Įkraunama...
Įkraunama...

Feng Shui -profesionalo konsultacija

Pas mus irgi irenginejamas vaiko kambarys yra pereinamasis unsure.gif kaip supratau tai nėra gerai... Bet jei tos pereinamosios durys bus užstatytos ir nenaudojamos ir situacija tampa geresne? Kur geriausia statyti lovyte, jei langas i rytus, o šiaurinė siena priešais buto duris, kurios yra pietų pusėje?
Atsakyti
l-aura, siūlyčiau naudoti buto bagua 4u.gif
Simon@, neaiškiai parašei paskutini sakinį, iš to, ką parašei negalima nustatyti kur geriau vaikelio lovytę dėti. Jei nori, gali atsiust kambario išplanavimą su baldais į az, patarčiau kur statyti lovytę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aulina: 24 rugpjūčio 2007 - 14:27
Aulina, jei turi galimybe atsakyt, buciau labai dekinga aciuks.gif .

As ir mano vyras, esam Vakaru zmones, jo KUA skaicius yra 8 , mano - 7.
Kur mums labiausiai name tiktu isirengti bendra miegamaji , darbo kambari, virtuve ir valgomaji? I kurias gyvenamasias patalpas (kambarius) reiketu labiausiai atkreipti demesi, jas irengiant vienoje ar kitoje vietoje, pasaulio krypciu atzvilgiu?
ax.gif Kokie paveikslai tiktu (netiktu) musu miegamajame - vaiku daugiau nebeturesime.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2007 08 24, 16:23)
Aulina, jei turi galimybe atsakyt, buciau labai dekinga  aciuks.gif .



Dėja, aš nelabai praktikuoju gyvenimo būdą pagal pasaulio šalis, nes pirmiausia aš abejoju ar įmanoma paprastu kompasu labai tiksliai nustatyti pasailio šalį (juk galima suklysti vietoj pietvakarių nustačius vakarus ir pan, juo labiau kad mūsų namai nėra pastatyti labai tiksliai ir tiesiai atsižvelgiant į pasaulio šalis. Tokiais atvejais visiškai pasikeičia reikšmė ir einama klaidingu keliu), antra, aš žiūriu konkrečiu atveju į kiekvieno žmogaus namą arba butą, kitaip sakant bagua, nes pati iš savo ir artimųjų patirties žinau, kaip stipriai jis veikia, beje, kaip ką tik rašė viena supermamytė pasaulio šalių ir namo bagua dažniausia nesutampa.
Aš miegamajame nekabinčiau jokių paveikslų. Jei projektuoji namą ir nori jį įsirengti pagal feng shui, atsiusk į az planus, pabandysiu patarti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2007 08 24, 16:05)
Aš miegamajame nekabinčiau jokių paveikslų. Jei projektuoji namą ir nori jį įsirengti pagal feng shui, atsiusk į az planus, pabandysiu patarti  4u.gif

Mielai pasinaudusiu suteikta galimybe 4u.gif . Turiu kol kas dar tik plana - eskiza, tai manau pats laikas butu ka pakoreguoti dar.
Vis delto labai domina miegamojo dekoras, jei turite kokiu minciu, gal galetumete pasidalinti cia ax.gif .
Atsakyti
Nors gali daug kas su manim nesutikti ir paprieštarauti, tačiau aš rekomenduočiau miegamajame kuo mažiau daiktų, elektros prietaisų, gėlių, paveikslų, spintų, veidrodžių ir pan. Mano įsivaizduojamame miegamajame būtų tik visus feng shui reikalavimus atitinkanti lova.
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2007 08 24, 16:52)
Nors gali daug kas su manim nesutikti ir paprieštarauti, tačiau aš rekomenduočiau miegamajame kuo mažiau daiktų, elektros prietaisų, gėlių, paveikslų, spintų, veidrodžių ir pan. Mano įsivaizduojamame miegamajame būtų tik visus feng shui reikalavimus atitinkanti lova.

Visa tai as zinau, ir miegamajame bus tik lova su spintelem, ir jokiu veidrodziu, spintu, TV, na bet tada vaizdas lieka labai minimalistinis, o norisi kazko ir del jaukumo ax.gif .
Atsakyti
Sakytit mergaites, kur man deti mano stikline kiaule taupykle ?? Ar is vis gerai toks daiktas? Ir kur patartumet kabinti vyro karda ??
Atsakyti
Musu namas taip pat pagal Feng Shui pastatytas. thumbup.gif Aplinka daugmaz irgi. O gal galit rekomenduot apzeldintoja-sodininka-gelininka nusimananti feng shui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2007 08 27, 14:08)
Musu namas taip pat pagal Feng Shui pastatytas.  thumbup.gif Aplinka daugmaz irgi. O gal galit rekomenduot apzeldintoja-sodininka-gelininka nusimananti feng shui?  ax.gif


saunuoliai thumbup.gif darnos ir ramybes jums drinks_cheers.gif
Atsakyti


Вы имеете полное право на меня обижаться, но я не успокоюсь, пока не будут наказаны насильники моего деде, я не смогу работать Все мои силы и деньги уходят на войну с беззаконием нашей системы Я докажу, что в Литве не все продается, а если продается, то платится кровью cool.gif И я не могу решать чужие проблемы, не реша свои 4u.gif Не пишите, не рвите мне сердце verysad.gif
Atsakyti
uzjauciam ir palaikom tave, Siaure cool.gif


aulina, gal galiu tau atsiust buto plana? kad pasiziuretum... 4u.gif
Atsakyti