Įkraunama...
Įkraunama...

Leonor Greyl Cosmetics

O kur katalogą įsigijai? Jei ne paslaptis?.. (:
Atsakyti
as naudoju leonor greyl, lygtais aliejuka ,na vadinasi jis scalp tonic essential oils, na zodziu toksai aliejukas galvos odai ,turetu padeti nuo plauku slinkimo ,ir siaip gudo galvos oda. tai kazinau man tai jis labai patiko , ji isitepu palieku per nakti ,o paskui kelias dienas galvos oda tikrai labai gera buna ,ir svelni ir jos neniezti (turiu problemu del niezulio ir pleiskanojimo, na ir pleiskanojima naikina).siaip ji gavau dovanu per kaledas, kiek zinau kainuoja jis tikrai brangiai , o yra tik 40ml. tai isnaudojus nzn ar pirksiu, brangus velnias nors ir padeda, reiks ieskot alternatyvu.
o mama nusipirko sampuna tos firmos nuo pleiskanu , tai lauskiu ziuresim ka sakys ,nes dar nebande. jei pades tai ir as bandysiu
Atsakyti
katalogeliu tai kristianoj yra , vakar pasiemiau , bet kazkaip niekas labai nesuzavejo bent kada alieju palmiu nusipirksiu . siaip mano kirpeja sia protukcija labai giria , bet kai man nepatiko sampunas tai kazkaip nekyla rankos kazka dar bandyt . bangoki bandymai gautusi
Atsakyti
naudojau plauku slinkima stabdancia priemone, kuri pasak konsultantes turejo uztikrintai padet, nes "si plauku kosmetika yra kaip kvepalu pasaulyje Dior'as" lotuliukas.gif Sunaudojau visa buteliuka-efekto lygiai nulis blink.gif nesikeikiant, 100 lt kaip i bala...
Atsakyti
isiule orchideju kauke , ziuresiu kas per stebuklas bus
Atsakyti
maciau ir akropolyje euro vaistinej jau jos yra, na vel knieti kazka pabandyti gal sampuna ar kauke...
Atsakyti
Turiu palmiu alieju ir seruma plauku galiukams. Palmiu aliejuko efektas man labai patiko, bet laaaaabai jau intensyvus kvapas. Kadangi galva plauni rytais, neturiu laiko pries plovima pora valandu vaikscioti juo issitepus. Taigi kai pirma karta issitepiau pries einant miegoti, tai visa nakti prabudinejau nuo to kvapo, net i pagalve isigere doh.gif Keletui dienu buvau atidejus sia procedura, bet paskui sugalvojau issitepus miegoti ne palaidais plaukais, o susipinti kasa ir dabar visai nieko, kvapo beveik nejauciu thumbup.gif Jau koki menesi naudoju, plaukai tikrai atsigavo, pasidare svelnesni, lengviau issisukuoja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 09 13, 22:42)
isiule orchideju kauke , ziuresiu kas per stebuklas bus


O kokiem plaukam skirta?ka daryt turetu? koks turis ir kaina? smile.gif ax.gif 4u.gif
QUOTE(enera @ 2008 01 23, 01:00)
Turiu palmiu alieju ir seruma plauku galiukams. Palmiu aliejuko efektas man labai patiko, bet laaaaabai jau intensyvus kvapas. Kadangi galva plauni rytais, neturiu laiko pries plovima pora valandu vaikscioti juo issitepus. Taigi kai pirma karta issitepiau pries einant miegoti, tai visa nakti prabudinejau nuo to kvapo, net i pagalve isigere  doh.gif  Keletui dienu buvau atidejus sia procedura, bet paskui sugalvojau issitepus miegoti ne palaidais plaukais, o susipinti kasa ir dabar visai nieko, kvapo beveik nejauciu thumbup.gif  Jau koki menesi naudoju, plaukai tikrai atsigavo, pasidare svelnesni, lengviau issisukuoja  rolleyes.gif


ga gali tikslu pavadinima pasakyt ir turi bei kaina? smile.gif)) dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enera @ 2008 01 23, 00:00)
Turiu palmiu alieju ir seruma plauku galiukams. Palmiu aliejuko efektas man labai patiko, bet laaaaabai jau intensyvus kvapas. Kadangi galva plauni rytais, neturiu laiko pries plovima pora valandu vaikscioti juo issitepus. Taigi kai pirma karta issitepiau pries einant miegoti, tai visa nakti prabudinejau nuo to kvapo, net i pagalve isigere  doh.gif  Keletui dienu buvau atidejus sia procedura, bet paskui sugalvojau issitepus miegoti ne palaidais plaukais, o susipinti kasa ir dabar visai nieko, kvapo beveik nejauciu thumbup.gif  Jau koki menesi naudoju, plaukai tikrai atsigavo, pasidare svelnesni, lengviau issisukuoja  rolleyes.gif



QUOTE(sultru beauty @ 2008 02 16, 19:33)
O kokiem plaukam skirta?ka daryt turetu? koks turis ir kaina? smile.gif  ax.gif  4u.gif
ga gali tikslu pavadinima pasakyt ir turi bei kaina? smile.gif)) dekoju  4u.gif


aš naudoju palmių aliejų ,,Huile de palme", tai patenkinta labai. Plaukus pamaitina, tokie gyvesni pasidaro. Ypač kai per naktį palaikai. Tada geriau įsigeria.
Ant buteliuko rašo kad aliejus sausiems plaukams tinkamas, bet aš naudoju nors mano ir į reibumą linkę plaukai.
Jaučiu kad sausiems plaukams idealu. Ypač vasarą gerai, kai saulė palukus išdžiovina.
Aš pati netaip dažnai tepu. Gal kokį 1-2 kartus per mėn.

Patiko šampūnas kur riebiems plaukams skirtas. ,,Bain TS shampooing"

O šampūnas skirtas naudoti kasdienai ,,Shampooing au Miel" tai nelabai tiko, kažkaip plaukai susivelia.
Dar turiu kondicionierių nenuplaunamą, tai fainas. Bet irgi skirtas labiau sausiems plaukams.

Tą augimą skatinančią priemonę pardavėja labai gyrė, bet kol kas nebandžiau. Tik gundausi rolleyes.gif

KAINOS NEMAŽOS. Šampūnai apie 70 lt. Tas aliejus 80 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lidusia: 16 vasario 2008 - 20:30
QUOTE(lidusia @ 2008 02 16, 22:27)
aš naudoju palmių aliejų ,,Huile de palme", tai patenkinta labai. Plaukus pamaitina, tokie gyvesni pasidaro. Ypač kai per naktį palaikai. Tada geriau įsigeria.
Ant buteliuko rašo kad aliejus sausiems plaukams tinkamas, bet aš naudoju nors mano ir į reibumą linkę plaukai.
Jaučiu kad sausiems plaukams idealu. Ypač vasarą gerai, kai saulė palukus išdžiovina.
Aš pati netaip dažnai tepu. Gal kokį 1-2 kartus per mėn.

Patiko šampūnas kur riebiems plaukams skirtas. ,,Bain TS shampooing"

O šampūnas skirtas naudoti kasdienai ,,Shampooing au Miel"  tai nelabai tiko, kažkaip plaukai susivelia.
Dar turiu kondicionierių nenuplaunamą, tai fainas. Bet irgi skirtas labiau sausiems plaukams.

Tą augimą skatinančią priemonę pardavėja labai gyrė, bet kol kas nebandžiau. Tik gundausi rolleyes.gif

KAINOS NEMAŽOS. Šampūnai apie 70 lt. Tas aliejus 80 Lt.

aciu zu informacija 4u.gif gal gali to kondicionieriaus pavadinimuka dar? blush2.gif ar verti tiek pinigeliu sie produktai? g.gif
Atsakyti
mano turimas kondicionierius vadinasi ,,Condition Naturelle".
rašo kad minkština, apsaugo nuo kašrčio kai šukuoju su fenu, palengvina iššukavimą, ir suteikia apimties.

Patinka jis man smile.gif

Atsakyti


QUOTE(lidusia @ 2008 02 17, 00:58)
mano turimas kondicionierius vadinasi ,,Condition Naturelle".
rašo kad minkština, apsaugo nuo kašrčio kai šukuoju su fenu, palengvina iššukavimą, ir suteikia apimties.

Patinka jis man smile.gif


aiskumas...gal verta investuot tada.... gal gali nurasyt sudeti kurio nors is turimu produktu? beje, ar tik sios firmos gaminius dbr naudoji? gal dar ka superinio esi atradus? ax.gif )[COLOR=yellow] cia biski ne i tema blush2.gif
Atsakyti