Įkraunama...
Įkraunama...

Universitetinė Antakalnio klinika (AK)

QUOTE(Drambliuk @ 2008 02 07, 14:13)
o kokia ju kaina?

Jos nenuperkamos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Drambliuk @ 2008 02 07, 14:13)
o kokia ju kaina?

nereikia mokėti schmoll.gif pati gulėjau vienvietei palatoj ir nemokėjau už tai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Drambliuk @ 2008 02 07, 14:13)
o kokia ju kaina?

AK nėra mokamų ppalatų , jei bus laisva, gausi.
Atsakyti
gulejau ne vienvieteje palatoje ir labai dziaugiuosi,nes nezinojau kaip vaika paimti.
galejau pasikalbeti , pabendrauti ir pan. o jei guleciua viena,tai nesmagu man butu gal but net baugu.
juk MB vis tiek neleidzia nakvoti,o kiek zinau,dabar labai daug gimdyviu, tai tikrai viska perpildyta. kai as gimdyti ruosiausi, tai girdejau,kad net treciame aukste paruostos pogimdyvines palatos. .y.antras aukstas perpildytas
Atsakyti
na aš tikiuosi po remont - bus ir palatų atitinkamai ir salygos.
Labai daug žmonių juk atvažiuoja iš mažesnių aplinkinių miestelių - nes rajonines gimdyklas uždaro.
ir dar... juk į AK guldo su palatogijom... ir kaip man sakė prenit. centre- kuo toliau- tuo jų daugiau verysad.gif
dėl to AK perpildyta manau.
Atsakyti
Buvau šiandien AK konsultuotis ir sužinojau, kad vaikų iki 10 m. lankyti neleidžia unsure.gif Vieną gimdyvę guldė, tai nei vyro net pro priimamojo duris neįleido blink.gif Gal vėliau jau gulint nebūna tokių lankymo problemų, bet tas vaizdelis tai nuteikė nekaip g.gif Pakvipo kažkaip tarybinių laikų tvarka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2008 02 14, 21:41)
Buvau šiandien AK konsultuotis ir sužinojau, kad vaikų iki 10 m. lankyti neleidžia  unsure.gif Vieną gimdyvę guldė, tai nei vyro net pro priimamojo duris neįleido  blink.gif Gal vėliau jau gulint nebūna tokių lankymo problemų, bet tas vaizdelis tai nuteikė nekaip  g.gif Pakvipo kažkaip tarybinių laikų tvarka  doh.gif


O gripo epidemija nekvepia???
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2008 02 14, 21:41)
Vieną gimdyvę guldė, tai nei vyro net pro priimamojo duris neįleido  blink.gif

tai į tą bendrą turbūt neleidžia, paskui į palatą ateiti leidžia.
nežinau kam tas AK irgi pravalas kažkoks...
tvarkos nėra, bet dirba žmonės, gimdo ten daug...
kažkaip susitvarko.... g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm♥nytė @ 2008 02 14, 23:56)
tai į tą bendrą turbūt neleidžia, paskui į palatą ateiti leidžia.
nežinau kam tas AK irgi pravalas kažkoks...
tvarkos nėra, bet dirba žmonės, gimdo ten daug...
kažkaip susitvarko.... g.gif  doh.gif


Kaip Jūs manote - jei viena moteris rengiasi.. ar jai būtų malonu sutikti kitos moters vyrą?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti