Įkraunama...
Įkraunama...

Kad neatlėptų ausytės

nereikia pergyventi biggrin.gif siais laikais gi viskas imanoma,ugtels vaikiukas,padarysit ausyciu korekcija,del vaikiuko tuos pinigelius kaip nors sutaupysim jei reikes mirksiukas.gif db reikia dziaugtis vaikuciu,o ne tik ausytes matyti 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi turim problemele su ausytemis, nes viena mums visalaik susiraito,ypac, kai dukryte guli ant sonuko unsure.gif pirkau juostele, galvojau, kad pades, bet mazajai nepatinka ir nervinasi, kai uzdedu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(natanulka @ 2010 07 21, 21:25)
Va,ir pas mane ta pati problema.Vis tvarkau tas ausytes,kad nebutu uzsilenke.Sukinejasi i visus sonus guledamas ar lovytej ar vezimelyje,visur jas ir tematau,kad atsilenkineja.Kepurytes irgi nedesi vasara,silta vaikui.Visi pergyvename,kad nebutu atlepusiomis ausytemis.Bet as irgi taip manau,kad jau kokias ausytes gimdamas paveldejo tokiomis ir bus.Gal kai sukietes tos ausytes nebesilankstys taip.Tikiuosi nebus labai atlepe,nors pergyvenu labai. smile.gif



QUOTE(Itane @ 2010 07 22, 22:32)
Mes irgi turim problemele su ausytemis, nes viena mums visalaik susiraito,ypac, kai dukryte guli ant sonuko unsure.gif pirkau juostele, galvojau, kad pades, bet mazajai nepatinka ir nervinasi, kai uzdedu rolleyes.gif

Nepergyvenkit irnesakyk.gif kiek domejausi, tai buna igimta, o kol buvo maza as irgi nervavausi ir juosteles dejau ir prispaudus laikydavau biggrin.gif galvojau tikrai bus atlepe, nes istisai uzsilankstydavo, bet paaugo ir graziausios ausytes thumbup.gif vis delto tikrai tai buna igimta
Atsakyti
QUOTE(Velniukste;))) @ 2010 07 22, 23:02)
Nepergyvenkit irnesakyk.gif kiek domejausi, tai buna igimta, o kol buvo maza as irgi nervavausi ir juosteles dejau ir prispaudus laikydavau biggrin.gif galvojau tikrai bus atlepe, nes istisai uzsilankstydavo, bet paaugo ir graziausios ausytes  thumbup.gif vis delto tikrai tai buna igimta

Man ta pati gydytoja sake, kad paaugs, sukietes kremzlytes ir nebesiraitys blush2.gif tik kazkaip keista ziureti, kai nuolat ta ausyte susirietusi buna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Itane @ 2010 07 22, 23:15)
Man ta pati gydytoja sake, kad paaugs, sukietes kremzlytes ir nebesiraitys blush2.gif tik kazkaip keista ziureti, kai nuolat ta ausyte susirietusi buna unsure.gif

zinok ir man keista buvo, masciau, kad jeigu istisai uzsilanksto (ypac viena) igimta ar ne, bet vistiek gali atlepti, viena net daugiau ir atlepus buvo unsure.gif dabar 9 men. puikiausios ausytes ir vienodos ir nei kiek neatlepe biggrin.gif jau dabar supratau, kad be reikalo bijojau biggrin.gif
Atsakyti
Tikiuosi ir mums taip bus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Itane: 26 liepos 2010 - 08:33
4u.gif mano mazosios irgi ausytes uzsiraito kai ant soniuko atsigula, kolkas dar labai nepergyvenu, manau kai pauges siek tiek, jos jau nebesiraitys:)
Atsakyti
Ir mes ta pacia problema turim, desine ausyte jau siek tiek abiau atlepus unsure.gif tai pataiau kai pamatau, o nakciai, ji nera labai karsta- uzdedu plonyte kepuryte rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mus ta pati problema, man atrodo kad viena ausyte labiau atlepus. Mazoji vis uzsilenkia ausyte miegant, tai nakti vis tikrinu ausytes schmoll.gif paranoja prasidejo, kad atsilepins dar daugiau. Bet tikiuos kad tiesa, kad nuo genu priklauso viskas. Mano vyrui ir jo sesei mama iki 6 men kepuryte miegant dedavo, o pas abu vistiek ausys siektiek atlepe, o pas mane graziausiai priglude. Reik tiketis kad maniske bus mamytes ausis paveldejus smile.gif
Atsakyti
mūsiškė gimė prigludusiom ausytėm o apie 2-3 mėn jos pradėjo atsilėpinėt unsure.gif - tai kur čia ta genetika? g.gif
Atsakyti
Nepades jioke pleistrai jeigu pas vaika atlepuses ausites tai igimta
Atsakyti
QUOTE(Ledinė @ 2006 03 22, 11:10)
labas,
mane tokia pati problema kankino,o kai pasiklausiau daktarės ar taip ausytės neatlėps ji pasakė,kad atlėpusios ausytės yra igimta ir vaikučiai su tokiom jau gimsta.Bet liepdavo kepurytę dėti ir ne vien tam,kad nesušaltų,o taip ir ausytes prispaudžia.Dėl pleistriuko klyjavimo ir aš esu girdėjusi,taip pat kaip moneta deda ant bambutės išvaržos,bet chirurgai sako,kad tai nieko nekeičia ir nebuvo įrodyta,kad tai veiksminga.Tai ir nežinia kur dabar teisybė,nors tiesa mano jaunėlei sesei viena ausis laabai atlėpusi,o mama sakė taip yra todėl,kad tik ant vieno šono gulėjo užgulusį ausyte,jai dabar 20m ir ji dėl to labai kompleksuoja




man lygiai tas pat kaip ir jusu sesei, is pradziu nepastebejau kad viena ausis atlepus, bet kai man pasaliniai pradejo sakyti, tai pradejau plaukus uzleisti ant jos, nes labia jau ziuri ir sako pastoviai, del to ir kompleksuoju. cray.gif mamai pasakau, tai ji nu ir kas atsako.

o gal zinot kas kaip galima pataisyti tai? gal pas ausu daktara galima koki nakciai proteza issirasyti uzsideti, kad atsistatytu?
Atsakyti