Įkraunama...
Įkraunama...

Priešmokyklis ugdymas

QUOTE(jurgitux1978 @ 2009 02 22, 20:34)
4u.gif  sveiki, norėjau šiokios tokios informacijos sužinoti kur geriau  leisti vaiką į paruošiamąją grupę mokykloje ar darželyje 

pliusai ir minusai

ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Pliusai darželio: priimtinas vaikams dienos režimas, galima palikti visai dienai, vaikai pavalgę kelis kartus dienoje.
Pliusai mokyklos:vaikas pratinasi prie mokyklos aplinkos, daugiau laiko skiriama įv. pratyboms...bet...būna tik iki pietų,o tai sudaro problemą dirbantiems tėveliams.
Aš tai leisčiau į darželį, tegul dar pasidžiaugia vaikyste. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sonsa @ 2009 02 22, 23:34)
Pliusai darželio: priimtinas vaikams dienos režimas, galima palikti visai dienai, vaikai pavalgę kelis kartus dienoje.
Pliusai mokyklos:vaikas pratinasi prie mokyklos aplinkos, daugiau laiko skiriama įv. pratyboms...bet...būna tik iki pietų,o tai sudaro problemą dirbantiems tėveliams.
Aš tai leisčiau į darželį, tegul dar pasidžiaugia vaikyste. 4u.gif



ačiū už išsakytą nuomone 4u.gif

laukiu daugiau pasisakymų smile.gif
Atsakyti
Manau ir aš leisiu darželyje,nebent dauguma grupės išeis į mokyklą.Spės dar ištikro prisipratinti dar prie tos mokyklos,o ir visą dieną užimti.
Atsakyti
o kaip manote gal mokykloje geriau paruošia negu darželyje, man tai irgi labiau priimtinesnis darželis.mano tai nelabai nori mokytis, net visų raidžių nemoka doh.gif o apie rašymą tai jau ir nekalbu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitux1978 @ 2009 02 24, 17:41)
o kaip manote gal mokykloje geriau paruošia negu darželyje, man tai irgi labiau priimtinesnis darželis.mano tai nelabai nori mokytis, net visų raidžių nemoka  doh.gif o apie rašymą tai jau ir nekalbu  verysad.gif

Viskam savas laikas. Vaikui pusmetis daug ką reiškia. O mokykloje paruosiamos grupės tiems vaikams geriau, kurie nelankė darželio. Kad priprastų prie mokyklos ir t.t. Tiek darželyje, tiek mokykloje dirbama paruosiamose pagal tą pačią programą.Skaityti tikrai niekas nemokina. Tam mokykla pradinė.Su raidėm susipažįsta, bet jei nelenda vaikučiui į galvelę, tai niekas ir nebruka per prievartą, išmoks vėliau...
Atsakyti
QUOTE(jurgitux1978 @ 2009 02 24, 16:41)
o kaip manote gal mokykloje geriau paruošia negu darželyje, man tai irgi labiau priimtinesnis darželis.mano tai nelabai nori mokytis, net visų raidžių nemoka  doh.gif o apie rašymą tai jau ir nekalbu  verysad.gif

Nemanau, kad skiriasi paruosimas del to, kur vaikas buvo ruosiamas mokyklai. Daug svarbiau, koks pedagogas ruosia ir dar labai nuo vaiko noru ir gebejimu viskas priklauso. g.gif
Atsakyti
Ir aš manau, kad skiriasi paruošimas darželyje ir mokykloje.Na ir, aišku, nuo pedagogo daug kas priklauso. Sesers vaikas eina į paruošiamą gr. mokykloje, o mano - į paruošiamą gr. darželyje. Pasikalbam ir susidarau vaizdą(stengiuos matyt objektyviai), kad darželyje daugiau veiklos. Jie turi laiko pažaisti, daugiau pabendrauti, (pas maniškį dar vykdoma Zipio programėlė), maždaug kas mėnesį atvyksta spektakliukai, koncertukai, švenčia šventes, per atostogas gali eiti į darželį(mokyklėlėj-ne).Taigi, ne tik pasimoko. Beje, kaip čia kažkas rašė, kad nemoko skaityti.Pas mano sūnų darželyje ikimokyklinukus moko(pati matau, kaip auklėtoja su 1 vaiku raideles dėlioja ir skaito).Sakė auklėtoja, kad tik 2 vaikams dar nesigauna. ax.gif Sako, bet mes ir neskubinam, nes turi ateiti noras ir suvokimas, kaip tai daryti. mirksiukas.gif O pvz. sesers ikimokyklinukas dar tik su keliom raidėm susipažinę mokyklinėje grupėje. Taigi, tokie pastebėjimai. Aišku, gal kitose mokyklėlėse kitaip rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo N-e-r-i-n-g-a: 27 vasario 2009 - 10:45
smile.gif sveikutes noriub jusu patarimo.kur geriau vesti savo dukryte i paruosema .i mokyklele ar dar darzelje palikt. paparuosemoj. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 03 17, 19:45)
smile.gif Manau, kad man patinka mano skaitoma knyga: Einstein never used flashcards, or why our children have to play more and memorise less.  Visi "pranašumai", įgyti rašinėjant į sąsiuvinius nuo 3 ar 5 metų ilgainiui išnyksta, o niekad niekaip nelavinti, bet tikrą vaikišką vaikystę turėję vaikai greit pirmuosius dar ir pralenkia. Pagaliau gyvenam laikais, kai ne tik apie IQ, bet ir apie MQ, ir E - IQ svarbą prabilta ir ne tai, kas išmokstama (atkartoti), o tos galios, kurios vaike išlavinamos - fantazija, jautrumas, emocinė pusiausvyra ir socialinis brandumas, akivaizdu, tampa vertingesnės už gebėjimą skaityt nuo 3....




thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 100 % ( esu pedagogė). Su savo vaikais elgiausi panašiai.
Bet tai nereiškia, kad nereikia ruoštis mokyklai, lavinti vaiko. Reikia lavinti, ruoštis, bet visapusiškai, kaip ir priklauso vaikams. Ir tikrai nesiorientuoti į skaitymą ir skaičiavimą. taip, dabar jau kalbama apie7-8 intelekto rūšis. kiekvienas iš mūsų su genais gauname kažkurį labiau dominuojantį, kitą - mažiau. dabar daug svarbos teikiama vadinamajam socialiniam aspektui - gebėjimui bendrauti, bendradarbiauti. Ir tikrai, tenka pripažinti, kad nors ir gabiam, bet socialiai ne itin aktyviam ir mokančiam elgtis vaikui, mokykloje nėra lengva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMTE: 12 kovo 2009 - 22:48
HELP!

Mano dukra si rudeni turi eiti i "paruosiamukus".
Patarkite, ka daryti:
- ar palikti darzelio "nulinuku" grupeje metams ir po to leisti i vidurine;
- ar i priesmokykline klase jau leisti i pradine mokykla ir tada nebekaitaliot jau iki kol keturias klases baigs?

LABAI lauksiu komentaru!
Atsakyti
kazkaip dazniausiai vaikuciai i paruosiama - priesmokykline eina tame paciame darzelyje g.gif net nepagalvojau kad ji gali buti ir mokykloje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 20 kovo 2009 - 16:34
Kodėl tau kilo mintis leisti į paruošiamąją klasę mokykloje? Aš tikrai palikčiau darželyje. Įprasta vaikui aplinka, draugai. Be to ir tėvams patogiau- gali vaiką pasiimti po darbo. Iš mokyklos reikėtų pasiimti anksčiau.
Atsakyti