Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Klaipėdoje geriausia gimdyti

Po cezario pienas atsirado tik po savaites jau normaliau, maitinau ligonines "similaku" mirksiukas.gif tos kurios norit mamytes maitinti savo maziu, nenuleiskit ranku, labai norekit, ilsekites, gerkit daug skysciu ir pienukas atsiras smile.gif sakau is savo patirties, verkiau krokodilo asaromis, kad nebuvo o mazius verke, bet atsirado, o dabar iki siol pienuko i valias, tik nepasiduokit, geriau veliau pienuko gauti, negu isvis negauti. ir kuo dazniau maitinkit, tai vaikeliui vistiek gerai
Atsakyti
QUOTE(Liutaure @ 2007 10 02, 22:42)
Po cezario pienas atsirado tik po savaites jau normaliau, maitinau ligonines "similaku"  mirksiukas.gif tos kurios norit mamytes maitinti savo maziu, nenuleiskit ranku, labai norekit, ilsekites, gerkit daug skysciu ir pienukas atsiras  smile.gif sakau is savo patirties, verkiau krokodilo asaromis, kad nebuvo o mazius verke, bet atsirado, o dabar iki siol pienuko i valias, tik nepasiduokit, geriau veliau pienuko gauti, negu isvis negauti. ir kuo dazniau maitinkit, tai vaikeliui vistiek gerai


O kai padaro cezarį, ar ilgai neatneša mažiuko? Ar labai būna silpna po operacijos? Ar ilgai reikia gulėti pooperacinėje palatoje?

Man iškyla labai daug klausimų 4u.gif ir labai džiaugiuos, kad esate jūs ir atsakote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brunete @ 2007 10 03, 08:32)
O kai padaro cezarį, ar ilgai neatneša mažiuko? Ar labai būna silpna po operacijos? Ar ilgai reikia gulėti pooperacinėje palatoje?

Man iškyla labai daug klausimų  4u.gif  ir labai džiaugiuos, kad esate jūs ir atsakote  4u.gif



"tavo vaike" sio menesio aprasyta isamiai planine cezario operacija mirksiukas.gif
su nuotraukytem paskaitinek manau bus atsakyta i daug klausimeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta25 @ 2007 10 03, 09:14)
"tavo vaike" sio menesio aprasyta isamiai planine cezario operacija  mirksiukas.gif
su nuotraukytem paskaitinek manau bus atsakyta i daug klausimeliu  4u.gif


Jau skaičiau biggrin.gif Tik įdomu, kaip viskas vyksta Klaipėdos GN g.gif
Atsakyti
QUOTE(brunete @ 2007 10 03, 09:37)
Jau skaičiau  biggrin.gif  Tik įdomu, kaip viskas vyksta Klaipėdos GN  g.gif


panasiai.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brunete @ 2007 10 03, 10:37)
Jau skaičiau  biggrin.gif  Tik įdomu, kaip viskas vyksta Klaipėdos GN  g.gif


Pabandysiu trumpai ir aiskiai mazdaug visa aprasyti,kaip man buvo:
1.Priimamajame uzves tau anketa,persirengsi halatu (savo atveztu ar ligonines kaip panoresi)
2.Priesoperacineje palatoje tave apziures,pamatos kraujo spaudima,paklausis vaiko sirdute,jei reikes ecoskopija padarys,man dar siek tiek instrumentais pradare kakleli nes buvo planinis ir nebuvo sremiu (taip profesionaliai viska padare kad tik tada suzinojau kad pradare apie 2 pirstu didi,visai nieko nepajutau,gal is baimes>>> cool.gif )
3. Paskui atnese kruva dokumentu pasirasyti,atejo anesteziologe,viska paaiskino kas kaip,irgi su dokumentais.
4.Pastate kateteri i slapimo takus,tuo jausmo nepamirsiu niekada nes buvo begalo skaudu doh.gif ,girdejau kad kai kirems state po epidurinio nuskausminiko,kita kart irgi prasycisu jei aisku taip galima,nes tikrai skaudejo nerealiai
5.Pasodino i kresla ,koridorije pabuciavo vyras ir isveze i operacine
6. Prisimenu kas is baimes drebejau,buvo labai labai salta,padare epidurine anestezija.....visai neskaudu buvo,net nepajuciau kad dure,,,,,daugiau baisu buvo negu skaudu
7.Paskui pajutai siluma kojose........pries akys pastate sirma balta....anestozeoologe stovejio prie mano galvos,viska aiskino ka daro,kaip,ka galiu jausti ir t.t,atrodo jauciau viska,tik neskaudejo ....jausmas kaip kazkas nestipriai dauzo i pilva bet nejauti skausmo,tik jauti kad kaszkas kazka daro...
8.Isgirdau vaikelio verksma....apsizliumbiau,parode mergyte,,,,,,buvau laimingiausia moterys pasulyje,pasiule kazkokiu vaistu,,,raminanciu,,sakau nereikia man ir taip gerai....veliau pradejo drebeti visas kunas,kaklas....labai susalau..sakau tiek tuo leiskit tuos raminamus...
8.Po raminamu.....atrode kad skrendu...pasidare taip gerai....lyg po butelio sampano..
8.Isveze i pooperacine,buvo laaabai salta,visa drebejau bet buvau labai laiminga galvojau tik apie vaika...atnese dar viena paklode,nezinau kiek praejo laiko,ten viskas kitaip,kaip sapne...laikas neegzistoja
9. Atveze ilgais koridoriais i palata,sekancia diena atnese vaikeli, prasidejo kitoks gyvenimas,pirmi zingsniai,svaigsta galva,skauda ,,,,,bet viskas jau praeiti,kai salia guli mazas zmogeliukas
Tokie mano prisiminimai...gal kas ka dar pridurs,pasistengiau ko trumpaiu viska aprasyti wub.gif
Atsakyti
Parasysiu trumpai kaip man buvo : padare epidura, prasidejo baisus drebulys, ranku nenulaikiau, kojos virpejo blink.gif , paskui kai suveike viskas aprimo, atveze i operacine pradejo ruostis, uzdejo sirma ir to pasiruosimo nemaciau, pasukus galva maciau laikrodi, galejau viska mastyti ir bandyti nuspeti kas vyksta biggrin.gif , nieko nejutau, isskyrus ta, kad istrauke vaika, visai neskaudejo, bet toks nenusakomas jausmas, girdejau mazylio klyksma pirma, po to ji apziurejo neonatologe, ir suvystyta sekundei man prie veido prikiso pabuciuoti wub.gif , po to siuvo, kazko dar suleido, gal doze padidino ir biski atsijungiau, girdejau neaiskius gydytoju balsus rolleyes.gif , 18 val parveze i pogimdyvine palata, 21 val mano prasymu atveze mano vaikuti, daugiau su juo nesiskyriau, kadangi negavau seimynines palatos tai isleidau vyra i namus 2 valanda nakties ir jau atsikeliau, ejau i tualeta ir nakti du kartus panesiojau vaikeli, antra para atsisakiau nuskausminamuju ir tiek smile.gif , pooperacinis skausmas pakenciamas

Nors esu uz naturalu gimdyma, bet per naturalu gimdyma ir po siuvimo skaudejo desimteriopai daugiau, va cia tai skausmas buvo per gimdyma, kad samone atsijunge ne viena karta blink.gif blink.gif blink.gif ir atrode, kad jau viskas ir tuo paciu jau atbunki nuo to skausmo, neissigaskit kiekvienai kitaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brunete @ 2007 10 03, 09:32)
O kai padaro cezarį, ar ilgai neatneša mažiuko? Ar labai būna silpna po operacijos? Ar ilgai reikia gulėti pooperacinėje palatoje?

Man iškyla labai daug klausimų  4u.gif  ir labai džiaugiuos, kad esate jūs ir atsakote  4u.gif



QUOTE(Liutaure @ 2007 10 03, 22:48)
Parasysiu trumpai kaip man buvo : padare epidura, prasidejo baisus drebulys, ranku nenulaikiau, kojos virpejo  blink.gif , paskui kai suveike viskas aprimo, atveze i operacine pradejo ruostis, uzdejo sirma ir to pasiruosimo nemaciau, pasukus galva maciau laikrodi, galejau viska mastyti ir bandyti nuspeti kas vyksta  biggrin.gif , nieko nejutau, isskyrus ta, kad istrauke vaika, visai neskaudejo, bet toks nenusakomas jausmas, girdejau mazylio klyksma pirma, po to ji apziurejo neonatologe, ir suvystyta sekundei man prie veido prikiso pabuciuoti  wub.gif , po to siuvo, kazko dar suleido, gal doze padidino ir biski atsijungiau, girdejau neaiskius gydytoju balsus  rolleyes.gif , 18 val parveze i pogimdyvine palata, 21 val mano prasymu atveze mano vaikuti, daugiau su juo nesiskyriau, kadangi negavau seimynines palatos tai isleidau vyra i namus 2 valanda nakties ir jau atsikeliau, ejau i tualeta ir nakti du kartus panesiojau vaikeli, antra para atsisakiau nuskausminamuju ir tiek  smile.gif , pooperacinis skausmas pakenciamas

Nors esu uz naturalu gimdyma, bet per naturalu gimdyma ir po siuvimo skaudejo desimteriopai daugiau, va cia tai skausmas buvo per gimdyma, kad samone atsijunge ne viena karta  blink.gif  blink.gif  blink.gif ir atrode, kad jau viskas ir tuo paciu jau atbunki nuo to skausmo, neissigaskit kiekvienai kitaip  4u.gif

man vyko panašiai, tik aš skirtingai jei galėčiau tai nesirinkčiau cezario, nes pooperacinis periodas buvo toks klaikus, kad net prisiminti nenoriu, komplikavosi man ir apturėjau galvos skausmą tokį, kad sakiau geriau pagimdyti natūraliai 10 kartų (sakau tai drąsiai, nes pirmą gimdžiau natūraliai be jokių nuskausminamųjų )nei tokį skausmą pernešti, jei kam taip atsitiktų geriausiai padeda stipri juoda kava su paracetamoliu, nors keistai skamba , bet išmėginau visokiu stipriausius nuskausminamuosius nieks nepadėjo.

apie pačią operaciją tai geri atsiminimai, neskaitant, kad labai bijojau ir krėtė nežmoniškas drebulys kiap ir kitom mamytėm. ai dar labai buvo sunku nuryti seiles, o vaikiuką atnešė tik ryte, nes mane vakare operavo verysad.gif , tai vyras su fotiku lakstė ir fotkino, ką mano lelis veikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2007 10 03, 23:34)
man vyko panašiai, tik aš skirtingai jei galėčiau tai nesirinkčiau cezario, nes pooperacinis periodas buvo toks klaikus, kad net prisiminti nenoriu, komplikavosi man ir apturėjau galvos skausmą tokį, kad sakiau geriau pagimdyti natūraliai 10 kartų (sakau tai drąsiai, nes pirmą gimdžiau natūraliai be jokių nuskausminamųjų )nei tokį skausmą pernešti, jei kam taip atsitiktų geriausiai padeda stipri juoda kava su paracetamoliu, nors keistai skamba , bet išmėginau visokiu stipriausius nuskausminamuosius nieks nepadėjo.

apie pačią operaciją tai geri atsiminimai, neskaitant, kad labai bijojau ir krėtė nežmoniškas drebulys kiap ir kitom mamytėm. ai dar labai buvo sunku nuryti seiles, o vaikiuką atnešė tik ryte, nes mane vakare operavo  verysad.gif , tai vyras su fotiku lakstė ir fotkino, ką mano lelis veikia  smile.gif

o as trbutnoreciau cezario, nes po gimdymo buvau visa suplysusi ir susiuta, tai toks skausmelis doh.gif 2 savaites ne prisesti negalejau, jau nekalbu apie ejima i tualeta doh.gif
Atsakyti
Ačiū jums visoms už pasidalijimą savo patirtimi 4u.gif Tikiuosi, viskas bus gerai. Visos ištveria ir aš ištversiu dėl savo mažuliuko wub.gif
Atsakyti
Brunete - istversi istversi ir dar kitam pasirasysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonze @ 2007 10 04, 10:17)
o as trbutnoreciau cezario, nes po gimdymo buvau visa suplysusi ir susiuta, tai toks skausmelis doh.gif  2 savaites ne prisesti negalejau, jau nekalbu apie ejima i tualeta  doh.gif


bet žinai kai ištraukia tą iš šlapimtakių šlangą tai tris dienas galvojau, kad siusioju sieros rūgštimi , o jau su dideliu vargau taip, kad geriau nieko nepasakosiu, nes jeigu nepadėjo vandeninė rimta klizma tai doh.gif
Atsakyti