Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Klaipėdoje geriausia gimdyti

QUOTE(Natuke @ 2007 10 27, 00:42)
Merginos, ar kas nors gimdėt Klaipėdos Universitetinėje Ligoninėje?

tai kad mes tik ten ir gimdom mirksiukas.gif Gimdymo namai pas mus vieni mirksiukas.gif
Atsakyti
tai jus taip atkakliai vadinot juos gimdymo namai, aš pagalvojau, kad Klaipedoj yra atskirai spec gimdymo namai, pvz kaip Vilniuje blush2.gif Aš visai nesigaudu kas Kl kas - esu iš viln
Atsakyti
Ar galima ten lankyti konsultaciją, ar labai brangiai yra? Iš karto atiprašau - negalėjau visos temos peskaityti blush2.gif
Atsakyti

O pries kiek laiko einate tartis del gimdymo su gydytoju? ax.gif
Atsakyti
O apie gyd. Maciulionyte gal kas komentaru turite? Sako labai maloni, pati esu ja maciusi kaip su pacientais bendrauja, man pasirode thumbup.gif , bet nesu asmeniskai lankiusis, zinau, kad ir gimdymus priimineja...
Atsakyti
QUOTE(Saiva @ 2007 10 28, 09:31)
O apie gyd. Maciulionyte gal kas komentaru turite? Sako labai maloni, pati esu ja maciusi kaip su pacientais bendrauja, man pasirode  thumbup.gif , bet nesu asmeniskai lankiusis, zinau, kad ir gimdymus priimineja...

Maloni? unsure.gif
Ne tas zodis,-man si gydytoja nereali bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Trecia vaika tik pas ja noreciau gimdyti.

Su ja ir del cezario galima susitarti mirksiukas.gif
Na,man buvo biskiuka kitaip, dvyniai, tai cezari lengvai sutiko padaryti...ale neprireike tongue.gif su Maciulionyte pagimdziau abi kruopas pati thumbup.gif

Ir Sima norejo cezario, ale irgi su Maciulionyte pagimde pati biggrin.gif

Jau buvau cia kazkada rasiusi, kad su sita gydytoja nebijociau net ir stoty gimdyti, jausciausi saugi rolleyes.gif
Atsakyti
krika, tau jau laikas, atrodo?

Ar esi dar? Kaip jautiesi?
Atsakyti
As neseniai gimdziau, su akusere Egidija nesitarusi thumbup.gif esu patenkinta per tris val pagimdziau 4015 kg mergyna, nieko nemokejau, po gimdymo mama jai 100 lt simboliskai dave, o gimdykloj jauciausi kaip karaliene, visi sokinejo gloste ir rupinosi ( tiesa mane gavo kirpti nes mazoji vazinejo pirmin atgal tai kad nebutu jokiu problemeliu)

gimdykla esu nereliai patenkinta pogimdyviniu irgi, bet vaiku gydytoja kuri ten mus apziurejo gun_rifle.gif gaila pavardes nepaziurejau (mum pirma diena atsirado pulingi spuogiukai ji man aiskino jog praeis, praejo su antibijotikasi ir auksinio stafilokoko diagnoze) uztad sypsodamais pasiule po 2 ju dienu namo....kad statistikos nesugadintumem... verysad.gif
Atsakyti
[

gimdykla esu nereliai patenkinta pogimdyviniu irgi, bet vaiku gydytoja kuri ten mus apziurejo gun_rifle.gif gaila pavardes nepaziurejau (mum pirma diena atsirado pulingi spuogiukai ji man aiskino jog praeis, praejo su antibijotikasi ir auksinio stafilokoko diagnoze) uztad sypsodamais pasiule po 2 ju dienu namo....kad statistikos nesugadintumem... verysad.gif
[/quote]

Na nieko sau doh.gif su auksiniu stafilokoku namuo 2 diena,jei man ten kas nors pasakytu toki dalyka...sunku ir pasakyti ka buciau padarusi.....manau ta gydytoja jau ten nebedirbtu g.gif
Kaip anksciau niekas nepastebejo kad vaikelis turi stsfilokoka,ir dar pati pavoingiausia ...auksini....... doh.gif
Va tau ir prieziura................ verysad.gif Seip dar pries gymdima turejo patikrinti,nes dazniausiai pati mama ir uzsikrecia stafilokoku (nes pas nescia moteri je aktivojasi)
Atsakyti
Ruta, baisu

tai ar išleido jus antrą dieną namuo, ar vis gi išsigydėtės ligoninėje?
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2007 10 28, 19:34)
Ruta, baisu

tai ar išleido jus antrą dieną namuo, ar vis gi išsigydėtės ligoninėje?


mus isleido namu atejusi pediatre i namus liepe vaziuoti i vaiku ligonine is ten tik siandien gryzom 12 dienu ten buvom 10 dienu antibijotikai, lasalines ir t.t....
Papildyta:
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 10 28, 18:50)
Kaip anksciau niekas nepastebejo kad vaikelis turi stsfilokoka,ir dar pati pavoingiausia ...auksini....... doh.gif
Va tau ir prieziura................ verysad.gif Seip dar pries gymdima turejo patikrinti,nes dazniausiai pati mama ir uzsikrecia stafilokoku (nes pas nescia moteri je aktivojasi)



turejo tikrinti bet netikrino, pastebeti pastebejo ir issiunte kad "nepagerintume" statistikos....ligininei vaiki nuramino: sako kaip manote kodel jus greitai namo isleido? opas juos dazniausia greitai isleisti atvaziuoja stafilokoku gydytis
Atsakyti
Siaubas

isivaizduoju, grįžti po visko namo, galvoji - viskas baigėsi, norisi tik ilsėtis namuose ir džiaugtis vaikeliu, o čia - dar dvi savaites ligoninėje.... blink.gif fear.gif
Atsakyti