Įkraunama...
Įkraunama...

Viršuliškės: "Puriena"

Mamytės, kur Jūs? biggrin.gif Negi nieks nelankote "Purienos"? g.gif
Atsakyti
labas,man neteko lankyti si darzeli,nu gal ir teks g.gif g.gif g.gif ,as pati gyvenu,salia sio darzelio,tai mano drauges veda vaikus,tai nieko blogo apie puriena nesneka,ir kaimynu vaikau eina,tai patenkinti,o lopselinuku grupei priima nuo metuku,tai ten labai geros aukletojos,nu taip sneka,mano kaimyne kuri pradejo vesti nuo rugsejo,o tu bititi jau vedi,ar ruosiesi 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2006 10 01, 17:11)
labas,man neteko lankyti si darzeli,nu gal ir teks  g.gif  g.gif  g.gif ,as pati gyvenu,salia sio darzelio,tai mano  drauges veda vaikus,tai nieko blogo apie puriena nesneka,ir kaimynu vaikau eina,tai patenkinti,o lopselinuku grupei priima nuo metuku,tai ten labai geros aukletojos,nu taip sneka,mano kaimyne kuri pradejo vesti nuo rugsejo,o tu bititi jau vedi,ar ruosiesi 2.gif


mes jau pradėjome lantyti, bet tik nuėjome dvi dienas ir pasigavome virusą verysad.gif teks savaitele praleisti namuose doh.gif

na, o del darzelio ispudis is dviejų dienu neblogas, tik kad mano mažylė atsisakė valgyti verysad.gif , na bet tikiuosi, kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Maniškis irgi jau lanko šį darželį beveik mėnesį. jau spėjo ir pakosėti, ir temperatūros turėjo.
Auklėtojos pakliuvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Esu tikrai patenkinta, nes auklėtojos visiems vaikučiams rodo pakankamai dėmesio, verkiančius visuomet ramina, nė karto nepakėlė balso prieš vaikus, neužgauliojo jų. Kai valgo mažiukai, tiek auklėtojos, tiek šeimininkėlė padeda, kam sunkiau sekasi (kiek teko, ir tikrai ne vieną dieną ir ne vieną kartą, slapta pasiklausyti už durų blush-anim-cl.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Salinga @ 2006 10 03, 13:31)
Maniškis irgi jau lanko šį darželį beveik mėnesį. jau spėjo ir pakosėti, ir temperatūros turėjo.
Auklėtojos pakliuvo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Esu tikrai patenkinta, nes auklėtojos visiems vaikučiams rodo pakankamai dėmesio, verkiančius visuomet ramina, nė karto nepakėlė balso prieš vaikus, neužgauliojo jų. Kai valgo mažiukai, tiek auklėtojos, tiek šeimininkėlė padeda, kam sunkiau sekasi (kiek teko, ir tikrai ne vieną dieną ir ne vieną kartą, slapta pasiklausyti už durų  blush-anim-cl.gif ).



Jus turbut jau darzelio grupe lankot? ax.gif
Atsakyti
bituti,o koki virusa pagavot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BITUTIS @ 2006 10 03, 16:52)
Jus turbut jau darzelio grupe lankot? ax.gif


Taip, jau darželio grupę lankome smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2006 10 03, 16:37)
bituti,o koki virusa pagavot? unsure.gif


enterovirusas, atrodo toks pavadinimas doh.gif
Atsakyti
Bituti, o kuom pasireiškia tas virusas? kažkaip neteko girdėti apie tokį, tai įdomu būtų sužinoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Salinga @ 2006 10 05, 17:49)
Bituti, o kuom pasireiškia tas virusas? kažkaip neteko girdėti apie tokį, tai įdomu būtų sužinoti ax.gif



Aukšta temperatūra ir vėmimu doh.gif Kaip mum aiškino gydytoja panašu i rotovirusa tik lengvesne forma ir neviduriuoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(BITUTIS @ 2006 09 18, 12:00)
Ar jau lankote lopseli?  smile.gif  ax.gif
Kaip aukletojos?  g.gif
Papildyta:
O be maisto dar yra kokiu pastabu? ax.gif
Ruosiames ir mes, tai idomu butu isgirsti daugiau info mirksiukas.gif

taip, lankom darzeli nuo rugsejo pradzios. Aukletojom esu tikrai patenkinta, rupinasi maziukais, padeda jiems. thumbup.gif Maistas irgi pakankamai ivairus. Zaislu ten neypatingai daug (kaip ir visur tikriausiai). Bet vat ligos mane jau pribaigineja...Zodziu, kas antra savaite sedim namie...Tik nuvedu sveika, po savaites kvieciu gydytoja ar greitaja (nes ispuola sestadienis)...Neapsejom ir be ligonines). verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(BITUTIS @ 2006 10 06, 16:30)
Aukšta temperatūra ir vėmimu doh.gif  Kaip mum aiškino gydytoja panašu i rotovirusa tik lengvesne forma ir neviduriuoja verysad.gif

buvo ir maniskis pasigaves si virusa darzelyje doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gretta @ 2006 11 03, 13:14)
taip, lankom darzeli nuo rugsejo pradzios. Aukletojom esu tikrai patenkinta, rupinasi maziukais, padeda jiems. thumbup.gif  Maistas irgi pakankamai ivairus. Zaislu ten neypatingai daug (kaip ir visur tikriausiai). Bet vat ligos mane jau pribaigineja...Zodziu, kas antra savaite sedim namie...Tik nuvedu sveika, po savaites kvieciu gydytoja ar greitaja (nes ispuola sestadienis)...Neapsejom ir be ligonines).  verysad.gif
Papildyta:

buvo ir maniskis pasigaves si virusa darzelyje doh.gif  verysad.gif


Kokią grupę lankot? mirksiukas.gif
Atsakyti