Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Klaipėdoje geriausia gimdyti

QUOTE(Egliuz @ 2007 10 04, 11:27)
Brunete - istversi istversi ir dar kitam pasirasysi mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Diskuuojate apie mišinius ir seselių delsimą jo duoti. Jei jau nesinori ilgai laukti - tai pasiimkite savo mišinuką, buteliuką ir virdulį. Pačios mišinuko pasiruošite ir pamaitinsite, niekam dėkoti nereikės, vokelių kaišioti, nors tikrai tris kartus gimdžius niekada to nereikėjo daryti. smile.gif
Atsakyti
o kaip ten su tuo išvirinimu. nusipirkau jau ten būdama pientraukį. tai sesutės prieš naudojimą jį išsinešdavo pavirinti-dezinfekuoti. nu ale laukiu laukiu nesulaukiu. ėjau pati ieškoti. o jos susispietusios į būrį šnekučiuojasi. per tokius pletkus man pientraukį sugadino - kažkokia gumelė atšoko, kuri vakumą turėjo sudaryti. blyn esu pikta lig šiol.
tai aš irgi sakiau. nusipirksiu virdulį ir pati virinsiuos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2007 10 04, 16:53)
bet žinai kai ištraukia tą iš šlapimtakių šlangą tai tris dienas galvojau, kad siusioju sieros rūgštimi , o jau su dideliu vargau taip, kad geriau nieko nepasakosiu, nes jeigu nepadėjo vandeninė rimta klizma tai  doh.gif


Zinok ir man tas kateteris pats baisiausias dalykas,kai ikiso.... thumbup.gif vos samone nepraradau........ir dar koki men.skaudejo .........
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 09 17, 17:35)
drinks_cheers.gif 100 proc.tau pritariu,kaip sako mano vyras
Jei neduomina rezultatas gali nemoketi  drinks_cheers.gif 

Mano geriausia drauge gymde men .veliau po manes,ir nutare niekam nieko nemoketi.
Rezultatas.......Akusere jos gimdymo metu begiojo pas kitas moterys kurie kaip suprantu jai sumokejo. Kai jau uzejo nepakenciamas skausmas..iesjo valgyti,ji liko viena. Kai pagymde pasibaige jos pamaina ir ji liko guleti ant stalo su plysiais ,kraujojanti ir su kt.problemomis
Kita pamaina viska susitvarke,bet deja ji iki siuol gydosi.
Darikyt isvada.



Pilnai pritariau, ir man taip pat buvo, kaip tavo draugej. tik mes akušerėj vietoj sumokėjom, ji tikrai buvo ne lito neverta.o gydytojai po visko,atsidekuojant, bet nieko nesitarėm 4u.gif rezultatas, suplešyta placenta, kraujavimas, akušere viska mete ir išėjo, o gyd. Kaupaitė liko po darbo laiko, po metu teko darytis ginekologinę operaciją, greičiausis po gimdymo pasekmės ir sumoj gavosi daugiau negu tarčiaus. Antra gymdysiu tik susitarus, ne dėl saves, o dėl vaiko, patikekit kiek būna pogimdymo traumų vaikučiam, kiek invalidais būna dėl gimdimo traumų, o vaiko sveikata svarbiausisi už viską , mums plyšimai užgys, skausmas praeis, o gydytojų klaidų kartais nebepataisysi:4u:
Atsakyti
Žiūriu visos pratinat, turbūt algos milijoninės smile.gif


Mano pusseserė labai daug mokėjo, labai geram gydytojui, susitarus, Santariškėse. Pati vos nemirė nuo nukraujavimo, perpylinėjo kraują, ilgai gydėsi. Vaikas gimė su gimdymo trauma, visą gyvenimą nepagydomai- psichinė negalia. Dabar jam 5 metukai.

Darykit išvadas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 18 spalio 2007 - 00:39
QUOTE(Samta0204 @ 2007 10 05, 15:31)
Pilnai pritariau, ir man taip pat buvo, kaip tavo draugej. tik mes akušerėj vietoj sumokėjom, ji tikrai buvo ne lito neverta.o gydytojai po visko,atsidekuojant, bet nieko nesitarėm 4u.gif rezultatas, suplešyta placenta, kraujavimas, akušere viska mete ir išėjo, o gyd. Kaupaitė liko po darbo laiko, po metu teko darytis ginekologinę operaciją, greičiausis po gimdymo pasekmės ir sumoj gavosi daugiau negu tarčiaus. Antra gymdysiu tik susitarus, ne dėl saves, o dėl vaiko, patikekit kiek būna pogimdymo traumų vaikučiam, kiek  invalidais būna dėl gimdimo traumų, o vaiko sveikata svarbiausisi už viską , mums plyšimai užgys, skausmas praeis, o gydytojų klaidų kartais nebepataisysi:4u:


Oho,ziuriu cia daug kam panasiai buna unsure.gif
Ir mokejot akuserei ir taip neatsakyngai ji elgesi
As irgi jei gimdysiu antra tai tik susitarus . Nors ir susitarus turejau problemeliu,tik gerai kad laiku pastebejo ,pagide.O drauge dabar isvaziavo i Anglija,sako jei teks dar gimdyti tai tik ne Lietuvoje,nes iki siuol neaisku kas su gimda darosi...pastoviau kraujoja,menesines ziauriai skausmingos,nereguliarios,pilvo apacia skauda...

Labai mane nervoja tuos ju pietu pertraukos,suprantu kad jie irgi nori valgyti,bet kai reikia iskvesti i palata ,ar reikia misinuko vaikui tai nepriprasysi,valgo susirinke 5 zmones,galima gi kazkai suderinti ta laika, 2 -valgo ,2 dirba ir atvirksciai.

Papildyta:
QUOTE(Abo @ 2007 10 18, 01:31)
Žiūriu visos pratinat, turbūt algos milijoninės smile.gif
Mano pusseserė labai daug mokėjo, labai geram gydytojui, susitarus, Santariškėse. Pati  vos nemirė nuo nukraujavimo, perpylinėjo kraują, ilgai gydėsi. Vaikas gimė su gimdymo trauma, visą gyvenimą nepagydomai- psichinė negalia. Dabar jam 5 metukai.

Darykit išvadas wink.gif



Niekas nieko nepratina,tesiog parasom savo nuomone
Deja buna ir taip kaip tavo puseserei.. verysad.gif ...kas zin kaip ten butu jei pvz.isvis nemoketu ,gal viskas dar blogiau pasibaigtu blush2.gif
Nors graudu girdeti kad taip atsitinka,uzuojauta tavo sesutei unsure.gif
Tesiog kai sumoki gal psihologiskai lengviau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 10 05, 08:39)
o kaip ten su tuo išvirinimu. nusipirkau jau ten būdama pientraukį. tai sesutės prieš naudojimą jį išsinešdavo pavirinti-dezinfekuoti. nu ale laukiu laukiu nesulaukiu. ėjau pati ieškoti. o jos susispietusios į būrį šnekučiuojasi. per tokius pletkus man pientraukį sugadino - kažkokia gumelė atšoko, kuri vakumą turėjo sudaryti. blyn esu pikta lig šiol.
tai aš irgi sakiau. nusipirksiu virdulį ir pati virinsiuos tongue.gif

dabar jos ten stirilizuoja AVENT STERILIZATORIUJE ir tikrai nieko nebeprisidirba...nes sterilizatorius automatiskai issijungia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmute_mama @ 2007 10 18, 16:47)
dabar jos ten stirilizuoja AVENT STERILIZATORIUJE ir tikrai nieko nebeprisidirba...nes sterilizatorius automatiskai issijungia lotuliukas.gif

oho, kokia pažanga thumbup.gif nereikės temptis dar virdulio doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif Na as gimdziau be jokio susitarimo ir dar prireike extra cezario, taciau buvo viskas labai gerai. Gal prieziura priklauso nuo to ar yra salia vyras,nes maniskis buvo ir abieju pamainu akuseres buvo labai malonios. Man pasiseke kad mane operavo gyd.Kaupaite, esu jai dekinga.
Pats cezaris vyko panasiai kaip cia ne viena aprase, tik kad man niekas nepradarinejo gimdos kaklelio, nes gimdymas buvo jau prasideje, nubege vandenys. Slapimio kateterio ivedimas tikrai nebuvo toks skausmingas, taciau labai nemalonus jausmas, poto atrodo kad tuoj tuoj apsisysiosi. Dar nepaminejot, kad ta slapimo katetery issima tik praejus 5-6h po operacijos. Apie 3-4h po operacijos neleidzia gerti, o burna buna isdziuvusi kad siaubas. 1 para neleidzia valgyti, na kadangi mano cezaris nebuvo plananis tai as buvau nesenai valgiusi, o jeigu planinis tai ten jau taip buna puse paros nevalges. Man leliuka atnese po 7h. Atsikeliau kelios min pries atnesat leliuka, buvo labai sunku, labai svaigo galva ir buvo silpna, bet jau pirma nakty likau viena, pati nesiojau maziu,pati ji pervystydavau. Skaudejo pilva, bet sake kad jeigu noriu tai daryti - galiu, nieko neatsitiks, kaip kitos kad sako negali kelti vaiko del pilvo.Pienas atsirado gal i trecia para, tacisu buvo problemu su zindymu, nes pries atnesant kelckiukus mums jie gauna misinuku is buteliuko ir poto nenori imti kruties, bet mes nugalejom ir valgem kruty, ir valgom iki siol 4u.gif Nuskausminamuju neatsisakiau visa laika kol bivau ligoninej, nes viena vakare ju nesuleido tai nakty sienom ejau taip skaudejo ir ne tiek pilvo siule, kiek nugara nuo nuskausminimo. Beje, nugara skauda ir iki siol, opats nuskausminimas tikrai visai nieko nejauti, tik pradeda silti kojos ir galiausiai mataikad jas kilnoja tarsi ne tavo blink.gif
Del sterilizavimo, as vis duodavau sterilizuoti antspenius, na tai man ne karto nereikejo eiti ieskoti ju, pacios atnesdavo, matyt man pasiseke
Atsakyti
QUOTE(laizanika @ 2007 10 22, 10:01)
thumbup.gif Na as gimdziau be jokio susitarimo ir dar prireike extra cezario, taciau buvo viskas labai gerai. Gal prieziura priklauso nuo to ar yra salia vyras,nes maniskis buvo ir abieju pamainu akuseres buvo labai malonios. Man pasiseke kad mane operavo gyd.Kaupaite, esu jai dekinga.
Pats cezaris vyko panasiai kaip cia ne viena aprase, tik kad man niekas nepradarinejo gimdos kaklelio, nes gimdymas buvo jau prasideje, nubege vandenys. Slapimio kateterio ivedimas tikrai nebuvo toks skausmingas, taciau labai nemalonus jausmas, poto atrodo kad tuoj tuoj apsisysiosi. Dar nepaminejot, kad ta slapimo katetery issima tik praejus 5-6h po operacijos. Apie 3-4h po operacijos neleidzia gerti, o burna buna isdziuvusi kad siaubas. 1 para neleidzia valgyti, na kadangi mano cezaris nebuvo plananis tai as buvau nesenai valgiusi, o jeigu planinis tai ten jau taip buna puse paros nevalges. Man leliuka atnese po 7h. Atsikeliau kelios min pries atnesat leliuka, buvo labai sunku, labai svaigo galva ir buvo silpna, bet jau pirma nakty likau viena, pati nesiojau maziu,pati ji pervystydavau. Skaudejo pilva, bet sake kad jeigu noriu tai daryti - galiu, nieko neatsitiks, kaip kitos kad sako negali kelti vaiko del pilvo.Pienas atsirado gal i trecia para, tacisu buvo problemu su zindymu, nes pries atnesant kelckiukus mums jie gauna misinuku is buteliuko ir poto nenori imti kruties, bet mes nugalejom ir valgem kruty, ir valgom iki siol  4u.gif Nuskausminamuju neatsisakiau visa laika kol bivau ligoninej, nes viena vakare ju nesuleido tai nakty sienom ejau taip skaudejo ir ne tiek pilvo siule, kiek nugara nuo nuskausminimo. Beje, nugara skauda ir iki siol, opats nuskausminimas tikrai visai nieko nejauti, tik pradeda silti kojos ir galiausiai mataikad jas kilnoja tarsi ne tavo  blink.gif
Del sterilizavimo, as vis duodavau sterilizuoti antspenius, na tai man ne karto nereikejo eiti ieskoti ju, pacios atnesdavo, matyt man pasiseke


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif niekad nereikejo ieskot nieko,visad uzeidavo paklaust ar viskas ok ax.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif

gal kas turite praktikos tariantis del Cezrio, ta prasme jeigu nusprendi is anksto, kad negimdysi naturaliai o operuosiesi.. kaip i tai gydytojai ziuri, ar imanoma sutarti... tiesiog pirmas mano vaikelis gime Cezario budu tai dabar nelabai isivaizduoju kaip antra reiktu pagimdyti naturaliai blush2.gif na kolkas tai tik apmastymai.. bet jei kas turite tokios praktikos parasykite 4u.gif
Atsakyti