Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pokštai

nemačiau tokios temos,kur būtų aprašyti vaikų pokštai,jų išdaigos....


prisiminiau,kai manąjam buvo1.4metų,aš jį migdydavau lovoj,šalia atsiguldavau ir krebždindavau lovą sakydama paklausyk,čia turi būt peliukai,tu tik paklausyk,jis man ir užmigdavo,bet truko tik kelias dienas,vieną dieną atsigulu,jis krebždina ir sako,mama,girdi,kas čia?peliukai.........tai va ne tokie jau kvaili tie vaikučiai ,ne taip jau lengva prigautui...
Atsakyti
Dar ir kokie protingi jie thumbup.gif Man tai fainiausia žiūrėt, kaip maniškė bando šukuotis grindų šepečiu, žvelgdama į šiukšlių semtuvėlį clap_1.gif Nu vaizdelis - mirk iš juoko laugh.gif O viskas prasidėjo nuo to, kad pamatė babą taip darant su šukom ir veidrodėlių, ir iš pradžių labai juokėsi, o dabar jau ir ji taip daro wub.gif
Atsakyti
As papasakosiu apie savo dukrele.
Nugi as dirbau tai mano tevai priziurejo ja. Jai tada buvo 1,6m. Ejo i parduotuve su seneliais ir ji pamate kazkokes moteris einant priesais ir sako mama mama. Senelis pasake jai kad cia ne mama o kazkokia boba, tai jie kiek balso turedama pradejo saukti BOBA BOBA BOBA!!!!! laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
mes luzom praeita sestadieni,kai mazajai nupirkom vaikiskas valymo priemones-toki komplekta...mazoji mums nematant, nubego i tualeta ir grindu plovimo sepeti pamerki i klozeto vandeni,o po to jau su slapiu pradejo plauti grindis... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tuoj idesiu foto-nes yra tai iamzinta....
Atsakyti
Maniskis tai tikras tvarkinguolis biggrin.gif Jei tik pasiseka isprukti i vonia, tai tuoj griebia uz skuduro ir bega i kita kambari valyti biggrin.gif Arba pasiima nuo stalo laikrasti, ji suglamzo ir jau eina mesti i zidini. Ana diena, tai vonioje aptiko muilo laugh.gif issitryne vaikas sau galva, mat labai svarus norejo buti laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
papasakosiu ką pridirbo mano trimetis darželyje...

prikakojo į kelnes nubėgęs į tualetą pasikeitė, nešvarius triusikėlius numetė tualete, o kaką ištrynė ant tualeto sienų blink.gif ir lyg niekur nieko ėjo žaisti., tik auklėtoja suprato iš kvapo, kad kažkas negerai ohmy.gif ,

neįsivaizduoju kaip jam šovė tokia mintis, namie nieko panašaus nebūdavo
Atsakyti
Oi su tais kakais ir mano sesė būdama maža pridirbo biggrin.gif
Buvo vasara, karšta, mažulė pliku užpakaliuku. Salione prikakojus ir padažius puzle kartonėlius sulipdė ant veidrožio...
Atsakyti
QUOTE (Aušrinė @ 2004 10 26, 04:54)
Oi su tais kakais ir mano sesė būdama maža pridirbo biggrin.gif
Buvo vasara, karšta, mažulė pliku užpakaliuku. Salione prikakojus ir padažius puzle kartonėlius sulipdė ant veidrožio...

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Aušrinė @ 2004 10 26, 13:54)
Oi su tais kakais ir mano sesė būdama maža pridirbo biggrin.gif
Buvo vasara, karšta, mažulė pliku užpakaliuku. Salione prikakojus ir padažius puzle kartonėlius sulipdė ant veidrožio...

oi geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta @ [mergetime]1098873179[/mergetime]
Nu cia ne pokstas, bet mansikis prisistumia kede prie stalo, uzlipa ant stalo ir soka kazacioka, 1 kart pamacius vos soko negavau blink.gif , ir nezinau kaip atpratint, nes dar nukris kada doh.gif g.gif
Atsakyti
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Daugiau daugiau papasakokit clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif GERI BAJERIAI
Atsakyti
mano dvynukai smile.gif smile.gif nors dar neturi penkerių metų,bet jau pagavo kaifą,kad galima pasikeisti vietomis ir jų niekas neatskirs.bando ir mane apgauti,bet aš atskiriu juos,nors...visko būna.kitą kartą pabaru tarkim Martyną,o šis atsisuka ir sako :"ne Martynas,o Laurynas aš".
man tik rankom skėstelėt belieka tongue.gif
Atsakyti