Įkraunama...
Įkraunama...

Feng Shui -profesionalo konsultacija

QUOTE(l-aura @ 2007 08 30, 08:24)
uzjauciam ir palaikom tave, Siaure  cool.gif 
aulina, gal galiu tau atsiust buto plana? kad pasiziuretum...  4u.gif


Gerai 4u.gif

Šiaure, aš neskaičiau visos temos blush2.gif kas atsitiko tavo dėdei? Jei labai skaudu, nerašyk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aulina: 30 rugpjūčio 2007 - 07:44
Kažkas atsitiko su mano az, jeigu kuri negavo iš manęs jokio atsakymo, parašykit dar kartą, nes atsakau visoms ir visada nors ir trumpus atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
o ar turi reiksme pagal feng shui buto spalvos? pvz. kokios tinka prieskambariui, kokios kambariams? ar gerai, kai visi kambariai tos pacios spalvos? ax.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif

Aulina, man irgi reiketu patarimo del vaiko kambario ax.gif ar vis dar galim kreiptis? ar jau per daug tokiu kaip as atsirado ir nebera laiko? blush2.gif
jei bus imano kreiptis, tai as atsiusiu planiuka, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulka @ 2007 09 11, 01:23)
labutis  4u.gif

Aulina, man irgi reiketu patarimo del vaiko kambario  ax.gif  ar vis dar galim kreiptis? ar jau per daug tokiu kaip as atsirado ir nebera laiko?  blush2.gif
jei bus imano kreiptis, tai as atsiusiu planiuka, aciu  4u.gif


Gali atsiųsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2007 09 11, 07:20)
Gali atsiųsti  4u.gif



labai dziaugiuosi 4u.gif

didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ar kas nors dar čia užeina pasiskaityti? Nejau tik aš viena? Kol perskaičiau visus klausimus ir atsakymus tai visos ir apleidot šią temą? O man tiek daug klausimų kilo šiaurei g.gif rolleyes.gif .Šiaure, kai pasikeis padėtis - būtinai duok žinoti. Dėkui.
Atsakyti
mergaitės ,į kurią pusę atsukti lovą ,galva į šiaurę ar rytus turi būti?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2007 10 26, 15:45)
mergaitės ,į kurią pusę atsukti lovą ,galva į šiaurę ar rytus turi būti?

sakoma, kad lova, pastatyta galvugaliu i shiaure - tinkama padetis visiems, o stai ka radau vienoje feng shui knygu :
- pietus jus veiks teigiamai, jeigu esate intelektualios ar kurybines profesijos atstovas, taip pat, jei siuo metu mokotes ar studijuojate ir jums reikia sugebeti susikoncentruoti;
- pietryciuose jusu organizma atgaivins energijos srautai, kurie tinka finansininkams bei ivairiu sriciu menininkams;
- pietvakariu kryptis kenkia sveikatai, be to, siuo atveju jau nepades jokia feng shui pagalbine priemone;
- jei kenciate nuo nemigos, pasukite lova galvugaliu i siaure ir pamatysite, kaip puikiai issimiegosite;
- siaures rytuose miegosite neramiai. Jei pasirinksite sia krypti, bus suzadintos jusu ambicijos;
- miegodami siaures vakaru kryptimi patobulinsite savo organizacinius bei aiskaus mastymo sugebejimus. Jeigu jums svarbu gerai islaikyti seima, rinkites sia miegojimo krypti;
- pasuke lovos galvugali i rytus, pajusite, kad ryta keliates pailseje ir pilni jegu. Tai ypac aktualu tiems, kurie daro profesine karjera;
- i vakarus patartina sukti galva isvargintiems stresu ir sudirgusiems zmonems. Taip issimiegosite ramiai ir atsipalaidave.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 26 spalio 2007 - 20:59
QUOTE(vida777 @ 2007 10 26, 21:58)
sakoma, kad lova, pastatyta galvugaliu i shiaure - tinkama padetis visiems, o stai ka radau vienoje feng shui knygu :


dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Norečiau paklausti Šiaurės, kaip geriau naujame name išdėstyti kambarius, nes namas tik projektuojamas, ir galima daug ką pakeisti. Norėčiau sužinoti kurioje namo dalyje įrengineti vaikų (vienas berniukas ir viena mergaitė) kambarius, tėvų miegamąjį, jei namas dviejų aukštų. Kaip geriau vadovautis ar pagal pasaulio krypytis, ar pagal Bagua kortą.
Atsakyti
laba,noreciau paklaust kur geriausiai pastatyt pinigu medi namie? 4u.gif isanksyo dekui
Atsakyti