Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti, kai 3 mėn. kūdikis nori sėdėt?

QUOTE(Ingulik @ 2006 12 11, 21:42)
O del tonuso tai tikrai. Jie svarbesniu problemu nemato, o tik tonusa ten, kur jo nera. Jau senai literaturoje parasyta, kad vaikams iki 4 men, tai normalus dalykas  doh.gif

man daktare sake jei tokio amziaus kudikiai nori sestis tai jiems padidejes raumenu tonusas.musu greit bus triju men o noras sestis tai neispasakytas.
Atsakyti
as irgi pasipiktinus ant tu visu gydytoju.geriau tegu tokie paaugina iki metu vaikus ir tadategu suvokia kad tie tonusai tik maziliu norai,jie juk tik augantys.anksciau nebuvo jokiu tonusu isradinejimu ir musu tevai zvalus ir stiprus uzaugo.man atrodo tie gydytojai tik ir nori visus maziukus paverst ligoniais ir traumuotais
Atsakyti
Sveikos susirūpinusios mamos smile.gif
Manajai dukrytei dar tik prasidėjo trečiasis mėnuo, tačiau ji ne tik noriai sėdasi, bet ir labai mėgsta stovėti. Kai tai pasakiau savo gydytojai, ji man pasakė, kad vaikai iki trijų mėnesiu turi įgimtus gebėjimus, ne tik sėstis ir stovėti, bet ir eiti, bei gerti iš puoduko, o ne iš buteliuko. Ji paaiškino, kad jei neleisti vaikeliui tų savo gebėjimų pamiršti, jis anksčiau visa tai pradeda daryti savistoviai. Žinoma reikia labai saugoti vaikelio stuburą. Tereikia vaikutį taisyklingai prilaikyti ir neleisti apkrauti stuburėlio, kol dar nesustiprėjo nugaros raumenukai. O tam labai gerai padeda mankštos. Taip, kad nepergyvenkite jei norą sėstis gydytojai suverčia tonusams. Kai auginau pirmą dukrytę, jai norą sėstis taip pat gydytojai traktavo kaip tonusus. Sėkmės biggrin.gif
Atsakyti
mano mazutei dar nera 3men , bet is pusiau gulimos padeties kartais sugeba pati atsisesti . gyd sake , kad labai stiprus pilvo presas ir liepe guldyti dazniau ant pilvo , kad stiprinti nugaros raumenukus
Atsakyti
mielos Mamytes, leiskit su leliukams sedti nuo 3 men ar dar anksciau.nepaisykite to kad daktarai sako, kad raumenu tonusas didelis ir kineziterapeutai tures labai daug darbo su Jusu leliu stuburais, tai klestes sporto klubai, centrai ir t.t.
sorry uz tokia nuomone, bet preskaicius Jusu komentarus man taip pasirode, kad Jusu nuomone daktarai nieko nesupranta blush2.gif o Jusu pabandykit pacios is horizotalios padeties atsisesti lovoj??? ar lengva????
dar dar karta sorry 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir geriau pasiguldykite savo leliukus nat pilvelio, tegul mato daugiau pasaulio ir stiprina nugaryciu raumenukus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(besyte @ 2006 12 17, 16:13)
mielos Mamytes, leiskit su leliukams sedti nuo 3 men ar dar anksciau.nepaisykite to kad daktarai sako, kad raumenu tonusas didelis ir kineziterapeutai tures labai daug darbo su Jusu leliu stuburais, tai klestes sporto klubai, centrai ir t.t.
sorry uz tokia nuomone, bet preskaicius Jusu komentarus man taip pasirode, kad Jusu nuomone daktarai nieko nesupranta blush2.gif  o Jusu pabandykit pacios is horizotalios padeties atsisesti lovoj??? ar lengva????
dar dar karta sorry 4u.gif  4u.gif  4u.gif ir geriau pasiguldykite savo leliukus nat pilvelio, tegul mato daugiau pasaulio ir stiprina nugaryciu raumenukus bigsmile.gif

nelabai supratau,ka norejai pasakyti.sorry
Atsakyti
QUOTE(besyte @ 2006 12 17, 17:13)
mielos Mamytes, leiskit su leliukams sedti nuo 3 men ar dar anksciau.nepaisykite to kad daktarai sako, kad raumenu tonusas didelis ir kineziterapeutai tures labai daug darbo su Jusu leliu stuburais, tai klestes sporto klubai, centrai ir t.t.
sorry uz tokia nuomone, bet preskaicius Jusu komentarus man taip pasirode, kad Jusu nuomone daktarai nieko nesupranta blush2.gif  o Jusu pabandykit pacios is horizotalios padeties atsisesti lovoj??? ar lengva????
dar dar karta sorry 4u.gif  4u.gif  4u.gif ir geriau pasiguldykite savo leliukus nat pilvelio, tegul mato daugiau pasaulio ir stiprina nugaryciu raumenukus bigsmile.gif



Ir mes nelabai suvokem. Bet mano maziuke irgi labai jau sedasi. O ir ant pilvelio kiekviena diena guli - patinka jai ir tiek. mirksiukas.gif
Atsakyti
žinoma kad leiskite sėstis tik nepervarginkit stuburiuko ilgam nesodinkit o kai pasodinat žiūrėkit kad nugarytė būtų tiesi 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif mano sunelis jau norejo sestis ir stoveti nuo 2 men,taigi ir dabar as ji sodinu ir statau,jei vaikas nori tai kodel gi ne,pacios pabandykit isguleti visa diena,kazi kaip jaustumetes g.gif
Atsakyti
maze irgi rieciasi iki paraudonavimo,nors jai tik 3 men.. blink.gif o jau kokia patenkinta buna kai nesioji ,bet ir stacia linksta i prieki doh.gif
Atsakyti
Mano mazylis panasaus amziaus parode nora sestis. Bet pas ji tikrai padidejes tonusas raumenuku. O apie raumenu tonusa taj galiu tik patvirtinti. Jei pas vaikut didenis raumenu tonusas, tai jis greiciau pradeda tiek vartytis, tiek sedeti. Paprastai padidejes tonusas buna tik gimusiems vaikams, bet iki trecio menesio turi normalizuotis. Jei taip neatsitinka, reikia pamasazuoti savo mazyli, pamankstinti. Tai visai nesudetiga,nebutina vesti pas masazistes. Seip jei nieko rimta, taj tas tonusiukas veliau ar anksciau susireguliuoja, dazniausiai, kaivaikutis pradeda vaiskcioti.
Atsakyti
man atrodo, kad siuo atveju daktarai teisus, vaiko negalima sodinti anksciau nei nuo puses metuku, ir tuo tikiu ir saviskei leidau sestis tik nuo 6men., nes mano sesute dabar 12 metu ir mama jei leido sestis kada norejo nes buvo stipri, tai dabar, jau pana didele o sonkauliai atsikise kaulai, jau niekada neuzsides aptemtos maikutes, labai labai negraziai, taip kad siuliciau geriau palaukti, keleta menesiu ir tureti grazu mazyli, o kartais vaikiuku norai visiskai jiem ne i nauda - tokia butu mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti