Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologai ir akušeriai Panevėžyje

sveikute,na del Ovsianienes tai pritariu,man tai berysio juodai,kai gulejau lygonineje teko susidurti- schmoll.gif ,na aisku kiekvienam skirtingai,as rekomenduociau gyditoja Petrauskiene man ji thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .ji dirba Respublikos gatveje-SEIMOS KLINIKOJE.sekmes
Atsakyti
Panevezyje zinau tik viena gyditoja kuris dirba PGN (ligonineje taip pat)gyd. Slyvauskas. Senyvo amziaus. As pas ji po gimdymo komplikaciju gulejau... Seip mandras toks.. man bent jau taip pasirode, o del gydimo tai degnoze teisinga nustate, o gydima parinko netinkama, todel vel prasidejo viskas is naujo, o tada jauVilniuje atsiduriau... doh.gif
Atsakyti
As tai lankiausi Panevezyje pas Bagurska tikrai geras ginekologas,ir paaiskina apie pasekmes ir visa kita ir malonus ir t.t,pries tai buvau pas moteri Paskeviciene tai pabegau nes ji tokia bjauri ir net nesuprantu jauna moteris bet .......ir taip negraziai elgiasi tik kai papildomai daviau $ tada svelnesne pasidare.
Atsakyti
gun_rifle.gif senkiene ir janusauska susaudyti maza bash.gif
Atsakyti
QUOTE(cate @ 2008 01 31, 17:15)
Panevezyje zinau tik viena gyditoja kuris dirba PGN (ligonineje taip pat)gyd. Slyvauskas. Senyvo amziaus. As pas ji po gimdymo komplikaciju gulejau... Seip mandras toks.. man bent jau taip pasirode, o del gydimo tai degnoze teisinga nustate, o gydima parinko netinkama, todel vel prasidejo viskas is naujo, o tada jauVilniuje atsiduriau... doh.gif

Slyvauskas tikrai mandras,nedare echoskopo,nes konsultacineje nesusimokejau,o jau kasa nebedirbo,neturejo nei vienos klientes,bet manes nepriime schmoll.gif pasakiau,kad sumokesiu,akis isverte ir pareiske:AS KYSIU NEIMU IR UZTRENKE DURIS fool.gif
Atsakyti
Astrauska tai susaudyti reikia.Sundaktaris!Vos i kapus nenuvare.Ir vis aiskina"stazavausi Prancuzijoj,va ten taip ir taip".Gal jis ten braskes skyne.Negaliu kaip supurto kai jo pavarde isgirstu verysad.gif
Papildyta:
Pas Paskeviciene lankiausi privacii visa nestuma,ir gimdziau pas ja.Uz pinigus gera.Bet nera is maloniuju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 04 25, 20:09)
gun_rifle.gif senkiene ir janusauska susaudyti maza bash.gif

o kodel Jankauska susaudyt maza g.gif man jis dare echo siaip pasirode visai nieko bet jis vienas is jauniausiu gydytoju ir sako biski dar zalias nors echo srity jau siek tiek dirbes mirksiukas.gif tek darytis taip pat echo ir pas Ovseniene bet ji man pasirode tokia salta ir mazai ka aiskina cool.gif
Atsakyti
QUOTE(inga-uk @ 2008 05 01, 10:04)
o kodel Jankauska susaudyt maza  g.gif  man jis dare echo siaip pasirode visai nieko bet jis vienas is jauniausiu gydytoju ir sako biski dar zalias nors echo srity jau siek tiek dirbes  mirksiukas.gif  tek darytis taip pat echo ir pas Ovseniene bet ji man pasirode tokia salta ir mazai ka aiskina  cool.gif

Manyčiau kad Janušauskas ir Jankauskas,tai skirtingi gydytojai ax.gif ,o echo gerai daro Petrauskas thumbup.gif ,tiek nestuke.gif ,tiek kitoms.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Na ziuriu cia postringaujat apie ginekologus.
Apie Astrauska galiu pasakyti tik tiek, kad nuomone apie ji ne kokia, atseit megejas grama padaryti, bet as kiek pas ji lankiausi pora kartu nestumo pradzioje, tai jis man visai patiko, labai demesingas buvo, viska isaiskino, ko nezinojau, zodziu visai thumbup.gif Paskui visa nestuma lankiausi privaciai pas isgirtaja Petrauskiene, pas ja ir gimdziau privaciai, bet nusivyliau,nezinau, uz ka jai per gimdyma pinigus mokejau, viska dare akusere, paskui paaiskejo, kad kaklelis suplyses kaip turi buti, o Petrauskiene po gimdymo akiu nerode, atejo vaiko paziureti, o manes net neapziurejo, paskui pasja lankiausi viena karta, sake viskas, kaip negimdzius, o pasirodo, kad kaklelyje zaizda ohoho,gerai,kad be pakitimu.
Slyvauskas kaip tik budejo, kai manei gimdykla turejo kelti, tai zinokit man jau saremiai kaip turi buti, o jis manes nesiruosia apziureti net, nes "as Petrauskienes". Tai gerai,kad tuomet dirbo sesute drauges vyro sese, ji ten patvarke reikalus,tai siaip ne taip teikesi apziureti ir tai dar net nepasake, kad kelti gimdyklon, issikalinejo kaip tik galejo, nuvienzo doh.gif

Dabar lankausi pas Bagurska Zaroj, ten prisirasius esu, tai man jis thumbup.gif O pas Petrauskiene negimdyciau tikrai antra karta.


Atsakyti
O man kaip tik Astrauskas nelabai patiko, nelabai atidus, dirba gana atmestinai. g.gif O Senkiene tai man super pasirode. thumbup.gif daugiau tik pas ja ir eisiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltoji_feja @ 2009 05 12, 20:16)
O man kaip tik Astrauskas nelabai patiko, nelabai atidus, dirba gana atmestinai. g.gif  O Senkiene tai man super pasirode. thumbup.gif  daugiau tik pas ja ir eisiu smile.gif

man taip pat pirma kartą super pasirodė biggrin.gif daugiau gyvenime nenorėčiau pas tokią monstrę pakliūti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 04 25, 23:09)
gun_rifle.gif senkiene ir janusauska susaudyti maza bash.gif

kas nutiko blink.gif kad taip rašot ax.gif
Atsakyti