Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

QUOTE(Knifofija @ 2007 02 08, 08:56)
Gali purksti drasiai, bet tik virintu vandeniu. Nes kalkes uzkims augalo poras ir bus dar blogiau. O jei gautum distiliuoto h2o butu visai gerai. Bet as visad purskiu virintu. thumbup.gif

Man labai rupi, kaip teisingai laistyti geles - vandeni pilti tik i vazono padekliuka, idekla, ar tiesiog ant zemiu g.gif ? Kaip darot jus?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2007 02 08, 10:50)
Man labai rupi, kaip teisingai laistyti geles - vandeni pilti tik i vazono padekliuka, idekla, ar tiesiog ant zemiu g.gif ? Kaip darot jus?

As lieju tiesiai ant zemes, bet yra augalu kurie to nemegsta, cia jau kiekvienos gelytes igeidi reikia pildyti. Kadangi as baisine tingine, tai auginu tik nelepias geles. Siaip bromelinius augalus reikia lieti i skroteles ir dar ten koki sausa lapeli imesti kad putu, papirusas megsta , kad leksteleje visada butu dregna ir t.t. Bet jei augalo saknys pavirsines, tai liejama per zeme, sita tai tikrai zinau. 4u.gif
Atsakyti
norejau paklausti gal kas zino.mano juka dar jauna rudeny as ja pirkau ir iskart persodinau.laistau viena kart i sav.ir ji pradejo man lapus mesti.ir ka tai galetu reiksti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 02 08, 08:56)
Gali purksti drasiai, bet tik virintu vandeniu. Nes kalkes uzkims augalo poras ir bus dar blogiau. O jei gautum distiliuoto h2o butu visai gerai. Bet as visad purskiu virintu. thumbup.gif

o as nezinojau, kad reikia virintu unsure.gif Jau kuris laikas purskiu vandeniu is krano doh.gif
Siandien savo paparti palaisciau degtinele, jukos dar neisdrisau.....dabar ziuresiu, kas gausis.
Atsakyti
QUOTE(sniurke @ 2007 02 08, 20:04)
o as nezinojau, kad reikia virintu unsure.gif Jau kuris laikas purskiu vandeniu is krano doh.gif
Siandien savo paparti palaisciau degtinele, jukos dar neisdrisau.....dabar ziuresiu, kas gausis.

Nu dabar zinosi 4u.gif
Atsakyti
O su filtruotu vandeniu galima purkšti?
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 02 11, 02:33)
O su filtruotu vandeniu galima purkšti?

Tikrai taip 4u.gif
Atsakyti
Labukas...
Visos temeles dar neperskaiciau...
Norejau paklausti ar paska nors JUKA zydejo,as siandiena pamaciau du ziedelius netpaimeciau,dar niekur menaciau ir negirdejau ,kad JUKA zydetu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta sak @ 2007 02 08, 19:04)
norejau paklausti gal kas zino.mano juka dar jauna rudeny as ja pirkau ir iskart persodinau.laistau viena kart i sav.ir ji pradejo man lapus mesti.ir ka tai  galetu reiksti? verysad.gif


Apatinius lapus kartą metuose juka gali numesti. Mano juka po poros metų auginimo numetė 5-6 lapus, tai yra ne numetė, o jie nudžiūvo, o as nuroviau. Šiemet 2-3 lapus nudžiųvusius nuskabiau. Nebijok, taip būna.
QUOTE(balselys @ 2007 02 13, 08:11)
Labukas...
Visos temeles dar neperskaiciau...
Norejau paklausti ar paska nors JUKA zydejo,as siandiena pamaciau du ziedelius netpaimeciau,dar niekur menaciau ir negirdejau ,kad JUKA zydetu? doh.gif

Kad juka žydėtų, tai nemačiau. Bet darbe turim draceną, kurios išvaizda yra tokia pat kaip jukos, net lapai tokio pat dydžio ir formos, tik lapai labai minkštučiai, visai nepjauna, tai va ta dracena žydi, dar ir kaip. Žiedas didelis, vakare taip pradeda smirdėti, kad kabinetą reik vėdinti. schmoll.gif
Atsakyti
kazin ar nieko jei mano juka tiek viena ir kita po kelis lapus dziovina g.gif . tiesa tie lapai nera is apatiniu, o per viduri mazdaug. as taip manau, kad gal adaptacija prie nauju gyvenimo salygu, nors nesu tikra g.gif . jos taip pat leidzia ir naujus lapus, tai manau nera labai blogai, bet ar tikrai ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 02 14, 00:02)
kazin ar nieko jei mano juka tiek viena ir kita po kelis lapus dziovina g.gif . tiesa tie lapai nera is apatiniu, o per viduri mazdaug. as taip manau, kad gal adaptacija prie nauju gyvenimo salygu, nors nesu tikra g.gif . jos taip pat leidzia ir naujus lapus, tai manau nera labai blogai, bet ar tikrai ...  g.gif

Jei pakeitei vieta tai naturalu, kad meta lapus. Juka bijo skersveju, gal pastatei kur ji lieciasi su kitais augalais,arba yra lieciama kai vaikstote pro sali sito ji irgi nepernesa.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 02 16, 18:57)
Jei pakeitei vieta tai naturalu, kad meta lapus. Juka bijo skersveju, gal pastatei kur ji lieciasi su kitais augalais,arba yra lieciama kai vaikstote pro sali sito ji irgi nepernesa.


Mano juka stovi virtuvėje,ties įėjimu,vyras kartaiskaip tankas prasibrauna pro ją,vargšiukė net susiūbuoja doh.gif ir taip 3 ar 4 metai,nieko,auga,graži,sveika ,ir vos kelis lapus pametė user posted image bet kogero jau teks ieškot jai kitos gyvenamosios vietos,nes tuoj visą praėjimą į virtuvę užims g.gif

va kaip atrodė prieš gerus metus ax.gif

user posted image
Atsakyti