Įkraunama...
Įkraunama...

Mažakraujystė

Sveikutes! smile.gif Padare krauja, rodo hemoglobinas 111. Bet gydytojas sake normos ribose. O cia pasiskaiciau, kad jau reiketu gerti gelezi. Pasimeciau... :smile.gif Gal reiketu kokiu gelezies preparatu nusipirkt? Ar viniu kg. ? ;D ;D ;D
Atsakyti
norma moteriai yra 120-140 hemoglobinas. taciau nezinau kaip del nescios moter. nes man gydytoja irgi sake kad kraujas geras nors hemoglobinas ir zemiau 120
Atsakyti
QUOTE
Sveikutes! smile.gif Padare krauja, rodo hemoglobinas 111. Bet gydytojas sake normos ribose. O cia pasiskaiciau, kad jau reiketu gerti gelezi. Pasimeciau... :smile.gif Gal reiketu kokiu gelezies preparatu nusipirkt? Ar viniu kg. ? ;D ;D ;D


Man buvo 109 hemoglobinas, o daktare jau uz galvos susieme, prirase gerti gelezies ir piliulem ir geriamus is ampuoles. Po kurso sio niekiek nepasitaise hemoglobinas, o ir maista derinau, valgiau tokius produktus kurie turejo daug gelezies.
Taip kad nieko nelauk nusipirk gelezies, dabar nauji isejo "Fero folgama", neblogi, pati vartoju siuo metu wink.gif wink.gif wink.gif
Ir siulyciau gerti burokeliu sulciu svieziu.Spauskis su morkom ir obuoliais ne taip slykstu bus.  :smile.gif :smile.gif :smile.gif
Ziuresiu kaip po situ vaistu bus, kokie tyrimai.
Sekmes tau wink.gif wink.gif wink.gif
Atsakyti
Nėštumo metu mano Hb buvo nukritęs iki 89. Tai nepadėjo nei Ferroglobin, nei maistas. Tada liepė misti žemuogėmis (buvo kaip tik sezonas) ir gerti Tothem'o ampules. Daug kas skoniu skundžiasi, kad neskanu, šlykštu, bet man patiko. Aš gerdavau su skiestom vandeniu apelsinų sultimis ir man buvo skanu. Per tris savaites iki gimdymo Hb pakėlė iki 114 ir jau buvo ramiau. Pagimdžius svaime Hb dar truputį pakilo nedarant nieko.
Atsakyti
QUOTE
Sveikutes! smile.gif Padare krauja, rodo hemoglobinas 111. Bet gydytojas sake normos ribose. O cia pasiskaiciau, kad jau reiketu gerti gelezi. Pasimeciau... :smile.gif Gal reiketu kokiu gelezies preparatu nusipirkt? Ar viniu kg. ? ;D ;D ;D

Nepasitarusi su gydytoja nevartok jokių vaistų. O dėl normų, tai gydytoja atlaidžiau žiūri tik todėl, kad tu nėščia, nes nėščioms lyg ir norma laikomas, nedidelis Hb nukritimas.
Atsakyti
QUOTE
norma moteriai yra 120-140 hemoglobinas. taciau nezinau kaip del nescios moter. nes man gydytoja irgi sake kad kraujas geras nors hemoglobinas ir zemiau 120


Moteriai nestumo pabaigoje normalu yra ir 100-110,bent man taip gydytoja sake,bet prirase piliuliu,nes man dar buvo toli ta pabaiga wink.gif
Atsakyti
Sveikos.
Pasidariau aš kraujo tyrimus ir rado, kad hemoglobino lygis tik 105 (kuo ten matuojami - g/l atrodo). O dar tik pirmas trimestras. Aišku, gydytoja prirašė kažkokį geležies preparatą, bet man įdomu, kas iš normalaus maisto uri daugiau geležies. Žinau, jautiena, veršiena, bet aš mėsos nemėgėja, nors ir nesu vegetarė. O kas dar?
Atsakyti
Tikrai zinau, kad esant zemam hemoglobino kiekiui
reikia valgyti raudonu burokeliu.
Atsakyti
grikiu koshes, avizos, darzoves, vaisiai, ypatingai burokeliai. (as pati darausi burokeliu ir obuoliu sultis, tada ne taip tas bjaurumas jauciasi biggrin.gif) beje dar yr tokie sokoladai Hematogenai vaistinese, vaikystej saldumynas smile.gif


O koks tas zemas hb?
Atsakyti
Sveika likimo drauge,
Man kaip tik tokia naujiena gydytoja vakar pasake: taigi tinka valgyti viskas kas isvardinta ir dar: morku, burokeliu sultys (arba kartu arba atskirai) rugstus obuolys, gelezies labai daug granatose ir ju sultyse, spanguoliu sultys. Labai teisingai sake, kad hematogenas. Viena sokoladuka i diena. Dar gyd. pasake, toki sulciu recepta: morka, burokelis, rugstus obuolys, saukstas medaus ir saukstas konjakas. Ir taip gerti. thumbup.gif
Daugiausiai turbut yra kepenelese, bet jos turi buti nedavirtos, todel as pati nedavirtu valgyti nedristu. sad.gif
Dar dziovintuose vaisiuose: ypac abrikosuose.
Taigi viso sito skanaus essen.gif
Atsakyti
Spinatai ir brokoliai- gelezies saltiniai rolleyes.gif , sokoladukas hematogenas rolleyes.gif, skanu, tik nepadaugink biggrin.gif
Atsakyti
gal jau kuri ir parašė, bet aš rašau iš asmeninės savo patirties: kas mėnesį išgerdavau šviežių burokėlių - morkų - obuolių sulčių, apie 1-1,5 l, valgydavau daug obuolių, labai sveika spanguolės smile.gif sėkmės smile.gif
martyna
Atsakyti