Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Klaipėdoje geriausia gimdyti

QUOTE(Natuke @ 2007 10 28, 17:23)
krika, tau jau laikas, atrodo?

Ar esi dar? Kaip jautiesi?

esu esu, jei per naktį nepradedu gimdyti - ryt į ligoninę unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 10 28, 23:48)
esu esu, jei per naktį nepradedu gimdyti - ryt į ligoninę  unsure.gif


Sekmes ir lengvo gymdimo drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
labux,rasau pirma kart,nes katik uzsiregistravau. ax.gif Esu biski nestuke.gif ,39 savaites,laukiam antro,o gimdyti bijau!Lankausi pas Satku,labai patenkinta esu smile.gif ,bet tartis neketinu,vistiek pati darbuosiuosi.
Atsakyti
QUOTE(aura klp @ 2007 10 29, 11:49)
labux,rasau pirma kart,nes katik uzsiregistravau. ax.gif Esu biski  nestuke.gif ,39 savaites,laukiam antro,o gimdyti bijau!Lankausi pas Satku,labai patenkinta esu smile.gif ,bet tartis neketinu,vistiek pati darbuosiuosi.

Aisku kad pati biggrin.gif (nors niekad neziniai keip ten bus gal prireiks Cezario)
Tesiog tartis yra patogiau , isakau tik savo nuomone,nes gyd.kuris taves priziurejo visa nestumo eiga,zino apie visas problemeles , puikiai zino kaulu struktura , viska zino apie esamas ir busimas ,ir buvusias lygas apie genetines problemeles seimoje ir apie kitus susirgimus , dare ehoskopijas........ir t.t
Tesiog maziau rizikos. Bet kiekvienas daro taip kaip jam patogu blush2.gif
Sekmes 4u.gif
Jei gymdimas viks sklandzii tai nera pasmes tartis,bet kai isanksto zinuoti kaip ten viskas bus verysad.gif
Manau sirdys patars kaip geriau ir intuicija drinks_cheers.gif
Ir as vis lieku prie savo nuomones kad geriau sumoketi(is savo patirtis ir is daruges,tik 1 is 100 pagimde labai lengvai be problemu ir be islaidu verysad.gif ),deja kol kas tokia keista situacija medicinoje, gal su laiku pasikeis. blush2.gif Bet spresti tik tau,manau kad viskas bus gerai,tau geriu zinoti,viskas labai priklauso nuo sveikatos,nuo nestumo eigos ir kartais nuo sekmes.....Parasyk kai turesi leliuka...papasakok kaip viskas buvo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simpatiaska: 29 spalio 2007 - 15:04
QUOTE(aura klp @ 2007 10 29, 11:49)
labux,rasau pirma kart,nes katik uzsiregistravau. ax.gif Esu biski  nestuke.gif ,39 savaites,laukiam antro,o gimdyti bijau!Lankausi pas Satku,labai patenkinta esu smile.gif ,bet tartis neketinu,vistiek pati darbuosiuosi.

Labukas
gimdyti visos bijo blush2.gif tai laikykis 4u.gif O dėl susitarimo - vistiek gydytojai savo darbą atlyks, tik psichologiškai gali būt sunkiau. Nors... viskas priklauso nuo gydytojų. Tarp kitko - o kaip kl gydytojos elgesi su nestuke.gif , kurios neužsako gimdymo? Ar skriaudžia?
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2007 10 29, 16:04)
Labukas
gimdyti visos bijo  blush2.gif tai laikykis  4u.gif O dėl susitarimo - vistiek gydytojai savo darbą atlyks, tik psichologiškai gali būt sunkiau. Nors... viskas priklauso nuo gydytojų. Tarp kitko - o kaip kl gydytojos elgesi su  nestuke.gif , kurios neužsako gimdymo? Ar skriaudžia?


4u.gif Perskaitik 8 lapus pries.....
deja skundziasi,nors jau daug kartu rasiau viskas labai priklauso nuo pamainos,nuo gyd.nuotaikos nuo busimos mamytes sveikatos....
ir niekad niebus taip kad visi liktu patenkinti ir atvirksciai......ir gymdo vissi skirtingai ir skirtingi zmones esam ir skausa pernesam skirtingai ir skirtingus harakterius turim ir gydytojams buna geru dienu buna jodu, ir t.t blush2.gif
Svarbu kad viskas kuo geriau pasibaigtu ,kad mamyte butu sveika ir vaikelis sveikas ir laimingas thumbup.gif
Galima perskaityti visa foruma, tureti savo nuomone,savo poziuri tik va kiekviena mamyte gimdys kitaip........./. nestuke.gif ,o kaip ten viskas bus.....niekas neizino,tai tas pats kaip atsakyti sau i klausima kaip ,kada tu mirsi (atsiprasau uz toki palyginima) ,tesiog tai tas pats.Jei man kas isanksto pasakytu kad pagymdisiu pati,lengvai ir be problemeliu,tai aisku nieka niekam nemokeciau thumbup.gif ,gal nusipirkciau puokste geliu ir buteli sampano.Bet jei pvz.zinociau kad viskas bus kitaip..atiduociau viska ka turiu gyvenime kad tik viskas butu gerai man ir leliukui thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simpatiaska: 29 spalio 2007 - 15:42
as taip pat manau,kad priklauso nuo personalo,ir tikiu,kad ne vienas daktaras specialiai bloga nedarys.tik turbut kiekvienam susiklosto vis kitokios aplinkybes.cia tik mano nuomone ax.gif .pirma gimdziau nesitarusi ir buvau pernesiojusi,tai issauke gimdyma.ir pinigeliu nedaviau,bet ir epidura padare ir ziurejo thumbup.gif .turbut man tiesiog pasiseke biggrin.gif
Atsakyti
as manau, kd daug kas priklauso ir nuo pacios mamytes nusiteikimo. As gal per didele optimiste, bet esu isitikinus, jei labai tikesi, kad viskas bus gerai, tai taip ir bus. thumbup.gif Bent jau kol kas sekesi
Atsakyti
Taip, Ruta, puikiai tave suprantu. Kai pagimdziau savo angeleli (beje, greitai, lengvai), irgi likau labai patenkinta gimdymo ir pogimdiminiu skyrium. Bet... pries isvaziuojant pastebejau mazulyti balta spuogiuka, tada net neitariau, kad ten auksinio stafilokoko pradzia buvo.... O vaikiuko gydytojos pavarde tai pamenu is G raides, bet ir dabar ja pamacius atpazinciau gun_bandana.gif . Aciu gydytojai Tirosko is naujagimiu skyriaus - po 2 sav. issikapanojom su antibijotiku ir Dievulio pagalba. Dabar maziukui viskas gerai, tik pradzioj motorikos vystymasis buvo sutrikes, bet masaziuku pagalba viska atstatem. thumbup.gif

Vat tik dabar to auksinio ir vel baisiausiai bijau - busimas mamytes tiria tik del streptokoku. Bet ta klausima dar atskirai aptarsiu su priziurincia gydytoja Kiseliova. Tikiuos, viskas bus gerai si karta, ir is ligonines nereikes vaziuoti i kita ligonine. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta25 @ 2007 10 28, 17:39)
As neseniai gimdziau, su akusere Egidija nesitarusi  thumbup.gif  esu patenkinta per tris val pagimdziau 4015 kg mergyna, nieko nemokejau, po gimdymo mama jai 100 lt simboliskai dave,  o gimdykloj jauciausi kaip karaliene, visi sokinejo gloste ir rupinosi ( tiesa mane gavo kirpti nes mazoji vazinejo pirmin atgal tai kad nebutu jokiu problemeliu)

gimdykla esu nereliai patenkinta pogimdyviniu irgi, bet vaiku gydytoja kuri ten mus apziurejo  gun_rifle.gif  gaila pavardes nepaziurejau (mum pirma diena atsirado pulingi spuogiukai ji man aiskino jog praeis, praejo su antibijotikasi ir auksinio stafilokoko diagnoze) uztad sypsodamais pasiule po 2 ju dienu namo....kad statistikos nesugadintumem... verysad.gif

blink.gif blink.gif blink.gif o kuom tas stafilokokas pasizymi ? is kur reikia supratsi ? blink.gif bln bet cia tai be zodziu ...
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2007 10 29, 16:04)
Labukas
gimdyti visos bijo  blush2.gif tai laikykis  4u.gif O dėl susitarimo - vistiek gydytojai savo darbą atlyks, tik psichologiškai gali būt sunkiau. Nors... viskas priklauso nuo gydytojų. Tarp kitko - o kaip kl gydytojos elgesi su  nestuke.gif , kurios neužsako gimdymo? Ar skriaudžia?


Tris gimdžiau nesitarusi ir niekas neužgauliojo, nešaukė, nekoneveikė, o normaliai priėmė mano kruopiukus. wub.gif
Ketvirtą lotuliukas.gif gimdysiu irgi Klaipėdoje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta25 @ 2007 10 28, 21:01)
mus isleido namu atejusi pediatre i namus liepe vaziuoti i vaiku ligonine is ten tik siandien gryzom 12 dienu ten buvom 10 dienu antibijotikai, lasalines ir t.t....
Papildyta:
turejo tikrinti bet netikrino, pastebeti pastebejo ir issiunte kad "nepagerintume" statistikos....ligininei vaiki nuramino: sako kaip manote kodel jus greitai namo isleido? opas juos dazniausia greitai isleisti atvaziuoja stafilokoku gydytis


O, kosmaras doh.gif
But idomu zinot kokia tai gyd...
Atsakyti