Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

QUOTE(KVN @ 2005 11 19, 00:31)
Gal galit pasakyt - kas mano gėlytei atsitiko ?  cry.gif Atrodo tikrai nesu jos perlaisčiusi, bet lapai iš apačios nyksta  cry.gif Jokių vabaliukų, musyčių ar kitų bjaurybių nesimato  ax.gif  Šitą gėlytę labai labai myliu  wub.gif  Kaip man ją išgelbėt?  blink.gif  verysad.gif

Nieko jai neatsitiko smile.gif Tiesiog atėjo žiemos metas,trūksta saulės spindulių,prasidėjo šildymo sezonas,o Jukoms tai-nepatinka schmoll.gif Jaunos Jukos per žiemą nedaug lapų numeta,bet pagyvenusios... cry.gif O kai lapai krenta,tai kotas gražus lieka tongue.gif Svarbiausia-neperlaistyti
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 11 19, 17:28)
Sveikos, jukos ekspertės  mirksiukas.gif  gal galite diagnozuoti mano jukai ligą? Viskas tvarkoj atrodo auga gražiai, didžiulė, nėra jokių gyvių, bet lapų galai ruduoja  cray.gif nežinau kas jai yra..... unsure.gif

O tavo Juka gal prie radijatorių stovi? g.gif Gal jai oras per sausas? g.gif Pabandyk dažniau apipurkšti...
Atsakyti
tai kas nutinka kai koto zieve atsoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(aidosius @ 2005 11 21, 14:09)
Nieko jai neatsitiko smile.gif Tiesiog atėjo žiemos metas,trūksta saulės spindulių,prasidėjo šildymo sezonas,o Jukoms tai-nepatinka schmoll.gif Jaunos Jukos per žiemą nedaug lapų numeta,bet pagyvenusios... cry.gif O kai lapai krenta,tai kotas gražus lieka tongue.gif Svarbiausia-neperlaistyti

Ačiū 4u.gif Tikiuosi, kad išgyvens iki pavasario ax.gif
Atsakyti
Uzsiauginau juka is sonines atzalos jau gal kokio metro buvo ir per baliuka nukentejo mano vargsele nulauze vyras visa virsune. Jei as ja paliksiu tokia be virsunes augti ar ji man prades leisti atzalas, gal reikia nuskabyti tuos lapus kad susidarytu kotas? Patarkit prasau ka man su ja daryti?
Atsakyti
O gal kuri žino kodėl šoniniai lapeliai kurie tik pradėjo augti džiūva? Gal ko trūksta? Ar gal vandens per daug? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(aidosius @ 2005 11 21, 14:12)
O tavo Juka gal prie radijatorių stovi? g.gif Gal jai oras per sausas? g.gif Pabandyk dažniau apipurkšti...


Sveika,

Na ji nelabai toli nuo radijatoriaus, bet radijatoriai dabar pas mus užsukti, nes nėra šalta, o ji jau nuo rudens tokia apdžiūvusiais galiukais stovi sad.gif na tikiuosi, kad apipurškimas padės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2005 11 21, 13:48)
tai kas nutinka kai koto zieve atsoka g.gif

Sveika.O kaip suprast"atšoka"?Gal nuotraukėlę gali įmest?Šiaip tai,kai lapus nuskini,pasilieka truputis to lapo"mėsos" biggrin.gif ar kaip ten pavadinti doh.gif Po kurio laiko ta "mėsa" biggrin.gif išdžiūsta ir pradeda atšokinėti.Kai ją nulupi,gaunasi gražus kotas tongue.gif Bet gal ten pas tave tikrai kotas atšokinėja? blink.gif Įdėk nuotrauką,kad nenupasakočiau taip,kad patį kotą nenulupinėtum... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(birgiolita @ 2005 11 21, 17:22)
Uzsiauginau juka is sonines atzalos jau gal kokio metro buvo ir per baliuka nukentejo mano vargsele nulauze vyras visa virsune. Jei as ja paliksiu tokia be virsunes augti ar ji man prades leisti atzalas, gal reikia nuskabyti tuos lapus kad susidarytu kotas? Patarkit prasau ka man su ja daryti?

O tu palik ir pažiūrėk kas gausis smile.gif Jei nepatiks,tai supjaustysi ir pasidauginsi mirksiukas.gif Jei paliksi be viršūnės,tai tikrai pradės leisti šonines atžalas.Lapų,likusių,aš nesnuskabyčiau schmoll.gif Sekmės.
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2005 11 21, 17:32)
O gal kuri žino kodėl šoniniai lapeliai kurie tik pradėjo augti džiūva? Gal ko trūksta? Ar gal vandens per daug?  cry.gif

Jie gi labai jautrūs,gal jiems apipurškimo trūksta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aidosius @ 2005 11 22, 14:35)
O tu palik ir pažiūrėk kas gausis smile.gif Jei nepatiks,tai supjaustysi ir pasidauginsi mirksiukas.gif Jei paliksi be viršūnės,tai tikrai pradės leisti šonines atžalas.Lapų,likusių,aš nesnuskabyčiau schmoll.gif Sekmės.

Aciu labai uz ats. as panasiai ir galvoju paliksiu ir ziuresiu kas bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2005 11 19, 00:31)
Gal galit pasakyt - kas mano gėlytei atsitiko ?  cry.gif Atrodo tikrai nesu jos perlaisčiusi, bet lapai iš apačios nyksta  cry.gif Jokių vabaliukų, musyčių ar kitų bjaurybių nesimato  ax.gif  Šitą gėlytę labai labai myliu  wub.gif  Kaip man ją išgelbėt?  blink.gif  verysad.gif

Na va, matau tokią pat bėdą, kaip ir pas mano juką, tik, deja, jau buvusią... sad.gif taip lapai džiuvo džiuvo, dar persodinau, taip tęsėsi apie metus, kol pagaliau pats kotas (ten kur lapai) pati šaka nulužo.Iš pradžių nesupratau, gakvojau, kad mažoji nulaužė, bet pati nusibaigė...Gaila, bet taip ir nesupratau, kas jai nutiko (ir perstačiau, kur daugiau šviesos, ir tręšiau, ir persodinau...)
Atsakyti