Įkraunama...
Įkraunama...

Endoskopinis tyrimas - gastroskopija

QUOTE(jolantike1 @ 2014 07 15, 17:48)
ar geras gydytojas? nezinau pas kuri eiti

Geras. Turejau darytis su narkoze pas ji tyrima,bet staiga labai pablogejo, pasiskambinau,prieme,bet anesteziologo nebuvo,tai ekstra padare be nejautros,salyginai neblogai praejo tyrimas, isgyvenau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2014 07 15, 19:45)
Geras. Turejau darytis su narkoze pas ji tyrima,bet staiga labai pablogejo, pasiskambinau,prieme,bet anesteziologo nebuvo,tai ekstra padare be nejautros,salyginai neblogai praejo tyrimas, isgyvenau smile.gif

as labai bijau.. o pati pasirinkai su narkoze? man net nesake,kad galima su narkoze. pas Jasinska uzrase ir viskas
Atsakyti
QUOTE(jolantike1 @ 2014 07 15, 19:59)
as labai bijau.. o pati pasirinkai su narkoze? man net nesake,kad galima su narkoze. pas Jasinska uzrase ir viskas

Mane endoskopijai jis pats rašė, aš pas jį ėjau į konsultaciją kaip pas gastroenterologą, tai pasakiau, kad sunkiai pernešu tyrimą, sunku jį atlikt, nes viskas spazmuoja. Tai paskyrė su narkoze, bet kaip minėjau, neišlaukiau, bet gydytojas priėmė mane, ir net palaukė, nes važiavau iš pajūrio, ir atsibeldžiau jo darbo pabaigoj.
Atsakyti
Labai atsiprasau kad cia rasau ne i tema,bet si zinute skirta Birzele5 forumietei. As negaliu jai parasyti atgal asmenines zinutes del endoskopinio tyrimo,kadangi man uzraso (Šis pranešimas negali būti išsiųstas, kadangi gavėjas negali naudotis asmeninių pranešimų gavikliu arba jis yra užpildytas.) Jei perskaitysit cia,pabandykit issivalyti gautas zinutes ir parasykit dar karta man,kad galeciau jums atsakyma parasyti.
Atsakyti
Sveikos,
Sakykit, kurios jau "patyrusios" sioje srityje (endoskopijos). Ar yra reiksmes, koks gydytojas ta procedura atlieka? Ar nuo gydytojo priklauso proceduros "malonumas" ? g.gif

Uzsirasiau antakalnio poliklnikoj pas Jasinska, bet paskaiciau, kad kitoms jis grubus ir pan.
Pirma karta eisiu ryti tos zarnos, baimes pilnos kelnes. Nenoreciau kartot proceduros del gydytojo nekompetencijos ar pan. Todel norisi iskart pakliuti pas toki, kur nebereiktu kartot blush2.gif

Gal kas galit rekomenduot pas ka eiti? Turiu siuntima ir galiu bet kurioje poliklinikoje uzsirasyti...
Atsakyti
[quote=Blue_rose,2014 11 21, 14:21]
Sveikos,
Sakykit, kurios jau "patyrusios" sioje srityje (endoskopijos). Ar yra reiksmes, koks gydytojas ta procedura atlieka? Ar nuo gydytojo priklauso proceduros "malonumas" ? g.gif

Uzsirasiau antakalnio poliklnikoj pas Jasinska, bet paskaiciau, kad kitoms jis grubus ir pan.
Pirma karta eisiu ryti tos zarnos, baimes pilnos kelnes. Nenoreciau kartot proceduros del gydytojo nekompetencijos ar pan. Todel norisi iskart pakliuti pas toki, kur nebereiktu kartot blush2.gif

Gal kas galit rekomenduot pas ka eiti? Turiu siuntima ir galiu bet kurioje poliklinikoje uzsirasyti...
[/quote
Is nemazos patirties sioje srityje galiu teigti, jog nuo gydytojo labai daug priklauso. Bet, kad tyrima su narkoze daryt??? Na gi ne vaikai esam, kad iki tokiu krastutinumu, narkoze sveikatai ne geruoju atsiliepia. As nuo treciu savo gyvenimo metu net nesuskaiciuosiu kiek jau rijus zarna, nemaloni procedura, bet jei reikia tai reikia smile.gif Atsiprasau del rasybos, telefone nera LT rasmenu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fame @ 2014 12 16, 01:29)
Is nemazos patirties sioje srityje galiu teigti, jog nuo gydytojo labai daug priklauso. Bet, kad tyrima su narkoze daryt??? Na gi ne vaikai esam, kad iki tokiu krastutinumu, narkoze sveikatai ne geruoju atsiliepia. As nuo treciu savo gyvenimo metu net nesuskaiciuosiu kiek jau rijus zarna, nemaloni procedura, bet jei reikia tai reikia  smile.gif

Atsiprasau,bet labai vaikiskas poziuris smile.gif Kiekvienas is musu esame skirtingi ir skirtingai viska toleruojame. Sakot,narkoze kenkia...o kai po tyrimo pora dienu raitaisi nuo skausmo ir visiskai nieko negali valgyti,tik skyscius,nes nuo stemples spazmu viskas soka atgal? Cia sveikatai gerai? man negalejo net zarnos istraukti,paskui trauke jega per spazmus,aisku,viskas ten gerai issidraske,tyrimo metu nezmoniskai skaudejo skrandi-spazmavo viskas.Kaip atrodo,ar imanoma tokiom salygom gerai apziureti ir tiksliai nustatyti diagnoze? Taip spazmuojant ten paprasciausiai nieko normaliai nesimato. O pilnos,tikros narkozes sitam tyrimui niekas nedaro,daroma tik premedikacija (pagal kenksminguma galima prilyginti migdanciuju/raminanciu vaistu poveikiui) tam momentui,pilnai "neisjungia". Ir po tyrimo nieko neskauda,jokiu nemaloniu pojuciu,iskart gali valgyti ir gerti,+ atpalaiduotas skarndis ir gydytojas gali tiksliai apziureti ir nustatyti teisinga diagnoze,o ne issaukta spazmu. Taip kad kiekvienam yra skirtingai su situo reikalu,vieni gali,kiti ne smile.gif As,pvz,ta pati galiu pasakyti apie bronchoskopija-apie sita tyrima pripasakoja vsokiu siaubu baubu neimanomu,kaip ten dusina,skauda ir pan,-man nieko panasaus nebuvo,jei reiketu vel-jokiu problemu,nieko ten baisaus nematau,nu bet kitas zmogus gali ir nepernesti tos proceduros smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas turit svieziu atsiliepimu apie A.Jasinska (Antakalnio poliklinika)? girdejau lyg ir neblogas..
uzsirasiau pirmadieniui gastroskopijos tyrimui pas ji..jau dabar net kratausi is baimes fear.gif nebezinau net kaip iki to pirmadienio dagyventi, visos mintys tik apie si tyrima..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Majukas_: 23 rugsėjo 2015 - 15:28
Merginos prisiskaitot ir bijot, geriau neskaitytumet. Atlikau tyrimą vakar, viskas įvyko taip greitai, kad net pavėluotai supratau kas buvo, pasidarė silpna, bet vyras ačiū dievui šalia buvo, pasedejom, grįžau namo ir valgyt smile.gif tyrimo metu buvo keista, bet kad spazmai būtų ar dar kokie atliekami jausmai tai nieko nebuvo. Vienintelis dalykas tik tas, kad truputį skauda gerklę, kai traukė žarna matyt šiek tiek sudirgino, bet daugiau nei vieno nusiskundimo neturiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shantellute: 05 kovo 2016 - 07:42
Tyrimas darytas iš viso 3 kartus. Įspūdis apie procedūrą, sakyčiau, vienareikšmiškai priklauso nuo ją atliekančio gydytojo: pirmąjį kartą ir ašarojau, ir springau, ir vos ne spardžiausi (sakyčiau, kad normalu, kai gydytoja nei pataria, kaip kvėpuoti, nei sako, ką darys ir kokie dėl to pjūčiai galimi, o tiesiog grūda "žarną" giliau) , o gydytoja aiškino, kad kitą kartą, jei reikėtų, tai siūlytų narkozę naudoti doh.gif , kitus kartus - su šypsena išėjau ir dėkojau gydytojui (pasirinkau pagal atsiliepimus gyd. J. Stanaitį, dėl ko visiškai nesigailiu thumbup.gif ) už lengvą ir greitą procedūrą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gulcan: 12 kovo 2016 - 11:41
Tema nelabai aktyvi, bet gal būtų klaipėdiečių, galinčių patarti kur ir pas kokį gydytoją darytis šią procedūrą ? Po pirmą kartą darytos procedūros liko klaustukų, gydytojas ne viską padarė, kad tiksliai nustatyti diagnozę, tai sekantį kartą norėtųsi tikrai darytis pas gerą gydytoją ? Gal kas pasidalins patirtimi kur darėtės Klaipėdoje ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klaudijaaa: 28 birželio 2017 - 12:17
Biopsija nepadare??
Atsakyti