaabai faina tradicine lietuviu muzikos grupe "biciuliai" tai taip dejom garo:) taaaaip visiem patiko ta liaudis ir juodukus pamokino polka, klumpakoji, kepurine ir t.t smile.gif zodziu zvengem iki nukritimo
tada paleido nerealiai grazia lopsine:) isejo dvi mergytes aprengtos angeliukais ir "saude" is amuro lanku paleido daug muilo burbulu...
tevai perdave seimos zidini ir mes ejome sokti - VALSO!!!!
ech... bus matyt kaip gavosi! kiek pamenu nelabai! bet netodel, kad nemokejom! o todel ,kad mano suknele buvo ilga ir as pati ant jos,eidama atgal, mindziau!!!!zodziu normaliai pasokti nebuvo imanoma:) bus juoko -jei neiskirps operatorius.
paskui prisijunge visi i sokiu rateli
vakarop ejom prie mariu fotografuotis su visais sveciais:) nes ju foto sesijoje tai nebuvo... o visi nori..ir mes norim su kiekvienu
po nuotrauku vedeja surenge pora vaidinimu su sveciais
svecius (judukus) perenge su frakais kaip operos solistus:))ir jie "dainavo" aplink Eserine susiburiave zmones galvojo, kad cia tikri!!!! solistai pasamdyti!!!
paskui aprenge kelias paneles su rusiskos matrioskos rubais:) tai jos igi soko dainavo!!!! nerealu!!! zvengem visi iki nukritimo
po spektakliu dideliam ekrane,visi ziurejom koliaza apie mus:)ten tox kaip filmas,kaip multikas padarytas is musu nuotrauku:) jega! visiem laaabai patiko! tikrai fainas dalykas thumbup.gif
po filmo smile.gif mama man iteike mano pirmaja soske:) kriksto tetis mamos laiska apie mane mazyte:))dar pora kalbu sake broliai, tevai draugai... tada mes su Raimundu pasakem padekos zodi...per kuri visi zliumbe... ir as prisidejau...gal todel,kad is sirdies...visai nepasiruose...tada...
24val.pasirode musu tortas perpjovem, kartu paragavom...svecius pavaisinom...
ir pamatem planuotoja su daaaaaaugybe helio balionu ant kurio prirista saltoji ugnele:)
ant pakrantes buvo isdeliotos zvakes...visi paeme po baliona, uzdege ugnele ir paleidom visus i dangu!!!! buvo nerealus vaizdas...taip danguje sukureme E+R zvaigzdyna:)) fantastiskas vaizdas!!!! thumbup.gif thumbup.gif
Tada ant molo pasirode dideles raides E sirdele R....uzdege ir pasipyle fejerverkai!!!!!
kazkokia fantastika!!!! realiai sakau!!!! nespejom aikcioti ir grozetis
prie molo musu jau lauke senovinis kursiu laivas KURENAS
su visais atsisveikinom ir isplaukem....baigesi kameros ir foto...
taip siltoje vasaros naktyje isplaukem....dviese:)

islipus is laivo nupedinom iki prabangaus Vandejos viesbucio:
o kambarys koks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tokios akys buvo 8-O
takas ispuostas geliu ziedais ir zvakem...
kambarys.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taip norejom fotkint, filmuot pasidalinti groziu su kitais, bet ne galvojam cia tik mums tongue.gif

tiek geliu nebuvau maciusi! lova su roziu ziedais... viduryje mano dovanele Raimundui (albumas su mano foto) uz ispildyta svajone- VESTUVES apie kurias kazkada galejau tik svajoti
ispuosti kilimai su puokstem ir zvakem....vonia su gelem , ziedlapiais ir zvakem...
dusas su orchideju, leliju ziedais....
zodziu ........isvada tokia-
SUPER -TURBO - FANTASTIKA - PASAKA - JEGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

B U V O N E R A L U !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


pasakysiu,kad PRIES, PO ir svarbiausia PER VESTUVES jautemes nepavarge, laimingi ir be stresu. TAI TIKRAI BUVO MUSU SVENTE!!!!
yahoo.gif

P.S. jei turite klausimu rasykite AŽ.iki
Atsakyti
ech kaip grazu nuostabu ir nepakartojama 4u.gif
tikra pasaka apie kuria turbut daugelis svajoja smile.gif na pati vieta ypatinga ir scenarijus labai graziai suplanuotas smile.gif patiko ta ideja kai jaunaja kriksto tevas prie altoriaus atvede, nes as irgi apie tai svajoju, nes noriu isvengti to graudaus atsisveikinimo namuose kuris jau nebeatitinka siu dienu gyvenimo
Laukiam nuotraukeliu!!!
Atsakyti
Koks nuostabus pasakojimas.... bigsmile.gif
Idomu ar as galesiu kada papasakot irgi grazia istorija apie savo DIDZIAJA diena... ax.gif
Atsakyti
Ema88 labai noretumem isvysti tavo vestuviu foto, nes is pasakojimo tai turejo buti labai grazu,net sirdele suspaude taip viskas graziai papasakota wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal galit man atsakyti i tokį klausimėlį ,po dvieju savaiciu pasikeiciu pavarde i vyro zakse,be jokiu ceremoniju tik su liudininkais,o ciut veliau (na mes į užsieni išvaziuojam dirbti ) galvojam vestuves kaip reikalas pasidaryti bažnyčioje.Tai ar būtini žiedeliai ,ir juk nebutina su suknele vestuvine varyti? blush2.gif
Atsakyti
O viskas buvo taip:
Nakti miegojau nuostabiai. Ryta pabudau zvali ir laiminga - jaudulio nebuvo nei laso.
Ryta isgereme kavos su mama ir sese ir i kirpykla. Pirmiausiai nuvykome i geliu salona pasiimti geliu i plaukus. Skambinome i duris, i jos mobilu,o duru niekas neatidaro ir nekelia ragelio. Apsisukome ir i kirpykla veluodamos...Nervas ema, bet kazkaip neisteriskai lotuliukas.gif
Su makiazu ir sukuosenomis laikas buvo idealus. Kaip buvo planuota, taip ir vyko. Makiazas ir sukuosena buvo tikrai sauniai padaryti... Nesitikejau, jog bus taip grazu. O makiazas isvis profesionalus... (Geles iki mano sukuosenos laiko visgi pavyko atgauti,nes pirma sukavo mama)
Parvykome namo apsirengti - nereikejo skubeti, nei plesytis. Viskas vyko taip,kaip ir turejo vykti...Tik mamai teko daug palankstyti doh.gif Tai baznycia pavede ir puosimas prasidejo visu pusvalandziu veliau,tai puokstes padaryti velavo 3val. Jau reikia isvykti is namu, o puoksciu nera, nei mamos nera (ji lauke kol jas padarys). Gryzo visa slapia su puokstemis, pasifotkinome ir i masinas (zinoma palaimino mane, apsiverkeme visi ir i kelia). Nebuvo nei kada jaudintis, nes nuo tada ir pradejo laikas lekti.
Velavome i baznycia 20min blink.gif O jaunikis tiek laiko jau mindziojo slenksti laukdamas savosios nuotakos...
Prie altoriaus teko nubegti begte,nes po musu turejo buti dar vienos vestuves,o musu cereminija jau velavo doh.gif Nepaisant to, ceremonija buvo graudi ir grazi - drebejo rankos ir kojos. Vyko tik apie 20min, bet uzteko, jog suvoktume, kokiu svarbiu keliu zengiame...
Smagu buvo ir kai ziedlapiai byrejo ant galvu, ir kai sveikino visi, linkejo laimes wub.gif
Is baznyteles vykome tiesiai i Jurbarko prieplauka. Ten paleidome balandzius, nusifotografavome ir patarukeme i pilis.
Vytenu pilyje prabuvome ilgiausiai. Net 2val, o atrode, kad kokias 5min. Ir per tiltuka nese, ir uzkandome ten.
Paskui patraukeme i laiva. Su laivu labiausiai visiems patiko plaukti ir nuotraukos graziausios gavosi jame.
Po laivo i Raudone, bet ten uzsibuvome tik 10min. Uodu milijonas. Uodai puola, o mums su MV tenka sypsotis i obejektyva ir apsimesti, jog esame laimingi ir t.t. Buvo juoko kelnes pilnos. Dar isgerusi moteriske prisikabino. Is kazkur prirove geliu ir atnese tikedamasi, jog mes jai duosime buteliuka. Tad keleta foto padareme ir lekeme is ten visu greiciu lotuliukas.gif
Uzsukome ir i Veliuona. Ant skardzio darytos nuotaukos irgi gniauzia kvapa.
Pakeliui i sodyba "baigesi benzinas". Kai jo "uzpyleme" pajudejome ir link sodybeles.
Sutikimas man patiko labai labai. Dareme smagias uzduoteles, su vandens sautuveliais, kopustais, obuoliais. Ant duru buvo prisegta medziagine sirdis,kuria reikejo issikirpti,jeigu norime uzeiti vidun.Gavome abu zirklutes ir pradejome kirpti iejima.Sia uzduotele atlikome lengvai ir nepajutome,kaip atsidureme viduje,kur musu lauke teveliai su vandeniu,duona ir druska.
Labai patiko stalo uzsedimas.Nebuvo nei lupu issidaze lupdaziais,nei svogunais apsikarste.Buvo vestuves temines. Tema - lauko geles, tai uz stalo ir sedejo lauko geles, kurios dainavo "pamilo dobilas ramune..." (mes su jaunikiu atstovavome ramunele).
Paskui zinoma nuejome prie Dubysos – lauke visi pasveikino. Visi gyre, jog tokios romantikos nemate gyvenime. Jaunieji ant Dubysos kranto, sveciai sveikina, upe sniokscia. FANTASTIKA...
Keletas foto sodyboje ir prie stalo. Buvo keista, kad sveciai mazai valge. Vieno karsto buvo per akis, nes vakaro uzimtumas buvo didelis ir liudeti nebuvo kada, nei isalkti.
Buvo sakomi grazus tostai, grazus zodziai. Visi verke ir juokesi. Tiek asaru vestuvese nesu maciusi gyvenime... O asaros buvo apmastymo. Verke MV tevai begalo. Todel,kad sitaip mus iskaudino kai ruosemes sventei. Visa vakara MV tevai buvo galvas nuleide is gedos ir i akis net neziurejo. Veliau MV tevelis prisipazino, jog svente tokia grazi ir jam gaila ir geda, jog jie prie sio grozio neprisidejo.
Atejo laikas ir zvakelems. Tokio grozio ir tokio nuostabaus dalyko nesu ir pati maciusi. Terasoje muzikantas su duda groja romantiska melodija, dega fakelu takas, visi nesasi po zvakele, uzdega ir paleidzia. Gniauze kvapa visiems.
Veliau musu su MV nuotaika subjuro (matyt nuovargis padare savo), todel isejome pasivaikscioti prie Dubysos. Pasnekejome, pasivaiksciojome ir praejo smile.gif Paskui jau sokom, lakstem visi, kad net sukneles apacia juoda juoda buvo (dabar jau isvalyta). Sokome terasoje, ant terasos tureklu buvo pridegta daug daug zvakuciu, lauke lyja,o mes sokame ir trypiame is visu jegu...
Paskui vel uz salo. Nuostabu ir grazu, jog visa laika, kai valgeme grojo duda romantiskas melodijas.
24h nustebino dar labiau visus. Paskui sveciai ir sake, jog issinesa graziausia prisiminima tai 24h. O jie sneka taip: taip ir islikes vaizdas, kai jaunieji nueina prie Dubysos, M uzdega sirdi, prieina prie V ir pasilieka jie dviesia prie jos- negrysta prie sveciu (visi sveciai ziurejo vaizda is terasos). Sirdis uzgeso ir danguje isvydome fejerverkus... Tai buvo staigmena mums abiems. Buvo sokas, norejosi verkti. Visi sveciai buvo apstulbe galutinai.
Verkti norejosi ir kai mano pusbrolis su savo mergina padare mums mini knygute apie musu draugyste ir isgyvenimus,su musu nuotraukomis.
Visas vakaras buvo pilnas emociju ir asaru. Kas verke is gedos, kas is pavydo, kas is dziaugsmo, jog turejo galimybe sudalyvauti. Todel ir sakau, jog tokiu vestuviu nebus niekam gyvenime. Tai buvo stebuklu vakaras, stebuklu diena. Ta diena nebuvo nesekmiu, tokiu, is kuriu nebutu naudos siandien rolleyes.gif Ta diena lijo tik tada,kai nereikedavo kazko daryti. Lijo vakare pries pat leidziant zvakutes. Jau reikia eiti,o lyja. Tuomet stebuklingai liovesi,nurimo viskas, paleidome zvakutes, uzejome vidun ir vel prasideda lietus.Tas pats 24h ir siaip mistiniu dalyku ta diena buvo ne vienas blink.gif
O miegoti nuejome tik 04h. Buvo smagu matyti ryta patenkintus sveciu veidus. Visi laimingi buvo, kad galejo miegoti siltai ir smagiai, o ryta pabudus klausyti upes sniokstimo. Visi zvalus ir patenkinti. O mes su jaunikiu atsikeleme patys pirmi. Tai buvo 08h. Pasedejome terasoje, pasisildeme sauleje, apmasteme vakara. Visiems atsikelus suvalegme pusrycius. Tuomet atsistojome pasakyti zodzius sveciams, padekojome, kad susirinko, teveliams padekojome. Vel visu akys buvo pilnos asaru. MV tevai labiausiai verke ispakave dovana. Matyt, geda vel padare savo.
Veliau pjoveme torta. Tortas buvo superinis. Vos uzteko visiems... Tik eme eme ir jau nera ka valgyti. Tortas buvo nematytas ir visi gyre (tortas - lobiu skryne). Buvo ir skanus, kas smagiausia. Tuomet pirtis, zaidimai, saslykai. Dar spejo pagrobti ir mane, ir jauniki lotuliukas.gif
Taigi tokios tos vestuves – asaru pakalnes, emociju kalnai lotuliukas.gif Viena trumpa akimirka, kuri praleke nepastebimai...
Na, isipleciau tikrai nemazai. Tikiuosi skaityti nebuvo nuobodu.
Aciu uz demesi 4u.gif
Atsakyti