Įkraunama...
Įkraunama...

Kad neatlėptų ausytės

Mano suneliui 6 men. Iki siol ausytes buvo labai grazios smile.gif Dabar viena ausyte pradejo lepti sad.gif Darosi panasi i vyro smile.gif Taigi cia tik genetika
Atsakyti
Mielos mamytės, nekankinkit savo vaikučių. Nieko čia baisaus, jei ausytės truputį atlėpę, jei atlėpę labai, tai padės operacija. Tie liaudiški metodai kažin ar padės, o jei ausis lipinsit kokių 3 metų vaikams, tai juk jie tai puikiai atsimins ir pradės negerai jaustis dėl tų savo ausų. Pvz. mano mamos viena ausis lyg ir truputį atlėpus, nors niekas to nepastebi, tik kirpėja, kai kerpa plaukus ir ji pati, bet vaikystėje močiutė jai nuolatos tą ausį klijuodavo ar raisčiu rišdavo, ji ir dabar vis panikuoja ar labai ta jos atlėpus ausis matosi, nors nieks to atlėpimo nepastebi. Taigi, moralas: nedarykit problemų savo vaikams, kol jos pačios neatsirado, ypač jei ta ausytė tik šiek tiek atlėpus smile.gif Gal niekas to ir nepastebės wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuratelaZ: 29 vasario 2012 - 17:30
Mano vaikui irgi atlepusios ausytes:( ir gan stiprokai:( Dar ligonineje pastebejau, kad ausytes labai plonos ir net po kepurele susiraito. Uzdejus kepurele laikiau gal pora menesiu, nemaciau pagerejimo jokio,o dar labai karsta vasara buvo, prakaitavo visas, tai ilgiau ir nebekankinau... PAskui susiradau info, kad tai neduoda jokios naudos, nei kepures , nei klijavimai(ziauru), nei kiti budai.Zinau, apie ausu korekcijos operacija, bet... bijo iki isprotejimo adatu... krauja paimt is venos - tragedija didziausia, o cia su narkoze isvis nezinau, kaip butu... apie vietine nejautra jau net nekalbu... Jam tuoj 6 metai. Siaip paciam jokiu nepatogumu nesukelia, vaikai(kol kas) nesisaipo- yra klases lyderis(i mokykla eina nuo 4 metu), tai nutariau taip- kai tik pastebesiu pirmus zenklus, kad kazkas negerai- gedijasi ar yra uzgauliojamas,tada jau bandysiu vel, o siaip lauksiu tol, kol supras pats, kad jam atlepusios auseles trukdo, o jei ne- paliksim jam paciam sprest, kada ir kaip...
O atlepimas yra igimtas ir nieko cia nepadarysi... isskyrus operacija verysad.gif Sese savo sunui padare ausu korekcija, kai jam buvo 5 metukai... dar ir dabar jis atsimena, koks tai buvo skausmas, o jau pilnametis ...tai mudu su vyru pasikalbejom ir nutarem laukt...
Atsakyti
QUOTE(januska @ 2012 03 01, 00:57)
kai tik pastebesiu pirmus zenklus, kad kazkas negerai- gedijasi ar yra uzgauliojamas,tada jau bandysiu vel, o siaip  lauksiu tol, kol supras pats, kad jam atlepusios auseles trukdo, o jei ne-  paliksim jam paciam sprest, kada ir kaip...


O kodel atlepusios ausys turi trukdyti, kodel del ju turi uzgaulioti? Mano aplinkoje niekas is atlepusiu ausu nesisaipydavo, maniau, kad tokios nesamones praejo su mada saipytis is akiniuotu ar raudonplaukiu.

Pamirskit jus, kad sunelio ausys atlepusios, nes dar kompleksa ivaryti jam galite. Jei kada jam ims ausys nebepatikti, gales koreguotis. O operuoti vaika, kuriam jo atlepusios ausys netrukdo, man atrodo kvaila.
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2012 03 01, 14:22)
O kodel atlepusios ausys turi trukdyti, kodel del ju turi uzgaulioti? Mano aplinkoje niekas is atlepusiu ausu nesisaipydavo, maniau, kad tokios nesamones praejo su mada saipytis is akiniuotu ar raudonplaukiu.

Pamirskit jus, kad sunelio ausys atlepusios, nes dar kompleksa ivaryti jam galite. Jei kada jam ims ausys nebepatikti, gales koreguotis. O operuoti vaika, kuriam jo atlepusios ausys netrukdo, man atrodo kvaila.

Tai as jam ir neikyriu su tuo klausimu- vienakart paklausiau, paziurejo i mane ir sako:man viskas gerai. Tik kad aplinkiniai ir ,kartais net patys artimiausi zmones, mane "balamutija" , kad sutvarkyciau tas ausytes... doh.gif verysad.gif tipo, kaip tas vaikas uzauges jausis ir t.t.,tai todel as jiems ir atsakau, tai ka ir parasiau- kai suneliuipasirodys , kad jos tokios trukdo, tada ir darysiu ta korekcija, o man paciai-kaip tai peledai- savi peledziukai graziausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(januska @ 2012 03 06, 22:44)
Tai as jam ir neikyriu su tuo klausimu- vienakart paklausiau, paziurejo i mane ir sako:man viskas gerai.  Tik kad aplinkiniai ir ,kartais net patys artimiausi  zmones, mane "balamutija" , kad sutvarkyciau tas ausytes... doh.gif  verysad.gif tipo, kaip tas vaikas uzauges jausis ir t.t.,tai todel as jiems ir atsakau, tai ka ir parasiau- kai suneliuipasirodys , kad jos tokios trukdo, tada ir darysiu ta korekcija, o man paciai-kaip tai peledai- savi peledziukai graziausi 4u.gif


ot šaunuolė mama thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte8 @ 2011 03 25, 16:22)
As visiskai nesutinku,kad 100 % igimta ausyciu atvepimas schmoll.gif . Mano sunelis gime su puikiai prigludusiom ausytem,dabar jam jau 4m. Siaubas ausytes stipriai atvepe,nes jis miega tik tada,kai ausytes atvercia i priesinga puse  verysad.gif ... Dedavau raisti ant galvytes,kad tik ausytes prispausti ir lyg siek tiek buvo pegereja,bet jis negali pakest ant galvytes to raiscio ir labai nakti suprakaituoja ...


jau geriau sau ta raisti uzsidekit,gal galvele pageres doh.gif
Papildyta:
QUOTE(januska @ 2012 03 06, 21:44)
Tai as jam ir neikyriu su tuo klausimu- vienakart paklausiau, paziurejo i mane ir sako:man viskas gerai.  Tik kad aplinkiniai ir ,kartais net patys artimiausi  zmones, mane "balamutija" , kad sutvarkyciau tas ausytes... doh.gif  verysad.gif tipo, kaip tas vaikas uzauges jausis ir t.t.,tai todel as jiems ir atsakau, tai ka ir parasiau- kai suneliuipasirodys , kad jos tokios trukdo, tada ir darysiu ta korekcija, o man paciai-kaip tai peledai- savi peledziukai graziausi 4u.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif teisingai vaikas pats nuspres ka daryti,nematau tame problemos,kartais net miela atrodo, o kiti vaikai visada ras is ko pasisaipyti,per amzius taip buvo.
Atsakyti
QUOTE(januska @ 2012 03 06, 22:44)
Tai as jam ir neikyriu su tuo klausimu- vienakart paklausiau, paziurejo i mane ir sako:man viskas gerai.  Tik kad aplinkiniai ir ,kartais net patys artimiausi  zmones, mane "balamutija" , kad sutvarkyciau tas ausytes... doh.gif  verysad.gif tipo, kaip tas vaikas uzauges jausis ir t.t.,tai todel as jiems ir atsakau, tai ka ir parasiau- kai suneliuipasirodys , kad jos tokios trukdo, tada ir darysiu ta korekcija, o man paciai-kaip tai peledai- savi peledziukai graziausi 4u.gif



taip ir turi būti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(januska @ 2012 03 06, 22:44)
Tai as jam ir neikyriu su tuo klausimu- vienakart paklausiau, paziurejo i mane ir sako:man viskas gerai.  Tik kad aplinkiniai ir ,kartais net patys artimiausi  zmones, mane "balamutija" , kad sutvarkyciau tas ausytes... doh.gif  verysad.gif tipo, kaip tas vaikas uzauges jausis ir t.t.,tai todel as jiems ir atsakau, tai ka ir parasiau- kai suneliuipasirodys , kad jos tokios trukdo, tada ir darysiu ta korekcija, o man paciai-kaip tai peledai- savi peledziukai graziausi 4u.gif

drinks_cheers.gif

Atsakyti
drauges mergaitei taip ir liko viena didesne ir atlepus ausyte,todel,kad maza budama pastoviai uzsilenkdavo,kai miegodavo ir jokie cia genai. Musu dukrytei irgi viena pastoviai atlepsta kai sukineja galvyte ar miega,priklijavau su mazuciu pleistriuku ir nematau cia jokio ziaurumo,gerau pasaugosiu taip negu paskui vaikas vaikscios su viena didesne ir atlepusia ausim..
Atsakyti
QUOTE(kristinele79 @ 2012 07 08, 22:25)
drauges mergaitei taip ir liko viena didesne ir atlepus ausyte,todel,kad maza budama pastoviai uzsilenkdavo,kai miegodavo ir jokie cia genai. Musu dukrytei irgi viena pastoviai atlepsta kai sukineja galvyte ar miega,priklijavau  su mazuciu pleistriuku ir nematau cia jokio ziaurumo,gerau pasaugosiu taip negu paskui vaikas vaikscios su viena didesne ir atlepusia ausim..


visa bėda-kad tai nepadės... mirksiukas.gif
Atsakyti
Dedun plona kepuriuka miegant, ir siaip kai guldau visada apziuriu ar neuzlinkus
Atsakyti