Įkraunama...
Įkraunama...

Priešmokyklis ugdymas

Kur geriau priešmokyklinukui- darželyje ar mokykloje, dar priklauso ir nuo šeimos. Mano mokykloje kur dirbu, šiemet neliko priešmokyklinės klasės, ją perkėlė į darželį, nes visi tėvai yra dirbantys ir jiems ramiau, kai vaikas visą dieną yra prižiūrimas ( daržely išbūna iki darbo pabaigos, o mokykloje būna tik 4 pamokos ir pusę 12 jau kulniuok namo. O namie nieko nėra).
Atsakyti
Mano mergina lanke darzeli nuo 3 metu, o dbr tame paciame darzelyje ir priesmokykline grupe. Vaikams labai gerai, pramoksta skaityti, suvokia kas per daiktas, pamokeles, bus. Tevams taip pat patogu - vaikai pavalge, saugus smile.gif

Atsakyti
leiskit vaikyste pasidžiaugti, prisimokys jis dar užtektinai daug metų. Lai lavinasi sava eiga ir pagal amžių mirksiukas.gif
[/quote]
thumbup.gif Aš irgi už tai thumbup.gif Mes į priešmokyklinę ruošiames nuo 6, dar suspės! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 09 26, 09:28)

Jei neramu, pasidarykit brandumo mokyklai testą ir viską juo išsiaiškinsit  4u.gif



Kur galima rasti brandumo mokyklai testą?
Atsakyti
smile.gif Manau, kad man patinka mano skaitoma knyga: Einstein never used flashcards, or why our children have to play more and memorise less. Visi "pranašumai", įgyti rašinėjant į sąsiuvinius nuo 3 ar 5 metų ilgainiui išnyksta, o niekad niekaip nelavinti, bet tikrą vaikišką vaikystę turėję vaikai greit pirmuosius dar ir pralenkia. Pagaliau gyvenam laikais, kai ne tik apie IQ, bet ir apie MQ, ir E - IQ svarbą prabilta ir ne tai, kas išmokstama (atkartoti), o tos galios, kurios vaike išlavinamos - fantazija, jautrumas, emocinė pusiausvyra ir socialinis brandumas, akivaizdu, tampa vertingesnės už gebėjimą skaityt nuo 3....
Atsakyti
Sūnus lanko priešmokyklinę grupę nuo beveik 6 metų. TAme pačiame darželyje, kur visą laiką buvo. Pretenzijų nereiškia, ta pati aplinka, mato ir buvusią auklėtoją, pasikalba. Bet, svarbu turbūt ne tas, kur lanko, o pas ką lanko, pas kokią auklėtoją - skatinančią vaiko pažinimą ar ne.
Skaityti išmokome (dar ne labai gerai, paskiemenuoja) namie, kai buvo laiko tuo užsiimt. Dabar pats skaitinėja užrašus, kur tik randa. O gerai išmoks mokykloje - juk tam ten ir eis biggrin.gif .
Atsakyti
blink.gif blink.gif o kokiu stebuklu jus norite is penkiamecio? rasytojo, dalininko, muzikanto? penkiametis pagal siuolaikines ugdymo programas turi pazinti savo vardo garfini vaizda, garsa, kuriuo prasideda jo vardas.
ir priesmokyklinukas neprivalo skaityti. saunu jei jis tai geba, nuo to tik jam geriau biggrin.gif taciau pikta klausytis, jog mama nemato jokio darzelio indelio. o ar negali buti, kad tik darzelio deka vaikui geriau sekasi ir mokykleleje. nejau darzelyje vaikas nebendrauja su kitais, nevarto knygeliu, nepazista ji supanciu daiktu? manau bet kokia patirtis vaikui yra svarbi. zinoma jus turite teise pasirinkti ugdymo istaiga, taciau vaikutis privalo lankyti priesmokykline grupe. nes vis labiau pastebim, kad tevai kuo toliau tuo maziau bendrauja su vaikais, todel prasteja ju kalba, skurdeja zodynas, suvokimas, atmintis. tai bent priesmokyklineje grupeje dirbdamos savo darba aukletojos lavins vaiko gebejimus rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
net nekilo klausimo ar vest vaiką į priešmokykline grupe ar ne,man kyla klausimas kada vaikas yra tam pasiruošęs,rudenį ji turėtų jau eit į priešmokyklinę grupę,gruodžio pirmąja jai sueis 6 metukai,tada nepaisprendžiu ar leist šiemet ar ne,nes mūsų darželyje du metus priešmokyklinuke būt negali
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kulebam: 25 kovo 2008 - 20:18
mano vaikas lankė priešmokyklinę klasę nuo 6 metų, manau, kad tai pagalba vaikui, nes tie kurie atėjo į pirmą klasę be pasiruošimo turėjo vargelio su raidelėm ir skaičiukais book.gif
Atsakyti
As tai tik uz priesmokyklinio ugdymo grupe darzelyje thumbup.gif nes vaikui dar sunku sedeti suole ax.gif Be to mokykloje jau prasideda akademinis mokymas, kuris slegs vaiko pecius 12 metu tai kodel neleisti jam pasidziaugti vaikyste, kuri yra tokia trumpa 4u.gif
Nesutinku su mamomis, kurios teigia, kad darzelyje pedagoges neparuosia vaiku mokyklai schmoll.gif schmoll.gif Paruosia ir dar netgi geriau negu mokykloje mirksiukas.gif (aisku ne visuose 100 proc)
O zaidimas yra vaiko pagrindine veikla, ji yra artimiausia ir suprantamiausia vaikui. Todel per zaidima ismokstama daug daugiau dalyku, negu akademiskai mokant mirksiukas.gif Ir be to, kas suaugusiam atrodo bereiksmis zaidimas (nieko neveikimas) vaikui buna sudetinga, bet naudinga veikla doh.gif
Atsakyti
Aš už priešmokyklines pamokėles.Vaikas lanko Zuikio Puikio mokyklėlę, tai kiek daug vaikučių per pamokėles sėdi su mamytėmis , nes jie nedrąsūs , tiesiog bijo likti vieni , o į mokyklėlę eina su dideliu noru.Vaikas turi pratintis prie aplinkos , prie grupinio darbo , bendravimo su kitais vaikučiais.Pastebėjau , kad dabar vaikučiai daug lepesni , jautresni , tad tik priešmokyklinėse mokyklėlėse vaikai įgys reikalingos patirties. Ir kuo anksčiau tuo geriau. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif sveiki, norėjau šiokios tokios informacijos sužinoti kur geriau leisti vaiką į paruošiamąją grupę mokykloje ar darželyje

pliusai ir minusai

ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti