Įkraunama...
Įkraunama...

Mišrios šeimos

Mano mama kazkada labai seniai man sakydavo: dukryt, mano svajone, kad tu isteketum uz uzsieniecio... ohmy.gif Na panasiai ir gavosi ;D ;D Bent jau pries 10 metu (gal ir dabar) vyras - uzsienietis buvo pavyzdinis dalykas, svajone, fantastika, idealus sutuoktinis. Nes jie moka pagarbiai elgtis su moterimis, gerbia ja, pasiturintys ir t.t. Nors patys zinome, kad visur yra ir geru, ir blogu zmoniu.. Ne visi tyru noru vedami iesko partnerio/es uzsieniecio. Mentalitetas, paprociai ir kt. nelabai suderinami dalykai, tampa rimta skyrybu priezastimi.
Labiausiai glumina pazintys - vedybos pazinciu skelbimu pagalba. Vos keli apibendrinantys laiskai, ir jau "meile", vedybos ir t.t. Na kazkas nerealaus. Manyciau - is isskaiciavimo, ne kitaip.
Atsakyti
Svajoniu vyras neturi tautybes, pitietybes ir pan., nes jis buvo, yra ir bus tik SVAJONIU VYRAS.  Mylinti ir gera vyra galima susirasti visur, visame pasaulyje. Geris, nera vienos kazkurios tautos bruozas. Mano vyras taip pat uzsienietis, bet buvau sutikusi labai sauniu vyru ir Lietuvoje.

Uzsienietis ir uzsienis skamba kaip svajone, tik senosios kartos lupose. Mano bobute irgi taip sako. Bet tai yra didziausia nesamone, kokia tik esu girdejusi. Negalima taip baisiai  apibendrinti!  ;D
Atsakyti
[quote]Svajoniu vyras neturi tautybes, pilietybes ir pan., nes jis buvo, yra ir bus tik SVAJONIU VYRAS.  Mylinti ir gera vyra galima susirasti visur, visame pasaulyje. Geris, nera vienos kazkurios tautos bruozas. Mano vyras taip pat uzsienietis, bet buvau sutikusi labai sauniu vyru ir Lietuvoje.
Uzsienietis ir uzsienis skamba kaip svajone, tik senosios kartos lupose. Mano bobute irgi taip sako. Bet tai yra didziausia nesamone, kokia tik esu girdejusi. Negalima taip baisiai  apibendrinti![/quote]
Bravo Freja !!!
Nelabai yra ka ir pridurti wink.gif

Zinoma yra tokiu paneliu, kurios teka is isskaiciavimo uz uzsienieciu, o paskui parlekia namo pas mama apsiasarojusios ir skelbia visam svietui kokie ziaurus, negailestingi, kokie monstrai yra tie vyrai uzsienieciai ;D mano mama man yra nemaza pluosta tokiu straipsniu atsiuntusi.  Galu gale kiekvienas yra savo likimo kalvis.
Atsakyti
Idomu, o kaip uzsienietes nuotakos? Ne is vakaru, o is rytu. Is kokio Baltarusijos ar Rusijos Dievo ir civilizacijos pamirsto kaimo. Paklusni, atsidavusi, mylinti ir kitokia, pagal vyru isivaizdavima, tobula zmona? Ne tas pats variantas? Skaiciau LRyte apie lietuve, istekejusia uz siaip jau nenormalaus norvego. Ji pabego nuo jo, bet jos vieta uzeme kita lietuve. Svajoniu issipildymas? Netikiu sekminga skirtingu kulturu santuoka. Nors visada buna isimciu, kurios tik patvirtina taisykle. Santuoka su aiskiu isskaiciavimu. Dzin, kad slykstus ir glitnus, bet uztat gyvena is bedarbio pasalpos Skandinavijoje. Ir yra pranasesnis todel, kad gyvena uzsienyje. Nuo 2004 metu savoka uzsienis taps jau visiskai reliatyvi. Nebent lietuves prades ieskoti jaunikiu rytuose.
Atsakyti
[quote] ....pasiturintys ....
[/quote] Būtent čia ir atsakymas. Bandom ieškoti lengvesnio gyvenimo, tikėdamiesi, kad pinigai išspręs visas problemas  ??? Tik deja, užsieniečiams dažniausiai reikia paklusnių avelių, su ne per dideliu intelekto koeficientu  :smile.gif
Atsakyti
Blogiausia, kad tekedamos moterys i uzsieni, nezino savo teisiu, ka jos socialiai turi, kokia tvarka ir t.t. Pvz. Vokietijoje moters, o ypac istekejusios ir turincios vaiku, yra labai dideles teises ir daug galimybiu normaliai gyventi, net ir po skyrybu. Jos nezinodamos istatymu, kencia vyru despota, zeminima ir kt. Pagrindine problema - nemokejimas kalbos. Kai ji pramoksta, siek tiek prakusta, pradeda aiskintis kas kaip.
Pasiturintys. Ten ir paprastas darbininkas uzdirba padoriai, gali normaliai gyventi, normaliomis salygomis. Kitas socialinis pragyvenimo lygis 8)
Atsakyti
Bent jau man uzsienetis -vyras niekada nebuvo idealu.
Jei myli, tai koks skirtumas, kokia tautybe??? Nebent teketum is isskaiciavimo, kas jau ryskiai ne man  :smile.gif
Atsakyti
Katinele, matai, viskas skonio reikale vienai idealas - vyresnis, kitai - jaunesnis, tamsiaplaukis - sviesiaplaukis, aukstas - zemas, storas - plonas, uzsienietis - saviskis.. Taip ir "renkames" sau pora, pagal savus kriterijus.. nors labai daznai buna, kad sau pasakai: "jau su tokiu - niekada"... O ziurek, tas kur "niekada" ir tampa tavo gyvenimo vyru ir vaiku tevu ;D
Atsakyti
Uzsienietis uzsienieciui nelygu - ziurint is kur jis - ar is Malaizijos, ar is Amerikos, ar is Svedijos, ar is Papua Naujosios Gvinejos, ar is Murmansko, ar is Paryziaus, ar is Afganistano. Turbut skiriasi uzsienietis is kaimynines Baltarusijos ir uzsienietis is Italijos. Ar ne?
Uzsienieciu pilna ir Pabrades nelegalu centre ir Ruklos pabegeliu centre. Kazin ar juos svajoniu jaunikiais vadinti galima?
Atsakyti
Vepla  ;D ;D ;D
Atsakyti
Niekada nenorejau ir net gi nesvajojau tureti vyra uzsienieti. Nors labai daug keliavau, turiu labai daug draugu ivairiose pasaulio salyse, taciau nenoreciau ne vieno matyti savo vyru. Manau geriausia, kai susituokia tos pacios tautybes zmones, nes ir paprociai, ir poziuriai panasus.
Aisku, visko buna gyvenime, daugelis savo antrasias puses atranda kazkur toli nuo namu, pamilsta, susituokia ir jiems gerai, bet kur kas daugiau yra tokiu, kurios vyro uzsieniecio iesko tik tam, kad geriau gyventu, bet daznai tas gyvenimas, oi kokiu pragaru tampa.
Atsakyti
Vepla, bet ziurek ir toje Pabrades centre merginos sau vyru susiranda ir vaikus jau sekmingai gimdo ;D Va tau ir Rukla.. Toli ieskoti nereikia, viskas vietoje. Egzotika.
Musu seimos draugai gyvenantys Londone: moteris ruse - angle - sveicare (ir dar kazkieno piliete) turi vyra is Afrikos, kazkoki princa, dukra - mulate, ir apskritai ju seima labai kosmopolitiska. Dukra daug keliauja po pasauli, turi drauga is Peru. Dabar visa seima zada keltis gyventi i Kanada. V.z. nera sienu, nera tautybiu, tik zmones.. ;D
Atsakyti