Įkraunama...
Įkraunama...

Endoskopinis tyrimas - gastroskopija

Sveiki, gal kam nors teko Kardiolitoje pas J.Stanaiti ryti zarna su narkoze?
Kaip ispudziai?

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 12 25, 23:40)
Atsiprasau,bet labai vaikiskas poziuris smile.gif Kiekvienas is musu esame skirtingi ir skirtingai viska toleruojame. Sakot,narkoze kenkia...o kai po tyrimo pora dienu raitaisi nuo skausmo ir visiskai nieko negali valgyti,tik skyscius,nes nuo stemples spazmu viskas soka atgal? Cia sveikatai gerai? man negalejo net zarnos istraukti,paskui trauke jega per spazmus,aisku,viskas ten gerai issidraske,tyrimo metu nezmoniskai skaudejo skrandi-spazmavo viskas.Kaip atrodo,ar imanoma tokiom salygom gerai apziureti ir tiksliai nustatyti diagnoze? Taip spazmuojant ten paprasciausiai nieko normaliai nesimato. O pilnos,tikros narkozes sitam tyrimui niekas nedaro,daroma tik premedikacija (pagal kenksminguma galima prilyginti migdanciuju/raminanciu vaistu poveikiui) tam momentui,pilnai "neisjungia". Ir po tyrimo nieko neskauda,jokiu nemaloniu pojuciu,iskart gali valgyti ir gerti,+ atpalaiduotas skarndis ir gydytojas gali tiksliai apziureti ir nustatyti teisinga diagnoze,o ne issaukta spazmu. Taip kad kiekvienam yra skirtingai su situo reikalu,vieni gali,kiti ne smile.gif As,pvz,ta pati galiu pasakyti apie bronchoskopija-apie sita tyrima pripasakoja vsokiu siaubu baubu neimanomu,kaip ten dusina,skauda ir pan,-man nieko panasaus nebuvo,jei reiketu vel-jokiu problemu,nieko ten baisaus nematau,nu bet kitas zmogus gali ir nepernesti tos proceduros smile.gif

Visiskai pilnai pritariu. Vienam kaip pasikt nueit ta procedura , kitam pasekmes ir psichologine trauma.
Man dare paprasta gastroskopija pries 18 metu, uzteko, daugiau nenoriu.
Eisiu su narkoze.
Sitokios prievartos Gistapo stiliumi kenteti tikrai neturiu jokio noro.
Atsakyti
QUOTE(pukpuk @ 2017 08 02, 15:33)
Visiskai pilnai pritariu. Vienam kaip pasikt nueit ta procedura , kitam pasekmes ir psichologine trauma.
Man dare paprasta gastroskopija pries 18 metu, uzteko, daugiau nenoriu.
Eisiu su narkoze.
Sitokios prievartos Gistapo stiliumi kenteti tikrai neturiu jokio noro.


Man su vaikisku dare, irgi nenorejau su paprastu daryti, o kai geras gastroenterologas tai per pora minuciu viska padaro, o vaikiska tai plonas endoskopas.
Atsakyti
QUOTE(orangesun @ 2017 08 04, 18:50)
Man su vaikisku dare, irgi nenorejau su paprastu daryti, o kai geras gastroenterologas tai per pora minuciu viska padaro, o vaikiska tai plonas endoskopas.

Tai pasirodo tu ne tokia ir sveika? Visgi gal reikia tas žarnas valytis tada? mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveikos,

O ka manote ar galima darytis endoskopija anstyvame nestyme?

Atsakyti