Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti, kai 3 mėn. kūdikis nori sėdėt?

noredavo ir musiske sestis 3 men, aisku, kad neleidom, negalima, netgi 6 gydytoja dar neleido sodint ilgesniam laikui, tik 7 men. pradejom sodinti normaliai, ilgam jau.
Atsakyti
Musu lygiai tas pats, rieciasi istisai kaip nori atsisesti.... doh.gif oi greiciau jau tas laikas ateitu, kai galima bus sodinti... ax.gif
Atsakyti
o tai nuo kada kudykeliui galima sedet? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 05 12, 11:46)
o tai nuo kada kudykeliui galima sedet?  blink.gif

as tai manau kai pats be jokios pagalbos atsiseda tai jau ir gali sedeti, kam tada drausti smile.gif
Atsakyti
mano mazylis 5 menesiu bet jau sodinu,aisku neilgam.
Atsakyti
3 men mazyliui dar negalima sedeti,iskryptu stuburiukas,savo pirmaji berniuka gal nuo 5 men ilgam pradejau sodint 4u.gif
Atsakyti
mano pupa irgi labai jau sedet nori biggrin.gif tik paciumpa mano rankas savo rankytem ir rieciasi sest.neleidziu,tai labai jau pyksta doh.gif greiciau tie pora menesiuku prabegtu,tai mums abiems lengviau butu tongue.gif
Atsakyti
realiai nelabai ka ir padarysi,kai pradeda pats/patiu riestis tai jau nesulaikysi,manieji apie 3men jau rietesi ir tuoj pat patys sedejo,niekas nepadejo jiems neleisti doh.gif o pagrandukas jau 6 atsistojo blink.gif 7palei lova zenge blink.gif 8vaiksciojo blink.gif 9(dabar) laksto kaip pasiutes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Angeliocikas @ 2009 05 13, 10:51)
: 8vaiksciojo blink.gif 9(dabar) laksto kaip pasiutes doh.gif

nu geras thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2009 05 13, 12:38)
nu geras thumbup.gif  thumbup.gif

biggrin.gif
Atsakyti
maniske irgi rieciasi ir sesti nori, neleidziu. ypac kai i vezimeli paguldai tai oho ho kai nori sedeti, tai kiek pykcio buna kai as ja atgal guldau, kad nesiriestu.



QUOTE(Angeliocikas @ 2009 05 13, 08:51)
realiai nelabai ka ir padarysi,kai pradeda pats/patiu riestis tai jau nesulaikysi,manieji apie 3men jau rietesi ir tuoj pat patys sedejo,niekas nepadejo jiems neleisti doh.gif o pagrandukas jau 6 atsistojo blink.gif 7palei lova zenge blink.gif 8vaiksciojo blink.gif 9(dabar) laksto kaip pasiutes doh.gif



ot koks spartuolis thumbup.gif
Atsakyti
mano dukryte stengiasi sestis nuo 2.5men ir dirba ties tuo nuolat, bet leisti negalima iki pusmecio. dabar tik kartais padedu atsisest, porai sekundziu, po to paleidziu, ir ji neissilaikydama nusileidzia atgal
Atsakyti