Įkraunama...
Įkraunama...

Viršuliškės: "Puriena"

mes esam lanke Kodelciuka prie Rygos stoteles. Keleta menesiu ten ejom,nieko,bet man prieziura vaiko nelabai patiko... pvz prisiusiotom kelnem lauke laike kol atejau pasiimt,susalus visa buvo,o kai paklausiau ko slapiom kelnem laiko,tai sake,kad nespejo sisiu i grupe nuvest,o kadangi jau uzrakine tai ir nevede perrengt sad.gif
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 06 20, 13:05)
mes esam lanke Kodelciuka prie Rygos stoteles. Keleta menesiu ten ejom,nieko,bet man prieziura vaiko nelabai patiko... pvz prisiusiotom kelnem lauke laike kol atejau pasiimt,susalus visa buvo,o kai paklausiau ko slapiom kelnem laiko,tai sake,kad nespejo sisiu i grupe nuvest,o kadangi jau uzrakine tai ir nevede perrengt sad.gif

oho, siaubas kazkoks, nu va i sita tikrai nevesiu, kaip kitur?
Atsakyti
Mielieji,

Gal būt vedate savo vaikus ar ęsate ką nors girdėję apie darželį "Puriena" (prie prekybos centro Pasidaryk parts, Vilniuje) - kokie atsiliepimai? Ačiū už pagalbą.
Atsakyti
Labas.Sitas darzas prie mano namu, bet vasara ruosiames kraustytis... Tai manau cia nevesiu. Bet uzejusi buvau. Kalbejau su direktore - visai maloni moteris, paaiskino kada geriau leisti naujokeli, kad uzrasyti reiktu po Nauju Metu, jei eitu nuo kito rudens... Siaip svaru, tvarkinga. Aukletojos kiek maciau - jaunos.Ir valgiarasti paskaitinejus nustebau - maniskis namie tiek daug ir ivairiai nevalgo g.gif
Zodziu pirma ispudi man paliko gera.
Tik tiek galiu pasakyti smile.gif
Atsakyti
negali, as jau klausiau. Mes irgi gyvenam Virsuliskese, bet saviske uzrasiau i Jurgineli ir Žilviti, o iki Purienos dar nenuejau.
kazkada Vandenio vedeja man ji rekomendavo. Is visu virsuliskese man jis atrodo fainiausias, bet ir yra toliausiai nuo namu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingule: 25 spalio 2004 - 13:08
O kodel rekomendavo ir kodel atrodo fainiausias?
Mes ten nuo vasario turbut keliausim.... rolleyes.gif
Atsakyti
Fainiausias todel, kad aiklsteles sutvarkytos, viduj nebuvau.
Apie Puriena girdejau taip:
"Vandenio" vedeja sake , kad jis Virsuluose geriausiai materialiai apsirupines ir siaip geriausias(idomu uz kieno pinigus )
Drauge studijuoja, tai jos univero destytoja ten veda, sake labai gyre.

O va kaimyne, vedė ten , bet perrase i kita, nes nepatiko aukletojos.
Atsakyti
O gal yra tokių kurios ten veda savo atžalėles? Nuo vasario mano žvirblis ten keliaus...
Man direktorė nekokį įspūdį paliko - susiraukus kažkokia... veidas kaip akmeninis...
Atsakyti
QUOTE
Kalbejau su direktore - visai maloni moteris, paaiskino kada geriau leisti naujokeli, kad uzrasyti reiktu po Nauju Metu, jei eitu nuo kito rudens... Siaip svaru, tvarkinga.

QUOTE
Man direktorė nekokį įspūdį paliko - susiraukus kažkokia... veidas kaip akmeninis...

Murzinyte, pati sau prieštarauji, taikaip yra iš tikrųjų? berods jau vedi savąjį į tą darželį g.gif
Atsakyti
Tai papasakokit daugiau apie si darzeli, prasau. Ar yra eiles? Ar priima vaikus nuo 1 metu? ir pan.
Atsakyti
Ir aš prašyčiau lankančius "Purieną" parašyti daugiau apie ją.
Atsakyti
Au, mamytes!!!

labai laukiam atsiliepimu, o ypac apie aukletojas... Pvz. musu lopselinei grupei vadovaus Zita ir Akvile. Idomu, kaip jos ???
Atsakyti