Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

Ir aš turiu šią gėlę,bet viena maža dėja neišgyveno,o ir ta likusi kažko lapus nori mesti,reikia kažkaip gelbėti.Tai gal jūsų patarimai padės. thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
nu susinervinau.... uzvakar pastebejau, kad jukos kotas minkstas... nesuprantu... kitas didelis kotas sveikas, bat va antras nesuprantu del ko suminkstejo.... g.gif lieju karta y menesy... visai gerai tas kotas augo, lapus leido.. ir va is kazkur paime is suminkstejo.. gal kokia liga cia?
siandien vaziuoju y senukus perku zeme ir persodinsiu dar ta sveika juka.. nes tai gaila... ojjj verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(astrid @ 2006 03 25, 12:43)

siandien vaziuoju y senukus perku zeme ir persodinsiu dar ta sveika juka.. nes tai gaila... ojjj  verysad.gif

Labai labai užjaučiu,neduok die manajai taip nutiktų,ot tai nervas imtų.... doh.gif
Atsakyti
Jau keli metai auginu Juka. Ji labai gerai augo, bet pastaruoju metu pastebėjau, kad apatiniai lapai labai nulinko žemyn. Gal žinote, ką tai galėtų reikšti? Ar jai kas nors nepatinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astrid @ 2006 03 25, 12:43)
nu susinervinau.... uzvakar pastebejau, kad jukos kotas minkstas... nesuprantu... kitas didelis kotas sveikas, bat va antras nesuprantu del ko suminkstejo.... g.gif lieju karta y menesy... visai gerai tas kotas augo, lapus leido.. ir va is kazkur paime is suminkstejo.. gal kokia liga cia?
siandien vaziuoju y senukus perku zeme ir persodinsiu dar ta sveika juka.. nes tai gaila... ojjj  verysad.gif

O tu pažiūrėk , gal nuo to suminkštėjusio koto lapai prasideda arti žemės ir tas lapų stiebelis yra išleidęs į žemę šakneles . Man taip buvo , valiau lapus , prisiliečiau prie koto ir kotas išvirto , atsiskyręs nuo lapų , žiūriu gi , lapų stiebelis išleidęs tiesiogiai šaknis į žemę ir jam matyt tas kotas buvo nereikalingas. Tai va, lapai sėkmingai žaliuoja ir be koto .Tik aišku , kol kas meta apatinius lapus , nes taip turi būt.Šiaip esu skaičiusi, kad jukos retkarčiaias numeta apatinius lapus , pas mane kiek pastebėjau -rudenį.
Papildyta:
QUOTE(Ida66 @ 2006 03 29, 17:19)
Jau keli metai auginu Juka. Ji labai gerai augo, bet pastaruoju metu pastebėjau, kad apatiniai lapai labai nulinko žemyn. Gal žinote, ką tai galėtų reikšti? Ar jai kas nors nepatinka? g.gif

O tai kaip jie nulinkę?Pas mane apatiniai lapai ir palinkę į apačią , , bet manau , taip turi būt , kuo aukščiau ,tuo jie statmeniau stovi g.gif
Atsakyti

O tai kaip jie nulinkę?Pas mane apatiniai lapai ir palinkę į apačią , , bet manau , taip turi būt , kuo aukščiau ,tuo jie statmeniau stovi g.gif
[/quote]
Jie nulinko tiek, kad siekia kamodos,ant kurios stovi, paviršių. Na, nežinau gal iš tikrųjų taip ir turi būti, bet anksčiau to nebuvo. g.gif
Atsakyti
Pas mane tai ant grindų stovi , nes yra gana didelė .Lapijos aukštis apie 125 cm , o kur dar kotas ir vazonas. Net nežinau , nulinkę ir mano tie apatiniai lapai. Svarbiausia , jei jie gerai atrodo- neapvytę, nesusiraukšlėja , neruduoja , tai tikriausiai viskas gerai , svarbiausia , jos neperlaistyti schmoll.gif Sesuo net nelaistė (kažkur buvo skaičiusi , kad nereikia), o tik purškė , tai augo graži ir vešli , bet aš taip nerizikuoju g.gif
Atsakyti
Nežinau ka man daryti su savo juka. Gal jus patarsit? Gėlė buvo iškritus iš vazono, o dabar pasvyro ir labai negražiai atrodo. Auga kažkaip į šoną. Gal galima nupjauti jos kotą ir vėl tiesiai pasodinti ( kaip daro su difenbachija)?
Atsakyti
Noriu pasigirti savo juka:
user posted image
Ją gavau rugsėjį dovanų ir kadangi parduoda jas mažuose plastmasiniuose vazonėliuose, tai iškart persodinau ir va kaip per žiemą subujojo, tik spėk naujus lapelius skaičiuoti:).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldainia: 01 balandžio 2006 - 12:53
QUOTE(saldainia @ 2006 04 01, 14:40)
Noriu pasigirti savo juka:
user posted image




Labai graži thumbup.gif
Atsakyti
Saldainia, labai grazi juka bigsmile.gif


o manajai kazkas negerai, nes pastoviai lapu galiukai ruduoja verysad.gif nors isbujojus irgi, tuoj lubas sieks rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 01 balandžio 2006 - 12:58
Patys spygliukai ir mano parudave kai kurie, bet dabar žinosiu dėl laistymo. Gal dar labiau subujos? tongue.gif
Atsakyti