Įkraunama...
Įkraunama...

Mažakraujystė

QUOTE (Jurgichka @ 2004 03 08, 10:32)
O koks tas zemas hb?

Pas mane 105. Susirūpinti reikia, jei žemiau 120, berods... Bet galiu ir meluoti.
Atsakyti
QUOTE (Jauja @ 2004 03 08, 13:18)
Pas mane 105. Susirūpinti reikia, jei žemiau 120, berods... Bet galiu ir meluoti.

Aisku, pas mane nestumo gale 105 berods buvo, bet poto pavalgiau ta atitinkama maista ir per dvi savaites net iki 111 pakilo smile.gif

Atsakyti
VISOS RAUDONOS DARZOVES IR VAISIAI, O DAUGIAUSIA VISDELTO JAUTIENOJ.
Atsakyti
Kai man buvo zemas HB. man mama isvirdavo vistos kepeneliu. Ir ivairiai paruosdavo, kad neatsibostu man jos taip greit laugh.gif .

Tikrai, burokeliu sultys turi daug gelezies, taip pat salotu lapai, jautiena.
Atsakyti
Pas mane ka tik buvo toks pat hb, bet per menesiuka pakilo iki 125 thumbup.gif
Labai gera recepta man pasake vidaus gydytoja:
1kg burokeliu
1litras medaus
1kg spanguoliu
Is situ ingredientu padaryti sultis ir gerti po trecdali stiklines kasdien....nera taip bjauru kaip atrodo... atsigausi kaip mat rolleyes.gif
Beje, dar papildomai reiketu gerti gelezies preparatu...
Atsakyti
Man tai gydytoja isaiskino, kad burokeliu sultys tik skatina eritrocitu gamyba, o gelezis is ju nelabai isisavinama.
Siaip labai gausu gelezies shpinatuose, kepenelese ir mesoj, dziovintuose vaisiuose, brashkese thumbup.gif .
Dar nelabai reklamuojama, bet labai daug zefyruose (su salyga, kad jie gaminami is agar-agaro, ty, juros dumbliu pagrindu,- bent seniau taip visus rusiskus ir gamino).
Kai as laukiausi, negeriau jokiu vitaminu ar papildu. Man dietologe patare valgyti manu koshe, nes joje irgi labai daug gelezies. Bet veiksmas vyko US, o lietuvoj manu koshe laikoma menkaverte, nezinau kaip cia taip yra g.gif
Atsakyti
Man nestumo metu taip pat nukrito hemoglobinas nuo 120 iki 103 ohmy.gif . Tai gydytoja israse gelezies preparat TARDYFERON, nuo kurio hemoglobinas pakilo iki 115 ir laikosi jau keletas menesiu stabiliai thumbup.gif . Taip pat minejo ir apie spanguoles, medu, burokelius ir t.t. Bet manau, kad jei labai nukrito hmg., tai gydytoja turetu israsyt vaistu, vien maisto gali neuztekti.
Atsakyti
Man irgi nustate maza hemoglobino kieki ir israse preperata Feroglobin. Toks sirupelis... Is pradziu skanu buvo ji gerti, nu bet dabar negaliu prisiversti, net ziaugcioju nuo jo... sad.gif
Tai nusprendziau geriau maistu kelsiu rolleyes.gif Tai valgau burokelius, kazkas sake, kad jautienos liezuvi daug tos gelezies yra... O kas man belieka, jei to sirupelio negaliu net kvapo pakesti ? g.gif
Atsakyti
Iš maisto geležies daug turi:
jautiena, sardines,
brokoliai, juod. serbentu sultys (labai geros, rekomenduoja vegetarems biggrin.gif )
kepenys ir siaip visa mesa.
burokeliai

Nors as geriu Feroglobin (kol nepykina, tai dar geriu)
Atsakyti
Nepamirskit, kad geriausiai pasisavinti gelezi is maisto padeda vitaminas C. Taigi kartu atitinkamai ir to vitamino turinti produkta reikia valgyti. biggrin.gif
Atsakyti
Žemas hemoglobinas tai I-trimestre kai mažiau nei 110,
o III-trimestre kai mažiau nei 105. Šiandien kaip tik apie
tai paskaičiau.
Atsakyti
QUOTE (eglek @ 2004 03 12, 16:30)
Žemas hemoglobinas tai I-trimestre kai mažiau nei 110,
o III-trimestre kai mažiau nei 105. Šiandien kaip tik apie
tai paskaičiau.

nu as treciam trimestre, ir mano hemoglobinas 112, ir jau gydytoja nusprende kad per zemas. rolleyes.gif
Atsakyti