Įkraunama...
Įkraunama...

Priešmokyklis ugdymas

Pas mus kadangi tik vienas darzelis, su viena paruosiamuku grupe. Tai dauguma vaiku eina i pradines mokyklos priesmokykline klase.
Darzelio priesmokykline grupe, tai tik isrinktiesiems, kas didesnes pakisas pasiulo smile.gif
Atsakyti
nors mano mažiui iki mokyklos dar tolokai bet jau dabar esu apsiprendusi kad į paruošiamąją klasę leisiu ten pat kur ir dabar smile.gif tai yra darželį... ax.gif labai patinka auklėtoja man ir vaikuj kabai gerai su ją sutariam blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lagita: 11 gegužės 2009 - 09:50
Aš leižiu į darželį. Vaikas ir pasimokęs, ir pamiegojęs, ir pavalgęs, ir pažaidęs. O kas mokykloje? Tik pasimokęs. Taigi .... darželis: mokykla .... 4 : 1 biggrin.gif
Atsakyti
asada 4u.gif nl,
Atsakyti
QUOTE(N-e-r-i-n-g-a @ 2009 05 06, 15:23)
g.gif O kuo skiriasi ikimokyklinukas ir priešmokyklinukas??? hihihi.gif

Ikimokyklinukais vadinami visi lopšelinukų ar darželinukų amžiaus vaikai. Priešmokyklinukai- tik vaikai, lankantys prešmokyklinę grupę ar klasę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 24 gegužės 2009 - 16:27
QUOTE(oilgirl @ 2009 03 20, 16:45)
HELP!

Mano dukra si rudeni turi eiti i "paruosiamukus".
Patarkite, ka daryti:
- ar palikti darzelio "nulinuku" grupeje metams ir po to leisti i vidurine;
- ar i priesmokykline klase jau leisti i pradine mokykla ir tada nebekaitaliot jau iki kol keturias klases baigs?

LABAI lauksiu komentaru!



Kadangi Jūsų dukrai rugsėjo pirmą dieną bus šešeri metai vienas mėnesis ir dvidešimt aštuonios dienos, ji gali drąsiai keliauti į priešmokyklinę grupę. O kur, tai siūlyčiau atsižvelgti į dukrytės sugebėjimą prisitaikyti smile.gif Jei vaikulis puikiai prisitaiko, galima bandyti jau ir į mokyklos prišmokykliniougdymo grupę. Bus ruošiama dirva pradinei mokyklai. Na o jei dukrytė dar mažiulytė, tai darželis bus - tinkamiausias variantas smile.gif


SĖkmės

Psichologė Ramunė

www.blogas.lt/vaikopasaulis


Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 05 24, 16:26)
Ikimokyklinukais vadinami visi lopšelinukų ar darželinukų amžiaus vaikai. Priešmokyklinukai- tik vaikai, lankantys prešmokyklinę grupę ar klasę.

doh.gif blush-anim-cl.gif o aš ir nežinojau...
Atsakyti
Turiu klausimuką ax.gif Priešmokyklinėje grupėje (darželyje) vikai mokosi su ta pačia mokytoja visą dieną, ar po pietų būna su kita (na, paprasta auklėtoja)? blush2.gif Kažkaip neišsiaiškinau dar, o manoji rudenį į naują darželį ir paruošiamąją keliaus... Neramu man ax.gif Ta jų būsimoji mokytoja labai fainutė, gana jauna ir t.t. Tai mąstau, kaip seksis prastumti visą dieną, nes iki šiol darželis buvo mums baubukas doh.gif
Atsakyti
O mes darzelyje buvome papuole pas gera aukletoja, bet paskutiniai metai - buvo siaubingi! Nes aukletoja neturejo teises ruosti priesmokyklinuku ir buvo visi vaikai perkelti pas kita pedagoge, kuri man asmeniskai (o ir kitiems tevams) paliko siaubinga ispudi..
Gerai, kad atejome ne nuo pradziu i ta priesmokykline grupe.. doh.gif
Pradejome mokslus privaciai (taip buvo susiklosciusios aplinkybes) ir dabar galiu drasiai teigti kad esu labai laiminga, jog priesmokyklines zinias mano dukra igijo privaciai lankydama! ax.gif Viska ka ismoko, taip ir liko.. Sugrizus i valstybine priesmokykline grupe ji nepasistumejo i prieki nei trupucio.. schmoll.gif

Dabar irgi lankome privacia popamokine grupe. Padeda ir pamokelems pasiruosti ir papildomu uzsiemimu buna ir vaiku mazai, todel visiems demesio pakankamai. Antra uzsienio kalba yra papildomai. Mokykloje mokinsis nuo antros klases anglu, o cia bus vokieciu..

Kainuoja tas pats kas ir mokykloje prailginta grupe.
Todel manau, kad jei vaikas is vis darzelio nelankes, geriau kaip ir lopselinukams, prie kolektyvo pratintis pamazu ir pirmiausia nuo nedidelio ir jaukaus pradeti.. O veliau jau drasiau ir i didesni kolektyva eiti! 4u.gif

Bet aisku privati priesmokykline grupe nereikalinga tiems, kas su savo iprastu darzelio kolektyvu visi kartu lanko.. Su senais draugais smagiau.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(virgante @ 2009 02 27, 10:06)
smile.gif sveikutes noriub jusu patarimo.kur geriau vesti savo dukryte i paruosema .i mokyklele ar dar darzelje palikt. paparuosemoj. smile.gif

Sunu vedziau ir i darzeli ir papildomai i paruosiamaja grupe Moksleiviu rumuose.Labai patiko,kadangi darzelyje vaikus mokyklai ruose prastai radau kita iseiti..ir kaina priimtina buvo ir i ta pacia kaina ieidavo ir paruosimas 1-klasei ir baseinas ir teatriukas.Puikiai viskas suderinta,kas neturi laiko vesti darbo dienomis,grupele budavo savaitgaliais 4u.gif
Zodziu derindavo ir darzeli ir papildomai uzsiemimus Moksleiviu rumuose 4u.gif
Atsakyti
O man iskilo dilema del dukros leidimo i priesmokykline grupe g.gif Aukletojos tos pacios (nio 3 m), pasikeite tik pati grupe (kita patalpa). Vasara dukra atostogavo iki pat rugsejo 1d, o stai nuo tada ir prasidejo asaru pakalne verysad.gif Rytais vedu 7 val (dirba tik budinti grupe), musu grupe dirba nuo 7.30 iki 17.30, pasiimu irgi is budincios - verkia vaikas ir ryte, kai iseinu, ir vakare, kai guldau, nes nenori visiskai eiti i darzeli. Aukletoja dar pagrasina vaika palikti budincioje grupeje jei pamatys verkiancia ir t.t. Pradedant sekmadienio popiete-vaikas jau nervuojasi del darzelio... g.gif Tai pribrendo reikalas apsispresti: leisti ar nebeleisti i darzeli: su raidos procesais viskas tvarkoje (raso, skaito, bendrauja, zaidzia nu viskas mano manymu gerai), tik nzn ar privaloma lankyti priesmokykline grupe ar ne. Gal kas zino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baklaske @ 2009 09 14, 13:49)
O man iskilo dilema del dukros leidimo i priesmokykline grupe  g.gif Aukletojos tos pacios (nio 3 m), pasikeite tik pati grupe (kita patalpa). Vasara dukra atostogavo iki pat rugsejo 1d, o stai nuo tada ir prasidejo asaru pakalne  verysad.gif Rytais vedu 7 val (dirba tik budinti grupe), musu grupe dirba nuo 7.30 iki 17.30, pasiimu irgi is budincios - verkia vaikas ir ryte, kai iseinu, ir vakare, kai guldau, nes nenori visiskai eiti i darzeli. Aukletoja dar pagrasina vaika palikti budincioje grupeje jei pamatys verkiancia ir t.t. Pradedant sekmadienio popiete-vaikas jau nervuojasi del darzelio... g.gif Tai pribrendo reikalas apsispresti: leisti ar nebeleisti i darzeli: su raidos procesais viskas tvarkoje (raso, skaito, bendrauja, zaidzia nu viskas mano manymu gerai), tik nzn ar privaloma lankyti priesmokykline grupe ar ne. Gal kas zino? g.gif


Tai kad ko gero.. reikia lankyti g.gif Darzelio atseit nebutina, o jau priesmokykline, hmm..
Reiktu pasiskambinti i pedagogikos ir psichologijos tarnyba (PPT), ten daro testus vaiku tinkamumo i mokykla, bei pasiklausti ar galima nelankyti ir paskui pries mokykla ateiti pasidaryti testa... ax.gif

O kokiame cia rajone? Ir kas per darzas kur taip vaikui sakoma, kad jei verksi, tai bus vienaip ar kitaip (paliksim ir t.t.)?! unsure.gif
Atsakyti