Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pokštai

Mano vyras pasakojo. Ramu, sėdi prie kompo, mažas savais reikaliukais užsiima, tai namuose pažaidžia, tai į lauką išbėga... Parbėga kartą:
-Vabalą radau!
-Kur?
-Va!
Ir kyšt vorą po nosim - o tas kruta, kojos kirba. Sako, "taip ir pagalvojau, kokia tavo reakcija būtų buvus, jei čia tau taip būtų" lotuliukas.gif
Atsakyti
Uzvakar pas mus nakvojo draugas. Ryte vyras isejo i darba ir as trumpam isbegau. Tai atsikelia vaikas pasaukia mama-ner,tete-ner. Pamate drauga ir sako vauuu:).
Ir is seniau istorija. Vyras ruoses eiti tyliai pro duris i darba,kad nepazadintu musu. O vaikas is lovytes tetei sako ate ate:).
Atsakyti
mano vyrutis padeda man skalbti sudeda rubus i masina(pusiau automatine).sudejom rubus, palikau skalbti griztu girdziu kazkas girgzda skalbenkei pamaniau gal uztrauktukas ir nekreipiau demesio o kai isemaiu drabuzius darau dar ir pora dzipu besiskalbenciu kartu su rubais. lotuliukas.gif
Atsakyti
radau išsitepusi savo aliejuku ir išpylusi ant grindų visą turinį,sėdi sau ir trinas kojas,rankas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
dar išmoko atsidaryt tuoleto duris..... tai radau savo dantų šepetuką,šepetį,tuoletinį sumestą ir dangtį uždengtą.... blink.gif biggrin.gif
mano referatą suplėšė,kurį taip uoliai dariau doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
apie daiktų slėpimą,tai išvis nešneku,nes mėgsta suslėpt viską,dabar mėgstamiausia slėptuvė po dujine,kur yra toks stalčiukas,tai ten kai įkiši nosi tai ir žaislai,viskas sumesta,o kartą mb bato ieškojo rado būtent ten biggrin.gif
į batus prikiša visko biggrin.gif na ir aišku viskas,kas jam atrodo nereikalinga,arba padėta nevietoje keliauja į šiukšlių dėžę biggrin.gif
Atsakyti
manajai du metai. dirbom su vyru prie kompu savus darbus. galvoju ko tas vaikas manes nekybina nes paprastai tai mama ta tai mama ana. tik gidziu kazka sneka pati sau. atsisuku o ji ant kilimines dangos atsinesusi stiklaini druskos semia saujomis ir meta i virsu saukdama wuyy wuyy visas kilimas druska nuklotas...sakau kas cia padare taip o ji ramu ramiausiai Auguste.
Atsakyti
na maniskiui tik 8 menesiai, bet jau prisijuokiau nerealiai is jo. leidau pliku uzpakaliuku pabuti namie, ir idejau i vaikstyne... vazinejasi, duodasi tik po to girdziu is pradziu toki verklenima, o veliau jau toki pykciu isreiksta sukaliojima, atsisuku, o maziukas sysiuka padares ir slidineja toj baloj, neiseina jam psaispirti ir piktinasi baisiausiai lotuliukas.gif na as dejau zvengti, o jis nemato manes, tik girdi. pakrizena ir toliau piktai sukalioja... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
maniske tai tetes batus imete i kibira pilna vandens lotuliukas.gif ploviau grindis ir nepastebejau kaip ji imete tuos batus. tai tete piktas vaiksciojo, nes neturejo su kuo eit i darba ax.gif
Atsakyti
Mes pripilem maziui baseiniuka ir paleidom nuoga lakstyt, tas iskart i beseina ir zaidzia ten, ziurim, kad jis islipo is baseino rankas pakeles begioja aplink ji ir juokiasi, ziurim o gi ten dideli reikaliukai plaukioja . Klausiu ji kas cia tokio o jis man "kak liuku liuku" ( pliusku pliusku- cia jis taip maudynes vadina) ir dar su rankute stumia kad plaukiotu ratu. O kad rimtesne isdaiga tai buvo atvejis kai su zaisliuku man per nosi uzvoze, teko i ligonine vaziuot nes fontanas pyle is noses, ot mamos kokia as grazi buvau, menesi laiko su tamsiai akiniai vaiksciojau. cool.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2010 07 16, 01:16)
Mes pripilem maziui baseiniuka ir paleidom nuoga lakstyt, tas iskart i beseina ir zaidzia ten, ziurim, kad jis islipo is baseino rankas pakeles begioja aplink ji ir juokiasi, ziurim o gi ten dideli reikaliukai plaukioja . Klausiu ji kas cia tokio o jis man "kak liuku liuku" (  pliusku pliusku- cia jis taip maudynes vadina) ir dar su rankute stumia kad plaukiotu ratu. O kad rimtesne isdaiga tai buvo atvejis kai su zaisliuku man per nosi uzvoze, teko i ligonine vaziuot nes fontanas pyle is noses, ot mamos kokia as grazi buvau, menesi laiko su tamsiai akiniai vaiksciojau. cool.gif doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif smurtas pries tevus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Velniukstis @ 2010 06 04, 15:46)
O mūsų viena rimtesnių išdaigų buvo, kai vaikas uždarė jį prižiūrinčią močiutę balkone  doh.gif (jie tik dviese namie buvo). Močiutė viena su anūku namie, išėjo džiauti skalbinių, be mobiliakų, be nieko.... Gerai, kad pavyko jai įkalbėti anūkiuką pastumti rankeną į viršų ir atidaryti  doh.gif  doh.gif  doh.gif Tada jam dar net 2m nebuvo.... cool.gif

as iseidama i balkona visada palieku uzsukta rankena, kad neuzdarytu manes, nes kol atsuks ir uzdares vel uzsuks spesiu pamatyti smile.gif juk vis tiek viena akim zvilgcioji ka daro isdykelis smile.gif
Atsakyti
Manojo 3m paskutinis pokstas- is rankinuko issitrauke ledinukus ir vietoj ju paliko savo zaisla (reples plastmasines tokias) . Vat mainu dave biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimike @ 2010 06 03, 23:14)
O mane mazius papuose ana vakara vatos gumuliukais. As jau taip miego noriu, leipstu, o Ditas niekaip negula nors tu jam ka. Sakau "na ir sedek sau lovoje". Tai jis kuitesi kuitesi, rado vatytes gabaliuka loveleje, kuria palikau ideta su kvapeliu nuo uodu ir pradejo pesioti, delioti ant lovos krasto. Atemiau ir liepiau nezaisti. Pasikisau vayte po pagalve savo. Tada tas pas mane i lova isirideno ir issitrauke. Ai, manau ir zaisk... ir vel leipeju kaip miego noriu. Jauciau, kad jis bakstoja mane, o pasirodo plese vatyte mazais gabaliukais ir apdejo mane visa - nugara, plaukus pilnus... Buvo ryte ka veikti, kol iskrapsciau viska  lotuliukas.gif


doh.gif thumbup.gif
tai nuo mazens padukes tavo vaikas! =)
Atsakyti