Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinė pasaka

QUOTE(babuska @ 2006 12 05, 00:45)
Grazi nuotrauka. Tikrai. Bet man kazkodel primena helovina  blush2.gif  ax.gif

man irgi blush2.gif

QUOTE(Veitė @ 2006 12 05, 10:52)
ir man zuikis jėga thumbup.gif  wub.gif Subtili, neperkrauta nuotraukytė wub.gif Nes kitos, tai man primena turgų- prikišta visko dauk,- ko reikia ir ko nereikia doh.gif Bet čia tik asmeniniai mano pastebėjimai rolleyes.gif

na tai juk pasaka, ne atvirukas. paziurekit pasakas, ten visko daug mirksiukas.gif

mes ka tik issiuntem savo "sedevra", tik dar nepatvirtino ax.gif


"stebuklo belaukiant" man nemiela blush2.gif tos angelo akys blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama22: 05 gruodžio 2006 - 11:13
Jau turiu savo pasakas-favorites thumbup.gif :
http://www.supermama...p...w&phid=9390
http://www.supermama...p...w&phid=9408
Atsakyti
Visos nuotraukos labai gražios (nes juk visos darytos su meile), smile.gif laukiu, kada galėsiu balsuoti, bet balsą bus sunku atiduoti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmoshka: 05 gruodžio 2006 - 11:47
QUOTE(mama22 @ 2006 12 05, 12:03)
man irgi  blush2.gif
na tai juk pasaka, ne atvirukas. paziurekit pasakas, ten visko daug  mirksiukas.gif

mes ka tik issiuntem savo "sedevra", tik dar nepatvirtino  ax.gif
"stebuklo belaukiant" man nemiela  blush2.gif tos angelo akys  blink.gif


Aš tą irgi pastebėjau. Šalta.

Aš irgi manau, kad nuotraukoje turėtų atsispindėti pasaka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2006 12 04, 23:45)
Grazi nuotrauka. Tikrai. Bet man kazkodel primena helovina  blush2.gif  ax.gif

Gal žinot - yra toks miuziklas "Košmaras prieš Kalėdas", kurį LTV rodys Kūčių dieną, kaip labai Kalėdišką rolleyes.gif Esmė ta, kad ten Helovino miesto gyventojai nusprendžia pavogti Kalėdų senį ir patys surengti Kalėdas savo supratimu tongue.gif Priruošia dovanų - visokių pabaisų, nukirstų galvų ir pan. Paskui viskas, aišku, stoja į savas vėžes biggrin.gif Bet tai rodo, kad pasakų yra visokių - tik duok valią fantazijai mirksiukas.gif
Man šitos nuotraukytės techninė pusė patinka thumbup.gif Vaikučių nuotrauka puiki panaudota, graži kompozicija, viskas, rodos, ten, kur turi būti 4u.gif
Gal truputį saldoka g.gif Bet to saldumo yra visur - vienur daugiau, kitur mažiau, - bet jau pati tema ir nuotraukų "gražinimas" tarsi tam įpareigoja tongue.gif
Atsakyti
Man pakolkas sita mieliausia wub.gif -aisku laiko dar dauk liko,tai gali atsirasti ir mielesniu iki konkurso pabaigeles... biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
jau ir musu pasaka dalyvauja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kol laukiame naujų nuotraukų konkurse, užsukite pabalsuoti kūrybinio konkurso finale už gražiausią sveikinimą Peliukui Mikiui balsuojame čia: Ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 12 05, 14:38)
Kol laukiame naujų nuotraukų konkurse, užsukite pabalsuoti kūrybinio konkurso finale už gražiausią sveikinimą Peliukui Mikiui balsuojame čia: Ačiū  bigsmile.gif

pabalsavau, tik kodel nerodo balsavimo rezultatu? g.gif blush2.gif
Atsakyti
valio, ir mūsų foto patvirtino thumbup.gif
šiaip labai jau čia subtilus vertinimas, vieniem patinka pasakiški motyvai, kitiem kažkas romantiško.

man kolkas irgi su kiškiu gražiausia. wub.gif
Atsakyti
http://www.supermama...p...w&phid=9394 man sita faina ,linksmuoliska ,ir tie nykstukeliai tokie wub.gif
Atsakyti
Man irgi šita prie širdies kažkaip smile.gif
Atsakyti