Įkraunama...
Įkraunama...

Kad neatlėptų ausytės

Nu jo cia su tais klyjavimais tai apsurdas. Rase, kad gydytoja patare pleistruku priklijuot. Juk tai vaiko kankinimas, pabandykit pacios ausis prisiklijuot. Nesvarbu, kad jos minkstos ir gal nesijaus tokio tempimo, bet vaiaks uzkabindamas pastoviai nuples pleistra, tai gi jam skaudes doh.gif blink.gif . Bet ziuriu, kad daugelis dar ta metoda taiko. Nieko nepadarysi, jei ausytes atlepe, po kiek tai metu galima padaryt palstine operacija, ji nesudetinga ir nekainuoja daug. Mano sunui ir siek tiek galiukai atilenke ausyciu, bet kai gime, tai jos buvo priglude, o po kiek laiko atlepo, bet as nepergyvenu, po poros metu paziuresim, jei reiks tai operaciaj padarysim, nenoriu, kad mokykloje tyciotusi doh.gif .
Atsakyti
mano dukrytei viena ausyte irgi atlepus ir gan zenkliai, o kta taip graziai prigludus smile.gif man ir patare klijuoti pleistriuku, bet manau , kad nesamone, nepades joks pleistras...
Atsakyti
As visiskai nesutinku,kad 100 % igimta ausyciu atvepimas schmoll.gif . Mano sunelis gime su puikiai prigludusiom ausytem,dabar jam jau 4m. Siaubas ausytes stipriai atvepe,nes jis miega tik tada,kai ausytes atvercia i priesinga puse verysad.gif ... Dedavau raisti ant galvytes,kad tik ausytes prispausti ir lyg siek tiek buvo pegereja,bet jis negali pakest ant galvytes to raiscio ir labai nakti suprakaituoja ...
Atsakyti
Neseniai ziurejau laida, kurioje gydytojas aiskiai ir argumentuotai pasake, kad atlepusios ausytes - genetiskai paveldimos. Ausies kremzle formuojasi apie 6 - 7 nestumo savaite. Pas vienus tos kremzles mazai, arba ji minksta, arba nera raisciu, kurie pritrauktu ausyte. Neissiplesiu cia. Tiesiog tsi igimta ir tiek. Ir baikite kankinti vaikucius. Pasiziurekite i savo giminaicius ir nusiraminkite. Jei kazkas turi atliepusias ausys, tai vaikas jas paveldejo. Pleistru, kepuryciu dejimas tikrai nepades. Cia tas pats, jeigu bandysite vaikui ant nosies ka nors klijoti, kad neuzsiriestu, ar neuzaugtu per ilga. Ar pavyks? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mamyte8 @ 2011 03 25, 17:22)
As visiskai nesutinku,kad 100 % igimta ausyciu atvepimas schmoll.gif . Mano sunelis gime su puikiai prigludusiom ausytem,dabar jam jau 4m. Siaubas ausytes stipriai atvepe,nes jis miega tik tada,kai ausytes atvercia i priesinga puse  verysad.gif ... Dedavau raisti ant galvytes,kad tik ausytes prispausti ir lyg siek tiek buvo pegereja,bet jis negali pakest ant galvytes to raiscio ir labai nakti suprakaituoja ...


Jeigu sunelis turetu kietesne kremzle, ar prigludusias ausytes, tai miegotu normaliai. Jus darote logine klaida. Jusu sunelis taip miega todel, kad jo ausytes atliepusios, o ne atvirksciai (kaip Jus manote, jos tokios pasidare, nuo miegojimo.
Atsakyti
Atsimenu ir as sita beda, labai pergyvenau kad viena ausyte uzsilenkia kai miega, bet poto kazkaip isaugo ir viskas, labai normaliai dabar atrodo ir abi vienodos. Tada klausiau daktares ka daryti bet ji kazkaip nieko nepatare.
Atsakyti
Mitas kazkoks... Jei genetiskai nera lemta ausims atlepti, jos niekaip ir neatleps schmoll.gif
Atsakyti
O aš manau, kad tikrai galima ausis atlėpinti, tai ne tik genetika. Sakoma, kad pastebėjus, kad vaikas ima miegoti atlėpindamas ausytę, reikia su kepuryte guldyti. Aišku, čia tik mažesniems. O ką daryti su didesniais neįsivaizduoju. Tiek, kad šiais laikais tikrai įmanomos operacijos.
Atsakyti
zinot musu ausytes tai jau buvo idealios kaip prilipe prie galvytes ir 6 men laiko pastebejau kaip pomazu keicia forma ir atitolsta, darosi atlepe ..... kaip turi but taip ir bus ir nieko nepades nors priklijuokit
Atsakyti
QUOTE(Mazena sv. @ 2011 09 30, 20:35)
zinot musu ausytes tai jau buvo idealios  kaip prilipe prie galvytes ir 6 men laiko pastebejau kaip pomazu keicia forma ir atitolsta, darosi atlepe ..... kaip turi but taip ir bus ir nieko nepades nors priklijuokit


pritariu.is musu tobulu ausyciu daros sava forma,kuri turbut ir tures but smile.gif
Atsakyti
Ausų forma tik įgimta, nieko čia nepakeisi
Atsakyti
QUOTE(egvida @ 2011 12 02, 15:30)
Ausų forma tik įgimta, nieko čia nepakeisi

drinks_cheers.gif ,maniskis gime su atlepusiom ausytem,bet cia jau tecio nuopelnas smile.gif
Atsakyti
Mano mazyles ausytes vos vos atlepusios. Nzn kiek tiesos, taciau is daugelio girdejau, jog ( jei nedaug atlepe, galima pakoreguoti ), as dedu tokia juostele, kuri ir kaip papuosalas, ir prispaudzia ausytes. Pritariu, jog ausytes genetiskai paveldimos, taciau manau, jog turint maza defekta, jas galima pakoreguoti.
Atsakyti