Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti, kai 3 mėn. kūdikis nori sėdėt?

O tu tada ant pilvuko guldyk. Gal vaikas ne kiek sėstis kiek pasaulio daugiau matyti nori. Tai ant pilvuko tikrai bus daug daug kartų naudingiau thumbup.gif O sodinti tai tikrai aš tau nepatarčiau nu bent jau iki 5,5 mėn schmoll.gif . Taip atrodo, kad nieko,o paskui paaugus gali turėti problemų su stuburu verysad.gif

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudrene: 29 lapkričio 2006 - 17:58
na galiu pasakyti, kad manojiir labai sestis nori...keliasi is visu jegu...ir pabandyk nepakelti, susiraukia iskarto...kai man mama sake, tai ji mane sodino nuo triju menesiu, na leisdavo pasedeti kelias minutes, na labai po truputi...bet as savajaineleidziu, kazkaip baisu...bet prie saves, tokia pusiau gulom palaikau, gydytoja sake, jei pati keliasi, leisti truputi pabuti, bet zinoma nesodinti ir nepalikti sedincios... biggrin.gif mat dar nelaikas... biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukrytei irgi ta pati problema buvo iskilusi. Tai as jau kai nesiodavau laikydavau pasisodinus ant ranku. Gydytoja tai toleravo! smile.gif
Atsakyti
nu tai del stuburelio beproto ir bijau... bet kad jau toks noras yra... mes tai jos nesodinam tikrai bet jinai taip rieciasi, be to net ir paguldyta ant lovos pati keliasi... labai stipri mazoji musu, nes net kai ir pampersius kai keiciam kai atsispiria su kojytem tai net stumia greiciau mane salin o ne pati traukias... g.gif nu aisku viso sito stengiames kad nedarytu, bet ne visada isejna... verysad.gif
Atsakyti
Maniškis tai nė dviejų mėn neturėjo kai užsimanė sėstis. Mes jam neleisdavom. Bet gan greitai ir praėjo noras...
Atsakyti
maniskis jau beveik triju men ir baisiai nori sestis, viena karta autokedutej net atsisedo. tai man baimes buvo pilnos kelnes. daba as ji kai nesioju tai taip pusiau sedom ant ranku laikau tai jis baisingiausiai patenkintas buna wub.gif
Atsakyti
QUOTE(REBECA @ 2006 11 25, 00:25)
Jau rasiau kazkurioj temoj,bet pasikartosiu,musu maziu daktare uz rankyciu paemus pasodino trumpam(dviems-trims sekundems),jau senai,ir namie ta pati pratimuka liepe atlikt.Paimti uzrankyciu ir stebet-kaip jis sedasi,pagal jo jegeles siek tiek padeti.Tuo maziuko nesuzalosi niekaip mirksiukas.gif Nesodinsi gi tarp pagalviu iskart.


Aš irgi taip darydavau. Kuriam laikui padedavo. Bet kai suėjo 6 mėn, jai jau buvo nebeįdomu sedėti. O ne užilgo reikėjo jau atsistoti, taip kad vargsim daba kol pradės vaikščioti biggrin.gif
Atsakyti
Na manoji jau ir gi gudrauja, tik isikimba i pirstus ir jau bando sestis lotuliukas.gif , o kai neleidi, tai teveliams savo balso galimybes demonstruoja bigsmile.gif , na bet kovojam, ka dabar jau padarysi biggrin.gif
Atsakyti
Mano Angeliukas nuo 4 men norejo sestis, tai daktare patare uz rankyciu dviem trym sekundem sodinti, bet jai aisku buvo per mazai smile.gif pradejau sodinti kazkur 6 men.
Atsakyti
mano pupa irgi kazkur nuo 3.5 men. labai nori sestis bet aisku neleidziu schmoll.gif . kartais pusiau gulom pasisodinu ant keliu kad apsizvalgytu, bet labai trumpam. teks dar pakenteti iki 6 men. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Motek @ 2006 12 07, 13:01)
mano pupa irgi kazkur nuo 3.5 men. labai nori sestis bet aisku neleidziu  schmoll.gif . kartais pusiau gulom pasisodinu ant keliu kad apsizvalgytu, bet labai trumpam. teks dar pakenteti iki 6 men.  mirksiukas.gif

Motek,
Labai grazi Tavo lelyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2006 11 25, 13:16)
Maniske jau irgi nuo 2 men pradejo kelti galvyte ir rodyti nora sestis, bet buvo tikrai anksti bet kazkaip uzimdavom kitu.... Gerai kazkas sake pamakstinti reiktu  4u.gif

Maniske is viso negulejo, tai ant ranku buvo pats milymiausias reikalas  doh.gif

Mes nusipirkom auto kedute 0+,. Tai vaikams nuo gimymo, kedute - nesyne ir ji diena ten "sedejo" ir zaidze su zaisliukais prikabintais  lotuliukas.gif

O nuo kokiu 4 men vezima siek tiek pakeleme auksciau ne gulima padeti, bet ta pacia maziausia, tai  jai laaabai jau patiko  ax.gif Daktare leido siek tiek uz rankyciu pasodinti, bet ne daznai ir neilgam. O jau nuo sesiu men ji pati tvirtai sedejo, o 7 men pati atsisedo  lotuliukas.gif

Ir su viazimu taip pat nuo 3,5 men jau pusiau sedimoj padetyje vaziavom. Ka padarysi, jei vaikas neguli o i lauka reikia  doh.gif .
O 4 men ji pas mus stovet pradejo po mankstos  doh.gif  Tai daktarai leido po truputi stoveti. Sake, kad geriau negu sedeti  doh.gif 

Nors dar vienas niuansas, kai mazoji pradejo kelti taip galvyte mums neurologe ir reabilitologe sake, kad cia labai padideje tonusai  g.gif Vaiksciojom i masazus, bet tik kazkodel kojytes masazavo  g.gif
kalbejau ir su mama ir siaip su pazystamais, kad tie tonusai tai siek tiek perdeta jau siais laikais, vaikas tiesiog nori SESTIS, bet deja dar ankstoka.



O del tonuso tai tikrai. Jie svarbesniu problemu nemato, o tik tonusa ten, kur jo nera. Jau senai literaturoje parasyta, kad vaikams iki 4 men, tai normalus dalykas doh.gif
Atsakyti