Įkraunama...
Įkraunama...

Viršuliškės: "Puriena"

QUOTE(mlimbute @ 2005 08 26, 16:37)
Au, mamytes!!!

labai laukiam atsiliepimu, o ypac apie aukletojas... Pvz. musu lopselinei grupei vadovaus Zita ir Akvile. Idomu, kaip jos ???


laba mamytes,
trumpai drutai kalbant aukletojos Zita ir Akvile yra SUPER!! o Ramune nepakartojama :-) Jei visos aukletojos tokios butu vaikams darzelis taptu namais.. Siaip Puriena normali istaiga, bet kaip sakoma kiekvieno poreikiai skirtingi.. Sekmes
Atsakyti
[COLOR=red]sveiki bigsmile.gif
Papildyta:
sveikos mamytes, 4u.gif šis darželis yra puikioj vietoi,aplinka labai graži,man neteko vesti vaika i ši darželi,bet girdejau,kad ten labai gražu,malonios aukletojos ir auklytes,su vaikais gerai užsimineja,priežiura gera,taip kad mamytes leiskit vaikučius i ši darželi. thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras, 4u.gif labai noreciau daugiau suzinoti apie si darzeli-ar dideles grupes, kokio amziaus vaikuciai buna maziausiose grupese, ar esat patenkintos vaikuciu prieziura? Ar saugu vaikams zaisti ten esanciose zaidimu aikstelese? Mamos, prasau, pasidalinkit patirtim smile.gif
Atsakyti
Vedu savo vyresneli i si darzeli nuo 2.7 metu. Galiu pasakyti tik tiek, kad ziema grupese buna saltoka. Maistas visai neblogas. Beveik visos aukletojos maziuku grupese yra jaunos ir labai nieko. Siaip kazkokiu nusiskundimu neturiu ir vaikui patinka.
Beje, kiek zinau, siais metais maziausias vaikutis maziuku grupeje buvo 1 metu ir 2 men.
Atsakyti
o kaip ten su rinkliavom? ir pries kiek laiko uzrasyti reikia?as saviske i kita darzeli uzrasinejau pries dvi savaites. o cia kiap? g.gif

kitas klausimelis - kaip dirba darzeliai vasara?
Atsakyti
Sesuo veda savo 4 metu berniuka i si darzeli,as ji pasiimu,tai su aukletojom konia kasdien bendrauju,vaikai priziurimi gerai maistas irgi visai neblogas,uzsiima cia su jais nemazai,i lauka visad iseina.Pats darzelis pradeda darba nuo sesiu ryto iki septyniu vakaro(cia budinti grupe yra),aukletojos labai fainos,O uzsirasyt i darzeli tai jei visi dokumentai ir pazyma is poliklinikos yra tai nors sekancia diena vaika gali vest tongue.gif ,savo mergickas as irgi i ji vesiu.
Atsakyti
QUOTE(grazute @ 2006 05 13, 18:53)
Sesuo veda savo 4 metu berniuka i si darzeli,as ji pasiimu,tai su aukletojom konia kasdien bendrauju,vaikai priziurimi gerai maistas irgi visai neblogas,uzsiima cia su jais nemazai,i lauka visad iseina.Pats darzelis pradeda darba nuo sesiu ryto iki septyniu vakaro(cia budinti grupe yra),aukletojos labai fainos,O uzsirasyt i darzeli tai jei visi dokumentai ir pazyma is poliklinikos yra tai nors sekancia diena vaika gali vest tongue.gif ,savo mergickas as irgi i ji vesiu.

sveikos. labai dekui uz info. dar norejau paklaust ar dideles grupes (maziuku)? g.gif Minejai kad veda i lauka kasdien-man labai nepatinka zaidimu aiksteles, nes gerokai apluze, nera tureklu kai kur ir pan. mano vaikas labai judrus, tai bijau del jo saugumo....Kita vertus-sis darzelis labai arti namu, tai butu labai patogu ji cia vesti. Uzrasius esu seniai-gal pries metus.
Atsakyti
Nu ju grupeu 15 vaiku,o del zaidimu lauke tai as maciau jie iseina su kamuoliais kastuveliais ir zaidzia ,o laipioja tentik vyresni,siaip darzelis man matomas pro langa,tai vis pastebiu ten tuos vaikus labai jie ten visi graziai zaidzia
Atsakyti
QUOTE(grazute @ 2006 05 15, 20:42)
Nu ju grupeu 15 vaiku,o del zaidimu lauke tai as maciau jie iseina su kamuoliais kastuveliais ir zaidzia ,o laipioja tentik vyresni,siaip darzelis man matomas pro langa,tai vis pastebiu ten tuos vaikus labai jie ten visi graziai zaidzia

Dekui dar karta :mirksiukas Bandysiu vesti ir as savo maziu...
Atsakyti
O aš tiesą sakant šiek tiek nusivylusi maistu šiame darželyje sad.gif
kai mažiukų grupei garnyrui duoda marinuotą agurkėlį ar žalius pomidoriukus, sausas virtas bulves blink.gif ... ir meniu galėtų būti įvairesnis, o ne tas pats savaitėmis
Atsakyti
Labas vakaras mamytės
savo mažylį vesiu į šitą darželį nuo rugsejo. gal kas žinot, kiek vaikų būna grupėje to amžiaus? maniškiui rudenį bus 3 metai. ir kaip ten reikalai su auklėtojom? kurios yra geresnės?
Atsakyti
QUOTE(gretta @ 2006 05 17, 21:04)
Dekui dar karta :mirksiukas Bandysiu vesti ir as savo maziu...



Ar jau lankote lopseli? smile.gif ax.gif
Kaip aukletojos? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Volunge @ 2006 07 20, 06:11)
O aš tiesą sakant šiek tiek nusivylusi maistu šiame darželyje sad.gif
kai mažiukų grupei garnyrui duoda marinuotą agurkėlį ar žalius pomidoriukus, sausas virtas bulves  blink.gif ... ir meniu galėtų būti įvairesnis, o ne tas pats savaitėmis



O be maisto dar yra kokiu pastabu? ax.gif
Ruosiames ir mes, tai idomu butu isgirsti daugiau info mirksiukas.gif
Atsakyti